*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tonis
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 334

    #3241
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Algselt postitas rainer Vaata postitust
    Kas nii ei saa, et ekspordin HM2-st käed mälupulgale ja pärast kui uuesti HEMi peal installin, siis impordin uuesti sisse ?
    HEM1'lt töötab nii ilusti ja usun, et HEM2'l toimib ka

    Comment

    • eluvaatleja
      Jube Noob
      • Nov 2010
      • 135

      #3242
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      Algselt postitas rainer Vaata postitust
      QUOTEn kyll 2 aastat vana tsitaati, aga mul sama küsimus.
      Pean arvutile arvatavasti formati tegema. Kuidas oma lifetime käed alles hoida?
      Mis selle HMarchive folderiga tegema peab? Kas nii ei saa, et ekspordin HM2-st käed mälupulgale ja pärast kui uuesti HEMi peal installin, siis impordin uuesti sisse ?
      kõige mõistlikum oleks sul vast databasest backup teha (aga ära sa seda backupi faili jumala eest enne formattimist kõvakettale unusta) ja lisaks võiksid kindluse mõttes selle kõvakettal asuva arhiivikausta kogu kupatusega cd/dvd- le lasta (sinna kausta paneb hem juba tema poolt läbitöötatud käed), et siis hiljem kui midagi totaalselt peaks nihu minema on sul see arhiivikaust kenasti nende failidega olemas ja sealt saad uuesti hemi need käed sisse imporditud (samas oled sa loodetavasti oma käsi arhiveerinud arhiivikausta juba hemi kasutamise algusest peale, muidu lihtsalt ei pruugi seal kõiki käsi olemas olla). lisaks kui sul nüüd on mõte keerata hem2 tagasi hem1 peale, siis ma ei ole kindel, kas hem2 all tehtud backupi fail on nö "söödav" hem1- le ja seega tuleks sul see arhiivikaust kindluse mõttes kindlasse kohta salvestada.

      aga kui oled backupi faili teinud ja jääd ikkagi hem2 peale, siis on mõtekam juba see backupi fail peale uue hemi installi restoreda (läheb kiiremini kui arhiivikaustast paljude failide importimine ja lisaks viiakse uude hemi üle kõik sinu eelnevad hemi seaded).

      ja veel kui kõvakettalt hemi käsi hakkad cd/dvd- le kirjutama, siis pane hem selleks ajaks kindlasti kinni.
      Last edited by eluvaatleja; 26.01.12, 19:39.

      Comment

      • rainer
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 383

        #3243
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

        Suured tänud nõuannete eest.

        Iseenesest mul palju käsi pole, 200 000 umbes. Teen igax juhuks backupi ja ja kõrvetan arhiivikausta cd-le siis. Siiski loodan, et õnnestub veel vana Windows päästa :D Kui ei, siis format.

        Comment

        • con
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1954

          #3244
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

          Kuidas main popupi state lisada?
          tahaks esialgu 'check-call flop'i lisada kusagile alumisse äärde lihtsalt.

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #3245
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

            hud options - hud popup configuration - ülevalt valid millisesse lisad ja voilaa?
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #3246
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

              Mingi kamm on.
              Nimelt, mängisin kuu alguses PS'is cashi, importis käsi, kuvas state ja kõik töötas ilusti. Täna siis mängisin uuesti PS'is ja ei kuva statte, ei impordi käsi, mitte midagi. Proovisin manuaalselt importida HH faile, selectin ära ja OK ja ütleb Found 0 files to process.. Wtf? Keegi oskab aidata?

              E: Vaatasin, et PSi HH folderis enam faile pole, HEM on liigutanud nad HMArchive folderisse, aga programmis pole haisugi tänasest sessist.

              E2: HEMi reinstall aitas.
              Last edited by kjmrc; 02.02.12, 10:02.

              Comment

              • eluvaatleja
                Jube Noob
                • Nov 2010
                • 135

                #3247
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                filtrid..?

                Comment

                • raunooo
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 422

                  #3248
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                  Kas keegi oskab öelda, miks mul HEM1-e HUD 888-s vigast paneb? See tähendab seda, et hud liigub paigast, kuigi preferred seat on valitud. Ja teiste tubade puhul oli mul nii, et kui HUDi ühes lauas liigutasin, siis liikus sama koha HUD ka teistes laudades, aga pacificus ma pean iga laua HUDe eraldi liigutama, et paika saada. Närvi ajab suht ja multitableda on võimatu, keegi oskab soovitada midagi, mida võiks teha?

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #3249
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                    Filtreid peal pole, uninstallisin HEM1 aga nüüd tuli meelde, et enam nende kodulehelt ju ei saa tõmmata HM1.. rofl.. keegi teisi allikaid oskab öelda, kust saaks?

                    Comment

                    • ristijeesus
                      Klubi Liige
                      • Oct 2009
                      • 2533

                      #3250
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                      Saab ikka kodulehelt http://www.holdemmanager.com/downloa...ager_Setup.exe

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #3251
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                        ty, ise ei leidnud sealt hem1 kohta enam midagi :P

                        Comment

                        • Susi
                          Räme Fish
                          • Jan 2012
                          • 2

                          #3252
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                          Probleem järgmine. Otsustasin Ongame keskonnast Pokerstarsi kolida, aga ei suuda seal HEM1 korralikult seadistada. Installisin viimase update´i ja samuti panin Pokerstarsis linnukesed Valikute menüüs "Viimaste jaotuste ajaloo" ja "Turniiri kokkuvõte valikud", mis siis saadavad käe minu arvutisse. HEM-i impordis panin ka need kataloogid confi alla. Nüüd seis selline, et SNG tulemusi näitab, aga mängitud käsi ei näita ja HUD ka ei kuva lauale midagi. Table Manager näitab ainult , et mäng toimub 6-hand lauas (tegelikult fullring) ja rohkem ühtegi numbrilist väärtust ei kuva. Ongames ja muistsel ajal ka Pokerstarsis toimis asi suht automaatselt. Mida teha?

                          Comment

                          • marxiku
                            Õpihimuline Mängur
                            • May 2009
                            • 471

                            #3253
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                            Küsimus selline:

                            Mul on HEM small stakes kood, mida pole oma 2 aastat kasutanud. Mõte oli, et müün selle maha, aga nüüd hemi kodulehel sirvides selgus, et HM2 on väljas ja peab maksma juurde kui tahad seda saada, isegi kui sul olemas vanem versioon.
                            Kas see uuendus on vajalik või saab edasi mängida HEM1ga?
                            Kuidas ma teada saan, kas see kood on veel "elus", er saaks selle maha müüa?

                            tänud.

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #3254
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                              hem1 saab ka tõmmata ja seal saad kasutada small stakesi
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • vinney
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 473

                                #3255
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                                teil pole praegu mingit licence jama HEM1-l?

                                Comment

                                Working...