*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SANGPOMM
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2010
    • 479

    #1546
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    tänud :) asi töötas, 26k käe kohta -857$ päris suur summa lihtsalt ära röövitud :)

    Comment

    • vass
      Jube Noob
      • Jan 2010
      • 181

      #1547
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      installimisel annab errori: couldnt start secondary logon Service, Please run the service manually and reinstall??? Võtsin control panel- administrative tools- services....aga seal all mitte ei ole secondary logon servicet:(
      keegi oskab aidata? Hemi kodukalt abi ei saanud:(


      Ise küsin ise vastan:)

      manuaalselt installida postres ( mitte koos HEMi v PT3-ga), siis start-programs-postgres-stop server- start server....

      ja peaks selline error kaduma

      OS oli mul XP sp2 slimmitud kujul ehk seepärast oli ka secondary logon service installimisel välja jäänud:)
      Last edited by vass; 04.04.10, 15:23.

      Comment

      • Mosibulane
        Räme Fish
        • Apr 2010
        • 3

        #1548
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        Selline probleem, et unibeti cash game'is töötab HUD ilusti, kuid kui teha turniiri siis HEM loeb ühe käe ära ja rohkem ei loe. Äkki keegi oskab aidata?
        Aitäh!

        Comment

        • olavike
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1269

          #1549
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          Algselt postitas vass Vaata postitust
          installimisel annab errori: couldnt start secondary logon Service, Please run the service manually and reinstall??? Võtsin control panel- administrative tools- services....aga seal all mitte ei ole secondary logon servicet:(
          keegi oskab aidata? Hemi kodukalt abi ei saanud:(


          Ise küsin ise vastan:)

          manuaalselt installida postres ( mitte koos HEMi v PT3-ga), siis start-programs-postgres-stop server- start server....

          ja peaks selline error kaduma

          OS oli mul XP sp2 slimmitud kujul ehk seepärast oli ka secondary logon service installimisel välja jäänud:)
          Üldjuhul siiski reinstall pole vaja :)
          Piisab sellest ka, kui postgre service restartida.

          Comment

          • raunsz
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1492

            #1550
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            Ma ei jõua siin 150 lehte läbi lugeda, seega küsin otse.

            Ostsin just PT3 ära, aga ta ei loe käsi kui panen import. Mängus ka statse ei näe jne...
            Mida teha? Kas uninstall, kõik delete ja uuesti peale?

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #1551
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              Algselt postitas raunsz Vaata postitust
              Ma ei jõua siin 150 lehte läbi lugeda, seega küsin otse.

              Ostsin just PT3 ära, aga ta ei loe käsi kui panen import. Mängus ka statse ei näe jne...
              Mida teha? Kas uninstall, kõik delete ja uuesti peale?
              võta mõni manual ette kus konfima õpetatakse.. raudselt sul miski importi folderid valesti vms..

              Comment

              • ingu
                Bännitud
                • Jan 2010
                • 1283

                #1552
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                Ma ei jõua siin 150 lehte läbi lugeda, seega küsin otse.

                Ostsin just PT3 ära, aga ta ei loe käsi kui panen import. Mängus ka statse ei näe jne...
                Mida teha? Kas uninstall, kõik delete ja uuesti peale?
                See on ju HEM teema.
                PT teema asub http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=76

                Comment

                • Hullapple
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2009
                  • 364

                  #1553
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Mul Hem-ga selline mure et valetab krt.

                  Ühesõnaga Sessions tab all olevate sessioonide info on kohati vale. Valesti näitab siis seda, palju sessi jooksul võitsin/kaotasin. Näiteks tänast sessi näitab -34$ aga tegelikult on -4$, kuidas tean? Yks päev tekkis lihtsalt hemi õigsuses kahtlus ja seepärast kirjutan enne igat sessi täpse summa yles mis on PS kontol ning pärast sessi lõppu lihtsalt võdlen.

                  Siiani olen katsetanud seda viis korda. Kolmel korral on vea sisse jätnud.

                  Samas täna panin tähele et kui lauas istud ja "click" oma HUD-le siis seal näitab õigesti aga kui avad HEM-i, sessions tab, siis seal asi vale.

                  Ajab ikka vihale kyll, mul võttis kolm kuud aega enne kui tähele panin seda! Ega seal muud ei olegi et ei saa lihtsalt graafikuid enam usaldada.

                  On kellegil sellise probleemiga kokkupuuteid olnud? Kellegil ideid kuidas sellisest jamast lahti saada?

                  Comment

                  • K2snakas
                    Pokkerihai
                    • Feb 2009
                    • 2388

                    #1554
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    no vaata ikka oma k2ed kah üle kas kõik suuremad v6idetud/kaotatud käed on alles..ma tean, et mul on olnud nii, et kui tiltis peaga laudu sulged vmt..siis j2tab k2ed salvestama, kui ei lase sit outi ennem minna...muidu küll pole probleeme olnud!

                    Comment

                    • Hullapple
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2009
                      • 364

                      #1555
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                      no vaata ikka oma k2ed kah üle kas kõik suuremad v6idetud/kaotatud käed on alles..ma tean, et mul on olnud nii, et kui tiltis peaga laudu sulged vmt..siis j2tab k2ed salvestama, kui ei lase sit outi ennem minna...muidu küll pole probleeme olnud!
                      Sitt outiga olen kursis, sellest hetkest kui tekkis kahtlus uurisin asja natuke netist ja soovitati "alati" sit out olla enne laua sulgemist. Seda olen nyyd teinud aga ikkagi on midagi kuskilt ära jäänud. Imelik see et HUD näitab õigesti sessi kulgu aga HEM-s endas sees mitte. Kuna HUD on tulemuse salvestanud siis arvasin et info on HEM-st läbi käinud, sest kuidas ta muidu HUD-i tuleb?

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #1556
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Algselt postitas Hullapple Vaata postitust
                        Sitt outiga olen kursis, sellest hetkest kui tekkis kahtlus uurisin asja natuke netist ja soovitati "alati" sit out olla enne laua sulgemist. Seda olen nyyd teinud aga ikkagi on midagi kuskilt ära jäänud. Imelik see et HUD näitab õigesti sessi kulgu aga HEM-s endas sees mitte. Kuna HUD on tulemuse salvestanud siis arvasin et info on HEM-st läbi käinud, sest kuidas ta muidu HUD-i tuleb?
                        Ongames on olnud selline probleem. Kui paned kiiresti lauad kinni või softi kinni peale sessi, siis käed ei jõua databaasi faili minna ja sealt edasi HEMil ei ole midagi importida.

                        PS peaks toimima kõik nagu kella värk.

                        Comment

                        • miksnii
                          Grinder
                          • May 2009
                          • 580

                          #1557
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Kas keegi oskab öelda milles probleem võib olla....hud töötab, aga hem käsi ei impordi ??

                          Comment

                          • ment52
                            Politseidokumendiga kusjuures!
                            • Oct 2008
                            • 1270

                            #1558
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Algselt postitas miksnii Vaata postitust
                            Kas keegi oskab öelda milles probleem võib olla....hud töötab, aga hem käsi ei impordi ??
                            Katsu veel hägusem olla ja kutsu nõia-indrek appi imo

                            Comment

                            • tonis
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 334

                              #1559
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Algselt postitas miksnii Vaata postitust
                              Kas keegi oskab öelda milles probleem võib olla....hud töötab, aga hem käsi ei impordi ??
                              Mul oli ka vahepeal sama jama. Kui sul kõige uuem versioon ei ole, peaks uuedus aitama.

                              Comment

                              • mkva
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1972

                                #1560
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Algselt postitas Strateeg Vaata postitust
                                Hem millegipärast ei tunnista osasid tänaseid käsi sessi osaks, impordib ära, aga kusagi näha neid ei ole, poole sessi peal HEM crashis ja tegin arvutile restardi, nüüd ei saa kuidagi neid käsi näha, on kellegil sarnast asja juhtunud?

                                edit: never mind, sain korda
                                Mis tegid siis, et korda said? Ma pole nädal aega juba HEMi kasutanud mängides. Hakkas mingi aeg segast panema ja mingeid import erroreid viskama, nii et kui importima panin siis kiilutas kogu süsteemi nii kinni ja aeglaseks, et loobusin.

                                Comment

                                Working...