Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI
Aitäh, ise ei leidnud nende kodukalt seda 1.12.10, vaid .09 lõpuga. Proovin sellega, loodan, et töötab, annan teada!
Aitäh, ise ei leidnud nende kodukalt seda 1.12.10, vaid .09 lõpuga. Proovin sellega, loodan, et töötab, annan teada!
Comment