*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1651
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    peavadki sünkroonselt liikuma.. ühes lauas paigutad statid ära on kõikides laudades statid paigas...

    Comment

    • qjet
      Grinder
      • Apr 2009
      • 806

      #1652
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      keegi teab, miks mul hem sessioonide tabi all ei näita hh'si.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #1653
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        Algselt postitas qjet Vaata postitust
        keegi teab, miks mul hem sessioonide tabi all ei näita hh'si.
        Kuskil mingi filter peal või HEM on hulluks läinud ja installi üle.

        Comment

        • HU grinder
          Vana Tegija
          • Feb 2010
          • 1002

          #1654
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          Hey, kas keegi teab, kuidas saaks sng/tourney graafikult EV-joone ära kaotada?

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #1655
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            Kas HEM'iga on kuidagi võimalik BB/100 näha?

            Comment

            • lebovend
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2420

              #1656
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              sngd ja turnad on korras. cashiga import t88tab, aga hud ei kuva ette. See midagi
              uut minu jaoks. what's up?

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #1657
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                Kas HEM'iga on kuidagi võimalik BB/100 näha?
                Ikka on stat selectioni alt valides.

                Comment

                • Maison
                  Bännitud
                  • Aug 2009
                  • 43

                  #1658
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  kas on võimalik filtreerida välja andmeid täpselt teatud päevade kohta,, et näitab ainult näiteks esmaspäevasid või ainult reedeid selle aasta jooksul.

                  Comment

                  • Liquicity
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2010
                    • 454

                    #1659
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Küsimus laiale ringile ega keegi HEMi väliselt kõvakettalt ei jooksuta? Endal selline plaan olemas kuna mängin kahes erinavas elukohas ja mõlemas PC pealt. USB 2.0 ühendusega kõvaketastel peaks andmebaasi lugemise kiirus olema ilmselt olema aeglasem. Ei tea kas siis vaadata juba USB 3.0 ühendusega kettaid või kas asjal üldse mõte on? On kellegil äkki kogemusi?

                    Comment

                    • funkme
                      Julm Donk
                      • Dec 2009
                      • 41

                      #1660
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      mul selline probleem, et hem importib käed hand historyst ära aga HUDil ei display infot. Näiteks mängitud 20 kätt, autoimport töötab aga HUDil näitab hands: 0.

                      resultsides ka täna mängitud käsi ei näita kuigi importi ajal näitab et näiteks 60 kätt importitud. eile töötas veel kõik korralikult ja pole ühtegi seadistust muutnud ka vahepeal.

                      halp! plz

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #1661
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Algselt postitas Liquicity Vaata postitust
                        Küsimus laiale ringile ega keegi HEMi väliselt kõvakettalt ei jooksuta? Endal selline plaan olemas kuna mängin kahes erinavas elukohas ja mõlemas PC pealt. USB 2.0 ühendusega kõvaketastel peaks andmebaasi lugemise kiirus olema ilmselt olema aeglasem. Ei tea kas siis vaadata juba USB 3.0 ühendusega kettaid või kas asjal üldse mõte on? On kellegil äkki kogemusi?
                        ei saa.

                        Comment

                        • funkme
                          Julm Donk
                          • Dec 2009
                          • 41

                          #1662
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Algselt postitas funkme Vaata postitust
                          mul selline probleem, et hem importib käed hand historyst ära aga HUDil ei display infot. Näiteks mängitud 20 kätt, autoimport töötab aga HUDil näitab hands: 0.

                          resultsides ka täna mängitud käsi ei näita kuigi importi ajal näitab et näiteks 60 kätt importitud. eile töötas veel kõik korralikult ja pole ühtegi seadistust muutnud ka vahepeal.

                          halp! plz
                          teadmiseks teistele siis, et Cereus võrgustik muutis cash game hand history formaati ja selle tõttu mõneks ajaks häiritud import.

                          Comment

                          • thulesiia
                            Julm Donk
                            • Mar 2010
                            • 56

                            #1663
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            [QUOTE=funkme;204719]teadmiseks teistele siis, et Cereus võrgustik muutis cash game hand history formaati ja selle tõttu mõneks ajaks häiritud import.[/QUOTMul absolute pokkeri sama teema, et näitab et importidud mingi 10 kätt aga lauda ei kuba seda infi seal ikka 0 ja eie töötas. Kas ma siis lihtsalt ootan et asi läheb ise korda:d? Tavaliselt peaks ju mingi uuenduse tegema Hemil vms? äkki keegi teab kudas seda teha?

                            Comment

                            • qjet
                              Grinder
                              • Apr 2009
                              • 806

                              #1664
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Algselt postitas qjet Vaata postitust
                              keegi teab, miks mul hem sessioonide tabi all ei näita hh'si.
                              tegin reinstalli, aga ikka ei hakka kuvama. kellegil tõesti pole sellist jama olnud?

                              Comment

                              • onuark
                                Pokkerihai
                                • Oct 2009
                                • 1760

                                #1665
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Oma päevikus olen kurtnud, aga nüüd kurdan siin ka.
                                HEM ei impordi kõiki mu käsi (cashgame, ilmselt turkadega ka sama asi, aga pole neid mänginud viimaselajal)
                                Täna jäin +2,5BI, aga HEM näitab tulemuseks -1,2BI ja teeb mingi oma graafiku :D
                                2 nädalat tagasi muutsin HEMi seadeid, et impordiks iga 30 seki tagant käsi ja et graafikut uuendaks ainult siis kui ise refreshi vajutan.(et arvutit kokku ei jooksutaks) Keegi foorumis oli muutnud ja soovitas. Ilmselt on viga selles või mis te arvate?
                                e: kõige uuem HEM on peal.

                                Comment

                                Working...