Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI
Ei tea kas oleks mõtekas osta see HM2 litsents 40 USD eest kui PT3 saab juba 45 USD eest micrso stackes?
Nii palju paska selle HM2 kohta juba kirjutatud, ei taha väga ise ka jännata.
Ei tea kas oleks mõtekas osta see HM2 litsents 40 USD eest kui PT3 saab juba 45 USD eest micrso stackes?
Nii palju paska selle HM2 kohta juba kirjutatud, ei taha väga ise ka jännata.

Comment