Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***
Jah, sain korda nüüd, pidin sealt set to default ka panema, muidu ei juhtunud midagi, sp ka alguses vaatasin, et see ei aitand. Tänud sulle! :)
Jah, sain korda nüüd, pidin sealt set to default ka panema, muidu ei juhtunud midagi, sp ka alguses vaatasin, et see ei aitand. Tänud sulle! :)
Comment