*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • trasadonkad
    Grinder
    • May 2014
    • 672

    #4081
    Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

    yo. avastasin just, et active session näitab rohkem kui ma tegelikult võitnud olen?? eurilauas võitsin 58eurise poti (66$) ning hem2 näitab, et võitsin selle käega 92?? help pls

    Comment

    • trasadonkad
      Grinder
      • May 2014
      • 672

      #4082
      Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

      Algselt postitas trasadonkad Vaata postitust
      yo. avastasin just, et active session näitab rohkem kui ma tegelikult võitnud olen?? eurilauas võitsin 58eurise poti (66$) ning hem2 näitab, et võitsin selle käega 92?? help pls
      e/ timmis - oli vaja lic settings - currency exchange rates - get current rates.
      a ma ikka ei saa aru miks ta ise automaatselt ei update seda värki :/
      Last edited by trasadonkad; 23.02.15, 12:33.

      Comment

      • saugakarel
        FPP Pro
        • Oct 2008
        • 288

        #4083
        Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

        HEM1 ei kuva ei "hands" all ega "sessions" all eraldi käsi. Sessiooni tulemusi näitab.
        Oskab keegi pakkuda milles asi võib olla. Tegin ka resinstalli.

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #4084
          Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

          Keegi veel HEM1 kasutab. Üle setme aasta tegin pokkeri lahti ja HUD töötab ainult 1/3 laudadest. Tavaline FR NL holdem.

          Comment

          • brihood
            Julm Donk
            • Mar 2015
            • 27

            #4085
            Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

            Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
            Keegi veel HEM1 kasutab. Üle setme aasta tegin pokkeri lahti ja HUD töötab ainult 1/3 laudadest. Tavaline FR NL holdem.
            Ma kasutan ja sellist probleemi ei ole.

            Comment

            • phenomenon
              Jube Noob
              • Nov 2011
              • 196

              #4086
              Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

              Kellegil on olnud selline probleem Microgamingu võrgustikus, et mängijate statsid valedes laudades(cash)? Klienditoe soovitused olen ära täitnud aga ikka ei toimi.

              Comment

              • muttaja
                Pokkerihai
                • Dec 2010
                • 1965

                #4087
                Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

                Zoomi hud töötab teil?

                Comment

                • muttaja
                  Pokkerihai
                  • Dec 2010
                  • 1965

                  #4088
                  Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

                  Aitäh kõigile kaasamõtlejatele. Tundub, et oli keeruline küsimus.

                  Comment

                  • saugakarel
                    FPP Pro
                    • Oct 2008
                    • 288

                    #4089
                    Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

                    Algselt postitas muttaja Vaata postitust
                    Zoomi hud töötab teil?
                    HEM2 HEM1?

                    Comment

                    • muttaja
                      Pokkerihai
                      • Dec 2010
                      • 1965

                      #4090
                      Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

                      hem2

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #4091
                        Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

                        Toimib minul küll.

                        Comment

                        • muttaja
                          Pokkerihai
                          • Dec 2010
                          • 1965

                          #4092
                          Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

                          Mis hm2 ja starsi verisoonid sul on?

                          Comment

                          • estkriz
                            Jube Noob
                            • Dec 2012
                            • 123

                            #4093
                            Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

                            Mul ka ei toimind, aga need asjad sai ära tehtud siis hakkas tööle : http://hm2faq.holdemmanager.com/ques...rs+Zoom+Tables

                            Comment

                            • muttaja
                              Pokkerihai
                              • Dec 2010
                              • 1965

                              #4094
                              Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

                              Eino mul kuni eilseni toimis

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #4095
                                Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

                                Kuna ise mängisin viimati samuti eile, siis tegin ühe orbiti prooviks. 4,03$ plussi ja hud toimib jätkuvalt :P
                                Versioonid järgmised:

                                Last edited by Kotkas1000; 02.05.15, 11:25.

                                Comment

                                Working...