Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI
Ja ärge ainult all-in EV peale mõelge. Kui sul on näiteks 500 chippi alguses, spewid 250 maha ja siis kaotad flipi siis ei peaks EV olema $0 juures vaid ikka miinuses kuna alguses kaotasid chippe. Lisaks arvestab HEM ka rake maha.
Ja ärge ainult all-in EV peale mõelge. Kui sul on näiteks 500 chippi alguses, spewid 250 maha ja siis kaotad flipi siis ei peaks EV olema $0 juures vaid ikka miinuses kuna alguses kaotasid chippe. Lisaks arvestab HEM ka rake maha.
TC
Comment