*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kingpin
    Julm Donk
    • Mar 2012
    • 34

    #3481
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    player alias üleval on õige?
    jah, on.

    Comment

    • tonis
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 334

      #3482
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

      Algselt postitas renks64 Vaata postitust
      Kas HM1 saab veel kusagilt tõmmata?
      Kodulehete oled proovinud?

      Comment

      • Ballahollic
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2011
        • 388

        #3483
        Re: Holdem manager

        Loll küsimus aga mida HEM-is kaks viimast numbrit tähendavad?

        TEXT/ 0

        0/0/0/0

        Küsin lihtsalt igaksjuhuks üle, pole päris kindel kas tean õigesti.(Eile alles tõmbasin HEM2-e)

        Samuti küsiks kas kuskil tabel vms, et mis protsendiga fish avab jne?

        Kas siis kui alustan sessi pean midagi muutma ka seal? Vaatan praegu mul mingi eelmise kuu graph kuupäeva järgi ees üldse.

        Kui vahetan turniiriajal lauda siis jäävad eelmise laua statid kas need muutuvad automaatselt v pea midagi muutma?(Viimane kord 10-15minutiga ei muutnud automaatselt)
        Last edited by Ballahollic; 17.06.12, 09:09.

        Comment

        • Icanbeatthis
          Julm Donk
          • Jun 2012
          • 55

          #3484
          Re: Holdem manager

          Algselt postitas Ballahollic Vaata postitust
          Loll küsimus aga mida HEM-is kaks viimast numbrit tähendavad?

          TEXT/ 0

          0/0/0/0

          Küsin lihtsalt igaksjuhuks üle, pole päris kindel kas tean õigesti.(Eile alles tõmbasin HEM2-e)

          Samuti küsiks kas kuskil tabel vms, et mis protsendiga fish avab jne?

          Kas siis kui alustan sessi pean midagi muutma ka seal? Vaatan praegu mul mingi eelmise kuu graph kuupäeva järgi ees üldse.

          Kui vahetan turniiriajal lauda siis jäävad eelmise laua statid kas need muutuvad automaatselt v pea midagi muutma?(Viimane kord 10-15minutiga ei muutnud automaatselt)
          Ma ei ole kindel, mis standartine need 4 numbrit olid, VPIP/PF R/agg/3bet vist, aga ei ole üldse kindel.
          Mis protsendiga fish avab tabel? Võid fishi VPIP vaadata ja seejärel Pokerstovesse minna ja vaadata, mis peaks tal avamiskäed olema.
          Kui statid paigas ja turniirilauda vahetad, siis 100% ei pea sa ise midagi muutma, statid muutuvad ise.

          Mis su 4 statti tähendavad saad kindlasti teada, hud options > player pref.

          Comment

          • Ballahollic
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2011
            • 388

            #3485
            Re: Holdem manager

            Mis tähendab agg?

            Kas siis kui alustan sessi pean midagi muutma ka seal? Vaatan praegu mul mingi eelmise kuu graph kuupäeva järgi ees üldse.

            Mis on pokerstove?

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #3486
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

              agg= agression
              pokerstove on programm, millega saad arvutada mingi käe (käte) equityt mingi käe (käte vastu) - http://www.pokerstove.com/blog/
              2 küsimusest ei saa aru
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • I R Baboooon
                FPP Pro
                • Jan 2010
                • 235

                #3487
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                Mul on Goalwiniga selline jama, et hem 1 (versioon 1.12.09) importib käsi, näitab, et session käib jne, aga hudi ei kuva laual... Mis probleem olla võib?

                //Updatesin 1.12.10b, aga ikka sama jama.
                Last edited by I R Baboooon; 19.06.12, 11:10.

                Comment

                • ropka11
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1008

                  #3488
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                  Algselt postitas I R Baboooon Vaata postitust
                  Mul on Goalwiniga selline jama, et hem 1 (versioon 1.12.09) importib käsi, näitab, et session käib jne, aga hudi ei kuva laual... Mis probleem olla võib?

                  //Updatesin 1.12.10b, aga ikka sama jama.
                  Prooovi tablefinderiga punane kast lauale lohistada.
                  Mul ei läinud mõnedki ongame toad ise käima.
                  Kui ühel laual kätte näitasid siis pärast läks ilusti tööle.

                  Comment

                  • Ballahollic
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2011
                    • 388

                    #3489
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                    Kui tihti neid HEM-e uuendatakse? M6tlen kas soetada v on kohe tulemas mingi uuem versioon ja raiskan lihtsalt raha ära?

                    Comment

                    • CeuZ^
                      FPP Pro
                      • Jun 2012
                      • 258

                      #3490
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                      Tere, pole ammu pokkerit mänginud ja ei sa enam HEM tööle;D

                      mis siin valesti on?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #3491
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                        on sul ikka hemi viimane versioon?

                        Comment

                        • CeuZ^
                          FPP Pro
                          • Jun 2012
                          • 258

                          #3492
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                          Vist mitte, aga muidu õige?
                          Last edited by CeuZ^; 30.06.12, 13:29.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #3493
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                            Kõige enne uuenda oma HEM ära ja kui siis ei tööta siis on alles miski muu jama. Hemi uuendmata jätmine on enam levinud probleem.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #3494
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                              Kerge iluvea küsimus.
                              Mängin cakes ja merges (läbi muchose), siuke asi, et ntx cakes kaotasin täna, aga merges võitsin õhtul kuid graafik näitab vastupidiselt nagu oleks hommikul võitnud ja nüüd kaotanud. Summad on korrektsed.
                              Tean, et see on ajavahede prst pokkeritubadel vms, aga kas kuidagi nii annab timmida, et õiges järjekorras näitaks tulemusi?
                              Mõlemad toad on ühe aliase all siis nagu HEM-is.
                              Last edited by qbj0hn; 01.07.12, 21:13.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #3495
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                                Kerge iluvea küsimus.
                                Mängin cakes ja merges (läbi muchose), siuke asi, et ntx cakes kaotasin täna, aga merges võitsin õhtul kuid graafik näitab vastupidiselt nagu oleks hommikul võitnud ja nüüd kaotanud. Summad on korrektsed.
                                Tean, et see on ajavahede prst pokkeritubadel vms, aga kas kuidagi nii annab timmida, et õiges järjekorras näitaks tulemusi?
                                Mõlemad toad on ühe aliase all siis nagu HEM-is.
                                HEM-is on time adjusting olemas. Ma ise hemi ei kasuta aga otsi sealt optionsite alt.

                                Comment

                                Working...