*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Romka
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1544

    #2506
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul oli vahepeal ühe seati hud samamoodi kadunud ja lõpuks leidsin et ta oli täpselt teise hudi all ( ja vale koha peal), nii, et võid korra kõiki liigutada ja proovida seda varjanti.

    Comment

    • hoss23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 2551

      #2507
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      Keegi targem äkki oskab vastata?

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Last edited by hoss23; 23.03.11, 16:09.

      Comment

      • snap
        Julm Donk
        • Jun 2010
        • 33

        #2508
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        tere.

        selline probleem, et Rush pokkeriga holdemmanager ei näita graafikuid ja sesse ega käsi ega midagi..? (hud muidu töötab)
        tavalistes laudades töötab kõik..

        keegi oskab aidata?

        edit: kunagi töötas rushpokker kõik suurepäraselt ja lihtsalt ühel päeval enam ei töötanud nii nagu vaja..
        Ma olen proovinud Hemi erinevaid versioone aga ikka sama jama..
        Last edited by snap; 23.03.11, 17:44.

        Comment

        • kuco
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1910

          #2509
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          Algselt postitas snap Vaata postitust
          tere.

          selline probleem, et Rush pokkeriga holdemmanager ei näita graafikuid ja sesse ega käsi ega midagi..? (hud muidu töötab)
          tavalistes laudades töötab kõik..

          keegi oskab aidata?

          edit: kunagi töötas rushpokker kõik suurepäraselt ja lihtsalt ühel päeval enam ei töötanud nii nagu vaja..
          Ma olen proovinud Hemi erinevaid versioone aga ikka sama jama..

          Mul on rushiga HUD jamanud aga sellest olen saanud üle teatavate "nippidega"

          - Ma võtan alguses lahti ühe rushi laua ja panen HEMi importima ning kontrollin, et kõik. Kui mul on HEM töötanud enne siis ei pruugi näidata aga pärast HUDi restarti on kõik hästi
          - Vaata, et sul HH failid ei läheks väga suureks. Kui mängid pikka sessi (3-4h) siis HH fail läheb nii suureks, et lugemine läheb aeglaseks.

          Comment

          • hoss23
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 2551

            #2510
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
            Keegi targem äkki oskab vastata?

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Kamoon targemad mehed, vastake palun, oleks väga tänulik.

            Comment

            • kuco
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1910

              #2511
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
              Kamoon targemad mehed, vastake palun, oleks väga tänulik.
              Vacuum-Analyze?

              Comment

              • hoss23
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 2551

                #2512
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                Algselt postitas kuco Vaata postitust
                Vacuum-Analyze?
                kuule need tehtud, ei aidand suurt midagi.

                Comment

                • kuco
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1910

                  #2513
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                  kuule need tehtud, ei aidand suurt midagi.
                  I have gotten a lot of help on this forum with Holdem Manager and with PostgreSQL so I thought I would try to give some help and show how to keep PostgreSQL from writing the logs that take up so much space. I have included screen shots to help with the descriptions. If you are new to Holdem Manager and to using PostgreSQL there is a folder inside the PostgreSQL folder called pg_log. Postgre writes logs in this folder while you are using Holdem Manager. These logs can cause the pg_log folder

                  Comment

                  • bi0hazard
                    Vana Tegija
                    • Jul 2010
                    • 1342

                    #2514
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Tere, ostsin HEMi täna ära, aga ei oska kuidagi tööle panna ehk saab abi ?



                    Uploaded with ImageShack.us

                    Selline asi tuleb ette ja siis see



                    Uploaded with ImageShack.us



                    Keegi teab milles kala ? ma täiesti uus HEMi kasutaja, ei oska midagi teha ega saa midagi aru

                    Comment

                    • K2snakas
                      Pokkerihai
                      • Feb 2009
                      • 2388

                      #2515
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      esimene pilt t2hendab prolly, et peaksid "run as admin" kasutama ja teine pilt, et ehk licens key vale vmt?

                      Comment

                      • bi0hazard
                        Vana Tegija
                        • Jul 2010
                        • 1342

                        #2516
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        K2sna thx for attention, sain korda, 3h jamasin sellega ja lõpuks sattusin õige artikli otsa, pidin mingid failid ja asjad ära vahetama.
                        Sain nüüd HEMi käima, aga statse ei kuva, ffffffuuu :D

                        Comment

                        • Ints
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1216

                          #2517
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Mis kebernee sellega on, et deep laudades koguaeg seda punast ristikest vedama peab :d

                          Kust steal success protsenti vaadata saab ?
                          Last edited by Ints; 25.03.11, 13:33.

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #2518
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            HEM-il uus update väljas v. 1.11.06c

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #2519
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Siuke jama HEM-iga,et kui avan siis viskab mingi teise väikse akna veel ette kus kirjas üleval "Optimizing Players..."
                              "This process could take time,please be patient"
                              "qbj0hn FT processing"

                              Ja jääbki tegema seda asja :S.Mõtlesin,et ta laeb ikka ära,aga eile käisin 2h kodust ära tulin tagasi ja ikka tegi seda värki.vahepeal ei viska ette,aga siis jälle viskab.

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #2520
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                                Siuke jama HEM-iga,et kui avan siis viskab mingi teise väikse akna veel ette kus kirjas üleval "Optimizing Players..."
                                "This process could take time,please be patient"
                                "qbj0hn FT processing"

                                Ja jääbki tegema seda asja :S.Mõtlesin,et ta laeb ikka ära,aga eile käisin 2h kodust ära tulin tagasi ja ikka tegi seda värki.vahepeal ei viska ette,aga siis jälle viskab.
                                :D

                                Comment

                                Working...