*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #4051
    Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

    starsi puhul 7
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • Junken
      Lendur Sass
      • Sep 2011
      • 1039

      #4052
      Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused &amp; Probleemid (KKK esimeses postis) *

      ty

      E krt 7ga ajas kelbast ikka veel... panin 3 hetkel vaatan mis ta õhtul teeb
      kui 7 panin siis hetkel 4 tunnisest sessist võttis u tunni viimast
      Last edited by Junken; 02.11.14, 13:12.

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #4053
        Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused &amp; Probleemid (KKK esimeses postis) *

        Päeva algus on 0:00 ja adjust site import times on stars 7 ja on ajad täiesti õiged. Välja arvatud 2x aastas kui kellakeeramine toimub neil kevadel paar nädalat varem ja sügisel nädal hiljem, ehk täna keerati.

        Comment

        • ropka11
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1008

          #4054
          Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused &amp; Probleemid (KKK esimeses postis) *

          Siin teemas vist läbi küll käinud aga kust saab kõvaketale copyda HEM-i noted.Kui copyd kõvakettale HMArchive kas tulevad noted ka kaasa.

          Comment

          • SANGPOMM
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2010
            • 479

            #4055
            Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused &amp; Probleemid (KKK esimeses postis) *

            selline küsimus, et kui panen graafikute alt all hands- edit ja valin sealt holecards. ning sealt 22-AA ja AT+ kaardid. panen OK
            Näitab ilusasti tõusvat graafikut.Salvetasin ära selle. nüüd kui ma panen uue filtri SB ja BB kõik käed mis olen foldinud v.a 22-AA ja AT+ kaardid saand kaotava graafiku. Salvestan ka selle filtri äraKõik on õige ,aga kas on võimalik need kaks erinevat filtrit kokku panna/liita ? et saaks täpselt sellise graafikui kui ma mängiksin Ainult 22-AA ja AT+ kaarte ilma igasuguse stiilimiseta ja robotlikult Veits segane tekst aga loodan, et keegi sai aru?

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #4056
              Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused &amp; Probleemid (KKK esimeses postis) *

              Tõmbasin HM1 PKRi jaoks. käed impordib ära folderist ning processib arhiivi folderisse, kus on ka käed olemas. kui hakkan reports alt playerit valima, siis ytleb, et antud kasutajat ei ole? mis moodi tööle saaks selle, samuti HUDi pole (ilmselt seetõttu, et ei leiagi nö seda PKRi kasutajanime mul üles).

              Hm1 peaks pkri toetama lugesin. hm1 regatud jms

              Comment

              • bluelite
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1190

                #4057
                Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused &amp; Probleemid (KKK esimeses postis) *

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                Tõmbasin HM1 PKRi jaoks. käed impordib ära folderist ning processib arhiivi folderisse, kus on ka käed olemas. kui hakkan reports alt playerit valima, siis ytleb, et antud kasutajat ei ole? mis moodi tööle saaks selle, samuti HUDi pole (ilmselt seetõttu, et ei leiagi nö seda PKRi kasutajanime mul üles).

                Hm1 peaks pkri toetama lugesin. hm1 regatud jms
                Kui õigesti mäletan, siis HEM1 ei toeta enam PKR'it. Mõni aeg tagasi muudeti HH formaati ja kuna HEM1 enam uuendusi ei saa, siis ei toeta ta ka PKRit enam.

                Comment

                • trasadonkad
                  Grinder
                  • May 2014
                  • 672

                  #4058
                  Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused &amp; Probleemid (KKK esimeses postis) *

                  tra hem2 ei tööta zoomis mis keiss on, kõik need krdi asjad mida soovitatase on ära tehtud äaga ei taha tulla??

                  Comment

                  • Owner85
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 2146

                    #4059
                    Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused &amp; Probleemid (KKK esimeses postis) *

                    Hem2 ei kuva tänasel starsi tournament Number one billion,statse ja paljudel see probleem,milles asi võib olla?

                    Comment

                    • SANGPOMM
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2010
                      • 479

                      #4060
                      Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused &amp; Probleemid (KKK esimeses postis) *

                      Sama keis hem1ga. dunno mis probleem :S

                      Comment

                      • Owner85
                        Klubi Liige
                        • Aug 2009
                        • 2146

                        #4061
                        Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused &amp; Probleemid (KKK esimeses postis) *

                        Replayeris muidu statse näitab!

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #4062
                          Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused &amp; Probleemid (KKK esimeses postis) *

                          Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                          Replayeris muidu statse näitab!
                          Visake see HEM minema ja kasutage PT-d, seal statid täiesti olemas.

                          Comment

                          • trasadonkad
                            Grinder
                            • May 2014
                            • 672

                            #4063
                            Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused &amp; Probleemid (KKK esimeses postis) *

                            sama turna sama keiss hem2,
                            e/ kellad!
                            Last edited by trasadonkad; 30.11.14, 19:44.

                            Comment

                            • Junken
                              Lendur Sass
                              • Sep 2011
                              • 1039

                              #4064
                              Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused &amp; Probleemid (KKK esimeses postis) ***

                              mure HEMiga.. olen proovind restartee ja asju aga ei toimi.. nimelt initialiseb ära siis tuleb korraks nagu hem aken lahti ja murdosa sekundiga paneb ennast uuesti kinni ära... milles probleem võiks olla?

                              Comment

                              • trasadonkad
                                Grinder
                                • May 2014
                                • 672

                                #4065
                                Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused &amp; Probleemid (KKK esimeses postis) ***

                                kuidas hem2 saab sellise filtri panna, et näitab ainult 2max lauades toimunut? nii et nt FR laudade alustamisest ei näitaks midagi ja ainult 2max lauad siis,
                                ty

                                Comment

                                Working...