Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI
Paluks abi,
mängin turniiri ja tahaks selle turniiri või parasjagu ängitud käe, kuidagi ära salvestada, et pärast kohe hem 2-st üles leiaks ? kuidas seda teha saab ?
aitäh
Paluks abi,
mängin turniiri ja tahaks selle turniiri või parasjagu ängitud käe, kuidagi ära salvestada, et pärast kohe hem 2-st üles leiaks ? kuidas seda teha saab ?
aitäh
Comment