*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fortune
    IP
    • Oct 2008
    • 1396

    #4036
    Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

    Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Hehe, aga nüüd selline värk, et table starteriga käima läinud laudades hudi ei kuva :) On selle vastu ka mingit rohtu?
    hem2ga sama jama, ei ole jõudnud veel kontrollida, kas nad viimases uuenduses nüüd parandasid selle ära, aga primitiivse lahendusena aitas hemi sulgemine ja avamine ja siis ilmusid statid lauda.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #4037
      Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

      Kas keegi on saanud hemi hudi tööle ubuntus läbi virtualboxi?
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • Relamz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1467

        #4038
        Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused &amp; Probleemid (KKK esimeses postis) *

        Kas ma saan kuidagi popup hudi confis main popupi kloonida. Mudisin natuke sample popupi ja nüüd on see nii segane, et läheks päris kaua taastamisega.
        Last edited by Relamz; 20.08.14, 13:32.

        Comment

        • trasadonkad
          Grinder
          • May 2014
          • 672

          #4039
          Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused &amp; Probleemid (KKK esimeses postis) *

          kellegil hm2 keyd juhuslikult üle v myya? pm palun

          Comment

          • E-Kunn
            FPP Pro
            • Jan 2010
            • 261

            #4040
            Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused &amp; Probleemid (KKK esimeses postis) *

            Nimelt pole ammu HEM-i käppinud ja nüüd mõtlesin proovida 888-s aga ei saa kuidagi tööle. Lauad leiab ja näitab et midagi impordib aga state ja tulemusi ei kuva. Mis oleks elementaarsed asjad mida peaks üle vaatama või tegema?

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #4041
              Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused &amp; Probleemid (KKK esimeses postis) *

              Kui hm1 siis installi update http://www.holdemmanager.com/Downloa...se_1.14.02.exe

              Comment

              • ropka11
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1008

                #4042
                Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused &amp; Probleemid (KKK esimeses postis) *

                Igaks juhuks küsin.Kui Hm2 peale lasta ja Hm1 alles jätta kas mingit konflikti ei teki kui korraga mitte käima panna või näiteks ei lähe peale Hm2-e peale laskmist Hm1 enam tööle.
                Tahaks praegu Hm1-ga edasi lasta ja vabadel hetkedel siis Hm2 seadistada.
                Last edited by ropka11; 29.08.14, 13:18.

                Comment

                • kala6li
                  Grinder
                  • Mar 2013
                  • 635

                  #4043
                  Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused &amp; Probleemid (KKK esimeses postis) *

                  Endal on mõlemad installitud ja probleemi pole, saan mõlemaid kasutada.

                  Comment

                  • ropka11
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1008

                    #4044
                    Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused &amp; Probleemid (KKK esimeses postis) *

                    Algselt postitas kala6li Vaata postitust
                    Endal on mõlemad installitud ja probleemi pole, saan mõlemaid kasutada.
                    Tänud.

                    Comment

                    • rrrr
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 904

                      #4045
                      Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused &amp; Probleemid (KKK esimeses postis) *

                      Esmalt võid proovida andmebaasi Maintaince. Vacuum(Full). Kui sa muudad midagi baasis (kustutad käsi), siis baasis võtab ka muudatus tühja kohana ikka ruumi. Vacuum korrastab selle ära. HEM1 puhul oli see tuntav HEM2 puhul enam mitte nii eriti. NB! Vacuum protsess ise tahab ka kettapinda saada. Seega ääreni täis kettaga pole mõtet proovida - võid lõpetada sellega, et masin ei lähe sul enam tööle.

                      Teine variant - sul on Postgresi andmebaasil mingi logimine peal. See peaks kasvatama baasi ka nagu pärmi peal. Aastaid tagasi oli endal taoline olukord ja googlest sain abi.
                      Last edited by rrrr; 03.10.14, 11:56.

                      Comment

                      • Owner85
                        Klubi Liige
                        • Aug 2009
                        • 2146

                        #4046
                        Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused &amp; Probleemid (KKK esimeses postis) *

                        Algselt postitas rrrr Vaata postitust
                        Esmalt võid proovida andmebaasi Maintaince. Vacuum(Full). Kui sa muudad midagi baasis (kustutad käsi), siis baasis võtab ka muudatus tühja kohana ikka ruumi. Vacuum korrastab selle ära. HEM1 puhul oli see tuntav HEM2 puhul enam mitte nii eriti. NB! Vacuum protsess ise tahab ka kettapinda saada. Seega ääreni täis kettaga pole mõtet proovida - võid lõpetada sellega, et masin ei lähe sul enam tööle.

                        Teine variant - sul on Postgresi andmebaasil mingi logimine peal. See peaks kasvatama baasi ka nagu pärmi peal. Aastaid tagasi oli endal taoline olukord ja googlest sain abi.
                        Tänud,sain enne juba abi ja kustutasin ära küsimuse aga jah teine variant,log file oli jama täis :) 27gb eest !

                        Comment

                        • näpitsad
                          Julm Donk
                          • Dec 2010
                          • 87

                          #4047
                          Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused &amp; Probleemid (KKK esimeses postis) *

                          Küsimus Zoomi ja HEM-1 kohta, sai ka need failid salvestatud hem-i kausta, aga lagist lahti ei saa. Kuvab ikka hilinemisega. Kas midagi veel või ...?

                          Comment

                          • widescreen
                            Grinder
                            • Dec 2010
                            • 579

                            #4048
                            Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused &amp; Probleemid (KKK esimeses postis) *

                            Kellegil veel Hemiga probleeme hetkel?
                            Avaneb ilusti aga kui laua lahti teen, siis ütleb, et ei saa hud kuvada, sest litsents läbi. Key uuesti sisestamine ei õnnestu, sest väidetavalt pole neti ühendust. Holdemmanager.com ei tööta ka

                            Comment

                            • redskruf
                              Jube Noob
                              • Nov 2010
                              • 168

                              #4049
                              Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused &amp; Probleemid (KKK esimeses postis) *

                              Jep, mul sama asi praegu

                              Comment

                              • Junken
                                Lendur Sass
                                • Sep 2011
                                • 1039

                                #4050
                                Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused &amp; Probleemid (KKK esimeses postis) *

                                vb nuubilik küsimus aga vanas hemis kui sessi refid ja today on peal siis ta südaööl ei tracki, vaid trackib veel nö yesterday filtrisse. Mida kust muutma peaks et ta õigesti näitaks, arvatavasti sealt "what time u want to today start in filter" vms alt peaks panema aga ei kujuta ette ka mis kellagaja sinna peaks panema..

                                Comment

                                Working...