*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #2761
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    sama jama. husng kui kaotan, märgib hem kohaks neljanda (vahel), pean iga kord käsitsi panema teise koha.
    krt ikka ei leia lahendust :/
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • Fabulous
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 2674

      #2762
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      Mis HEM'is 'day start time' tuleb panna, et Eesti aja järgi päeva vahetaks?

      Comment

      • siga
        FPP Pro
        • Dec 2010
        • 251

        #2763
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        Keegi oskab aidata POSTGRESSQL-iga. Nimelt tahaks liigutada selle kettale D (juba installisin uuesti ja ilusti D-le), aga HEM ei leia enam üles ja ise ei oska juhendada ka, et leiaks.

        Comment

        • siga
          FPP Pro
          • Dec 2010
          • 251

          #2764
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          Algselt postitas siga Vaata postitust
          Keegi oskab aidata POSTGRESSQL-iga. Nimelt tahaks liigutada selle kettale D (juba installisin uuesti ja ilusti D-le), aga HEM ei leia enam üles ja ise ei oska juhendada ka, et leiaks.
          Keegi ei aita, siis peab ise ära tegema.

          http://faq.holdemmanager.com/questions/368/Move+Database+to+Another+Hard+Drive+or+Partition

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #2765
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            Tere

            HEM'iga on selline probleem et juba mõnda aega, kuvab statid ainult valikulistele laudadele, osadel laudadele state ei ilmu üldse. Osadele ilmub aken aga kõikides numbrites on kriipsud. Samuti uuendab state väga vaevaliselt. Ei ole asjaga tegelend, kuna plaanin nagunii lähiajal uue arvuti osta ja kui kõik algust peale installida peaks mure lahendama. Vb on arvuti lihtsalt liialt aeglane. 3000+ prose ühetuumaline ja 2GB mälu ja kõvakettal peaks ruumi piisavalt olema. Aga vb keegi oskab mingi vihje anda, milles asi võiks olla.

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #2766
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              Üldiselt HEM peaks juba mõnda aega olema kahetuumalise prose toega, tea kas rohkem tuumasid ka toetab aga kahte toetab küll. Seega kahetuumalise või enama kasutamine annab kindlasti tunda, sinna juurde korralik kõvakas, võimalusel SSD ketas ning veab HEM-i välja, nii et silm ka ei pilgu.

              Comment

              • rrrr
                Grinder
                • Nov 2008
                • 904

                #2767
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                Arvuti aeglus ei sõltu mitte ainult rauast vaid ka softist, mis sinna peale installitud ja mis võib hammustada hea tüki arvuti jõudlusest isegi kui sa seda aktiivselt ei kasuta. Kui oled heavy-user, siis soovitan oma ketta korra aastas puhtaks tõmmata ja clean install teha. Minul jooksutas paar aastat tagasi veel 2000.a ostetud AMD Athlon 900MHz 3x256MB tavalise aeglase kettaga masin HEMi ja Triobetti küll. Vaata parem, mis sul task manageris toimub kui sa töötad/mängid. Ja ega sa postgresi andmebaasil mingit logi/debugi pole peale keeranud?

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #2768
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Jep, Kui HEM impordib käsi siis on CPU usage täiega laes. Ehk siis kõik on kasutusel.

                  Comment

                  • rrrr
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 904

                    #2769
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Mis protsess konkreetselt CPUd sööb? HEMi või postgresi oma?
                    Siis vaata, et ega HEM juhuslikult ei logi andmebaasi käske (dbtrace fail või mõni teine fail HEMi "log" kataloogis on üle mitmesaja MB)
                    Teine variant - installi viimane versioon - .07b oli vist.
                    Last edited by rrrr; 22.08.11, 11:17.

                    Comment

                    • mortalvombat
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jul 2010
                      • 412

                      #2770
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      rakeback.pokkeriprod.com tuli ticket, et HEM toetab nüüd Enet võrku. Kuskilt mujalt selle kohta infot ei leidnud. Tean, et töötab converteriga aga kas keegi saab kinnitada/ümber lükata, et töötab ka ilma?

                      Comment

                      • siga
                        FPP Pro
                        • Dec 2010
                        • 251

                        #2771
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Peaaegu teemas, äkki keegi teab vastust. Enne oli postgresSQL suurus 50GB nüüd kui lasin samad käed sisse 5,5GB. Käsi ei ole õgvendanud. Aga kuhu kadus 45GB, mis seal küll oli? Kas FBI kogus materjali?

                        Comment

                        • rrrr
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 904

                          #2772
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          5,5 on OK suurus. 50GB oli ilmselt sul logifailidega. On mingi variant, et prostgres ei kustutanud neid.

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #2773
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Arvutivõhikuna pean abi küsima.

                            Eile õhtul kärssas minu arvuti emaplaat maha. Seoses sellega läksin ja ostsin täna uue arvuti. Windowsi sain iseseisvalt peale ja hemi ka. Nüüd ongi küsimus, kuidas ma saan oma käed teise arvuti kõvakettalt uude arvutisse? Ühendasin vana kõvaketta uue arvutiga ära ja tundub, et läks õnneks. Vana kõvaketas my computeri all täitsa olemas ja toimib. Leidsin kataloogi HMArchive, aga sealt leidis HEM ainult u. 200K kätt. Tegelikult olen ise mänginud u. 1,5milj kätt + mingi aeg sai PTR´st ostetud ka miljon kätt. Kus on ülejäänu käed ja mis moodi ma saan need uude hemmi importida? Ei taha, et info kaduma läheks.

                            Comment

                            • siga
                              FPP Pro
                              • Dec 2010
                              • 251

                              #2774
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Äkki on kusagil teise kataloogi all veel arhiveeritud käsi. Kas importisid ikka üldkausta, äkki sattus lihtsalt üks kuu? Muidu peaks nagu seal kõik olemas olema, ju siis kustutatud või hävinud ülejäänud.

                              Comment

                              • siga
                                FPP Pro
                                • Dec 2010
                                • 251

                                #2775
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Ma ei tea, kas sellega võib ka asi seotud olla, aga pokkerikliendist saab panna kui kaua ta su käsi arhiivis hoiab ja seejärel kustutab ära vana saasta.

                                Comment

                                Working...