poker botid?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #211
    Re: poker botid?

    Algselt postitas Tohman
    Ma rääkisin, et on võimalik panna erinevaid strateegiaid mängima, mängu mixima, vastavalt statidele, mis saad HEM-st või PT3-st. Nõustun, et highstakes HUs biitivat boti erinevate mängijate vastu on pea võimatu teha, aga microstakes või midstakes madalamas osas FR mänguks on minu meelest suht tehtav. On võimalik panna programm tööle erinevate imidžitega ja seda vastavalt näitajatele lauas, on võimalik panna too adaptima. Ma pole väitnudki, et see pole ropp töö, aga miski pole võimatu IMHO.

    2ssapaar: algul teedki madalamale, siis liigud järjest üles ja täiendad oma programmi, ega saagi kohe tipptasemel botti ju.. ega sa ise ka ju ei lähe kohe NL200 ja hakka seda beatima, vaikselt liigud üles.
    Midstakes full ring võimalik võib-olla, aga meeletult raske töö, selleks ikka meeskonda vaja ma arvan, üksinda ära ei tee. Ja näiteks ainult HEM statside järgi häid otsuseid teha ei ole võimalik kõrgemal.

    Comment

    • Tohman
      FPP Pro
      • Aug 2009
      • 297

      #212
      Re: poker botid?

      Ma tean, esialgu nagu ei sihikski kõrget taset. Eelnevalt olen ka öelnud, et paras paari-mehe-projekt

      Comment

      • 2ssapaar
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2008
        • 423

        #213
        Re: poker botid?

        näe biitige botti

        Start your new business venture with a great domain name. A trusted source for domains since 2005.

        Comment

        • Jennifer
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1503

          #214
          Re: poker botid?

          Pff. Põmst iga käega pressi teda ja ta foldib :D

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #215
            Re: poker botid?

            väga iizi ikka. bet/raise iga kätt, flopil ka. Panin full stackid, mängisin 3 minutit ja hetkel 1/4 ta stäkist juba käes. ülejäänud ka viitsimise küsimus
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • tolmuahv
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 2502

              #216
              Re: poker botid?

              See küll mingi bot ei ole. 6 käega sain 200bb deep stacki kätte. Turnil re-raises oma nut flush draw-d niikaua kuni stackid sees. Debiilik.

              Comment

              • Mr.Kylm
                Julm Donk
                • Feb 2009
                • 98

                #217
                Re: poker botid?

                Kas ma olen ainuke, kes 2ssapaari irooniast aru sai?

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #218
                  Re: poker botid?

                  Algselt postitas Mr.Kylm
                  Kas ma olen ainuke, kes 2ssapaari irooniast aru sai?
                  eip, me leveldasime levelit
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #219
                    Re: poker botid?

                    Noh on valmis juba kõigil?
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • Tohman
                      FPP Pro
                      • Aug 2009
                      • 297

                      #220
                      Re: poker botid?

                      Iga asi omal ajal

                      Comment

                      • daljoh
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1032

                        #221
                        Re: poker botid?

                        wtf...see haige teema on ikka aktuaalne ?

                        Comment

                        • adam_q
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1453

                          #222
                          Re: poker botid?

                          minu arust viimsis neljapäeval oli turnat pelamas vähemalt 2 botti. on reaalne? kuidas live-bottide äri üldse läheb?

                          Comment

                          • daljoh
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1032

                            #223
                            Re: poker botid?

                            ???

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #224
                              Re: poker botid?

                              Algselt postitas adam_q
                              minu arust viimsis neljapäeval oli turnat pelamas vähemalt 2 botti. on reaalne? kuidas live-bottide äri üldse läheb?
                              Oleneb, mis mootoriga. Kas diisel või bensumootoriga botid olid? Aga üldiselt lives botte vähem, kui rotte.

                              Comment

                              • Keiss
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1592

                                #225
                                Re: poker botid?

                                Algselt postitas 2ssapaar
                                näe biitige botti

                                Start your new business venture with a great domain name. A trusted source for domains since 2005.
                                hehe väga lihtne oli ikka:D

                                Comment

                                Working...