Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI
Mul viskas mingi aja pärast timeout errori ette, HM foorumis öeldi, et tee restart ja proovi uuesti. Tegin, proovisin, sama jama. Siis öeldi veel, et lase tagasi 1.12.09 peale, tee uus tühi database, uuenda 1.12.10le ja impordi kõik käed uuesti, mida ma teha ei viitsinud mingi 1k zoomi käe pärast. Lihtsalt mainin, et kellel palju zoomi ja suur database, siis peate pool päeva reserveerima kui siukest errorit juhtute kohtama.
Algselt postitas ristijeesus
Vaata postitust
Comment