Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI
*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***
Collapse
X
-
-
Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI
lol, kumb siis, erineva suurusega need
e ikka samad vist jah
Comment
-
Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI
No viimane on ikka see millel värskem kuupäev.
Comment
-
Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI
tytytyty!
nüüd selline asi, et mingi viimase kuu käed puudu, üritasin importida seda handhistory faili triobeti kaustast, midagi uut ei näita, tavaliselt on see aidanud..Last edited by harryahven; 24.04.12, 21:43.
Comment
-
Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI
Teab keegi vastata, et kui ma praegu mängin ühe "nn ajutise kontoga" ning HEMi tõmban, kuid 21. aastaseks saades enda nimele konto teen pokkerituppa, kas HEMis saab nö mitu kasutajat teha ja kas on võimalik kahte arvutisse tõmmata?
Comment
-
Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI
no seal ise valid keda sa nn aliaseks määrad. hemis võid ükskõik kui paljusi mängijaid jälgida kui sul nende mängitud käsi. vähemalt hem 1-l oli nii et said sama parooli kasutada kahel arvutil. ei ole kursis kuidas hem2-ga lood on...
Comment
-
Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI
Mine C:\Program Files\RVG Software\Holdem Manager\Config ja ava notepadiga fail holdemmanager.config. Leia sealt selline rida: <setting name="GraphAllInEv">True,Red,1,Dash</setting> ja muuda see ära <setting name="GraphAllInEv">True,Orange,2,Solid</setting>Algselt postitas udikaz Vaata postitustKuidas ma saan HEM1 muuta all in ev joone värvi? tahan et see oleks kollane(pruun), muidu on see nagu nonshowdown joon ja see häirib.
Comment
-
Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI
TyvmAlgselt postitas ristijeesus Vaata postitustMine C:\Program Files\RVG Software\Holdem Manager\Config ja ava notepadiga fail holdemmanager.config. Leia sealt selline rida: <setting name="GraphAllInEv">True,Red,1,Dash</setting> ja muuda see ära <setting name="GraphAllInEv">True,Orange,2,Solid</setting>
Comment
-
Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI
Mis moodi HEM microgaminguga tõmbab? 20 aprilli 1.12.10 viimane update peal .. samuti k2si salvestama pandud, kuid hem importis ainult ca 1/3 käsi .. mängin anonymus laudu seal .. enda käsi peaks ikka saama ju normaalselt kätte?
Comment
-
Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI
ma ei saa aru miks hem impordib osaliselt ainult käsi primast? mingi 20% k2si impordib .. ylej22nusid nagu polekski
peale selle ets ee koht on niigi rigged ei tööta muud asjad ka seal normaalselt tunudub .. 1.12.10 on hem
Comment
-
Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI
kunagi oli vanema versiooniga sama jama, uninstall ja reinstall aitasAlgselt postitas virukunn Vaata postitustVersioon 1.12.10a ja ükskõik kas võidan või kaotan, hem n2itab, et kaotan kõik husng-d. Keegi teab mis viga ?"Money doesn't make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million." <br />Arnold Schwarzenegger
Comment
Comment