*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SR1337
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2011
    • 348

    #3196
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Kui windowsi vahetan ja hemi uuesti peale lasen, siis piisab vana registration/verification code'i sisestamisest ?

    Comment

    • tonis
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 334

      #3197
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

      Jah. Kui käsi ja värke alles tahad hoida, pead ennem ka backupi tegema.

      Comment

      • SR1337
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2011
        • 348

        #3198
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

        Kas piisaks ka HM arhiivi kopeerimisest?

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #3199
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

          kas hem arvestab õigesti makstud rake?
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #3200
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
            kas hem arvestab õigesti makstud rake?
            Vot see huvitaks mind kah. Ja kuidas panna ta õigesti raket arvutama? Ja kui palju on Pokerstarsis rake (ok selle vist leiab pokerstarsi kodukalt)?

            Eile näitas HEM, et jäin mingi 0.56 eurtsi vms. plussi aga kontol oli pärast sessi lõppu ikkagi minumeelest 0.10 eurtsi vähem kui enne sessi. Samas see võib tuleneda ka mingist automaatsest, kliendisisesest dollarite konvertimisest eurodesse.

            Comment

            • tonis
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 334

              #3201
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

              Algselt postitas SR1337 Vaata postitust
              Kas piisaks ka HM arhiivi kopeerimisest?
              Kui ainult käsi vaja, siis olen ise nii teinud: HEM->Options->Database Mangement ja sealt export hands. Ja pärast Impordin uuesti sisse käed. Vb mõni parem moodus ka olemas.

              Comment

              • Cypher0
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 1512

                #3202
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                Vot see huvitaks mind kah. Ja kuidas panna ta õigesti raket arvutama? Ja kui palju on Pokerstarsis rake (ok selle vist leiab pokerstarsi kodukalt)?

                Eile näitas HEM, et jäin mingi 0.56 eurtsi vms. plussi aga kontol oli pärast sessi lõppu ikkagi minumeelest 0.10 eurtsi vähem kui enne sessi. Samas see võib tuleneda ka mingist automaatsest, kliendisisesest dollarite konvertimisest eurodesse.
                Kui mängid eurolaudu, konverdi ise piisavalt pappi ka eurodesse, kui lased starsil autoconvertida igakord, kui lauda istud või reloadid, kaotad micros jah päris märkimisväärse summa. Ise mängin segamini $ ja € laudu ja min. 10 BI on alati ka eurides kontol.

                Comment

                • Rando
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jan 2010
                  • 316

                  #3203
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                  Keegi teab kuidas HUD paika panna nii, et iga kord lauda avades hüppab see õige nime alla. Seating preferences on paigas. Holdem manager 2

                  Comment

                  • Nozzu
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1140

                    #3204
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                    No tegelikult ongi mul kontol eurod ja daalad enam-vähem pooleks. Mängida eelistan daala laudades tegelikult. Tunduvad kuidagi pehmemad.

                    Comment

                    • eluvaatleja
                      Jube Noob
                      • Nov 2010
                      • 135

                      #3205
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                      Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                      midagi on ikka väga valesti. täna võitnud 2bi, näitab, et võitsin 1 ja graafik on selline
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      on keegi midagi sarnast kogenud?
                      mul on täna uuel limiidil graafikuga midagi sarnast, hemi põhivaates on kõik kenasti korras, sesside all on mingi kummaline +10$ juurde tulnud, mida ma tegelikult võitnud ei ole. kontrollisin eelneva limiidi viimast 7 päeva ja siis oli kõik ok. loodetavasti on see ühe päeva bugi.

                      Comment

                      • eluvaatleja
                        Jube Noob
                        • Nov 2010
                        • 135

                        #3206
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                        Algselt postitas Rando Vaata postitust
                        Keegi teab kuidas HUD paika panna nii, et iga kord lauda avades hüppab see õige nime alla. Seating preferences on paigas. Holdem manager 2
                        pokerstarsi poolt on ka istekoht seadistatud?

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #3207
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                          Algselt postitas eluvaatleja Vaata postitust
                          mul on täna uuel limiidil graafikuga midagi sarnast, hemi põhivaates on kõik kenasti korras, sesside all on mingi kummaline +10$ juurde tulnud, mida ma tegelikult võitnud ei ole. kontrollisin eelneva limiidi viimast 7 päeva ja siis oli kõik ok. loodetavasti on see ühe päeva bugi.
                          lihtsalt mainin, et mul ei kadunud ära, ei aitanud käte uuesti import ega midagi ja hemi reinstall aitas aint
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • SR1337
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2011
                            • 348

                            #3208
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                            Vahetasin windowsi vistalt xp'le, installisin hemi, kõik töötab nagu enne, aga nii kui hemil start auto import'i klikin muutub stars üli aeglaseks. Isegi ühe lauaga. Varem muutus arvuti aeglasemaks, kui oli avatud 16+ lauda, aga siis ka mitte nii palju, kui praegu.

                            On kellelgi ideid, millest see põhjustatud võiks olla või kuidas seda parandada?

                            EDIT: Täiendan, hem1 ja kui hem töös ei ole, on kõik korras.
                            Last edited by SR1337; 18.01.12, 17:50.

                            Comment

                            • eluvaatleja
                              Jube Noob
                              • Nov 2010
                              • 135

                              #3209
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                              võid proovida:

                              1. kontrolli, kas sul hemist vaadates on hand history on ikka õiges asukohas (vistal ja xp on vahe sees st profiilid on erinevates kaustades, kuhu pokerstars defauldina käed paneb).

                              2. tee oma hem- i databasest backup!

                              3. pane xp- le kõik windowsi patchid peale (loodetavasti jääb arvuti tööle).

                              4. pane hemile viimane versioon 1.12.09 (ma ei mõtle siin all hem2- te).

                              5. suuna pokerstarsi hand history c: ketta juurikasse (tee mingi uus kaust c:\teststars).

                              6. sulge ajutiselt (aga ainult ajutiselt) kõiksugu spyware ja antiviiruse programmid.

                              7. kui databasest korralik backup olemas, siis uninstalli hem ja ka andmebaasi soft ning installi hem koos uue andmebaasiga tagasi. kui sul on hem uuesti peal ja andmebaas puhas (ära veel vana andmebaasi restore), siis testi kohe mängus järele, kas puhta andmebaasiga töötab hästi (sellega saad teada, kas viga arvutis või hemiga). siin võid proovida ka installida mõni vanem hemi versioon (1.11.06) ja kui ei aita, siis paned kõige viimase hem1 versiooni 1.12.09

                              8. optimeeri hemi andmebaasi ja võimalik, et tahab ka uuesti idekseerimist (vacuum).

                              9. uuenda graafikakaardi draivereid.

                              seda kõike tee omal vastutusel

                              Comment

                              • SR1337
                                Õpihimuline Mängur
                                • Aug 2011
                                • 348

                                #3210
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                                Algselt postitas eluvaatleja Vaata postitust
                                võid proovida:
                                Tänud!

                                Hakkasin otsast peale proovima. Backupi pole vist mõtet teha, kuna mul on vanad käed importimata veel, st, et hem alustas puhtalt lehelt.

                                Tegin windowsile kõik update'd, mis ta vähegi üles leidis - ei aidanud.
                                Kasutusel on hemi viimane 1.12.09 versioon.
                                Sulgesin viirusetõrje - ei aidanud.
                                Graafikakaardi draiverid on viimased, mis saadaval.

                                Niipalju olen targemaks saanud, et importimine ei sega ka mängimist. Aga kui HUD'i tööle panen, siis jookseb kooma.

                                Comment

                                Working...