*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ingu
    Bännitud
    • Jan 2010
    • 1283

    #1531
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Algselt postitas andrus69 Vaata postitust
    Ei oska keegi juhendada kuidas Unibetis HEM tööle saada ? Mujal töötab.
    Unibetis ei tööta ei Cashis ega tournadel.
    Ei ole aidanud ka reinstall.

    Folderiks kust käsi võtab pean panema ikka selle kausta, kus gamehistory. dat on?
    Sa võta table manager lahti sealt vali laud ja tee see aktiivseks, lohista x lauda, vajuta ok ja töötab.

    Comment

    • massiivne
      Räme Fish
      • Mar 2010
      • 17

      #1532
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      Algselt postitas olavike Vaata postitust
      Kui ma nüüd õigesti aru saan, siis pead sa ilmselt silmas seda infot, kus kirjas kolme viimase käe võitja ja võidusumma (lisaks veel laua keskmine VPIP/PFR ja keskmine võidusumma).
      Seda samust jah, tänud.

      Comment

      • andrus69
        FPP Pro
        • Jan 2010
        • 232

        #1533
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        Algselt postitas ingu Vaata postitust
        Sa võta table manager lahti sealt vali laud ja tee see aktiivseks, lohista x lauda, vajuta ok ja töötab.
        Table manager ei leia unibeti laudu millegipärast üles

        Comment

        • totaldonk
          Grinder
          • Dec 2009
          • 914

          #1534
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          Mingi jama on, trios cashis kuvab hem statsid laudadele aga turniiridel mitte. HELP

          Comment

          • ingu
            Bännitud
            • Jan 2010
            • 1283

            #1535
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
            Mingi jama on, trios cashis kuvab hem statsid laudadele aga turniiridel mitte. HELP
            Table Manager > Find Süsteemi kasutasid v ?

            Comment

            • andrus69
              FPP Pro
              • Jan 2010
              • 232

              #1536
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              Ipokeris leiab HEM Dolalri Cashi lauad üles, kuid Euro omasid mitte. Tuleb kuskilt seadistada?

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #1537
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                tõmba viimane versioon
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • SANGPOMM
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2010
                  • 479

                  #1538
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  nii tekkis küsimus, et filtreerisin, hemist et ainult poketid ja AJ+ näitas kõvat kasumit. Siis tegin kohe sessiooni 1500 kätt. kus mängisin ainult poketeid ja AJ+ kaarte ja jäin kokkuvõttes 11$ miinusesse. milles võib asi olla? kui panen uuesti filtrisse AJ+ ja poketid siis näitab 58$ plussi

                  Kas asi võib selles olla, et blindid söövad kasumi ära või on ikkagi filtrites mingi asi? Keegi võiks hüva nõu anda :)

                  Comment

                  • ingu
                    Bännitud
                    • Jan 2010
                    • 1283

                    #1539
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Holdem Manager
                    Dear Valued Customer,

                    Table Scanner Insta-Scan is now available for purchase. Insta-Scan is a powerful addition to Table Scanner allowing near instant retrieval of cash game table and player information. Insta-Scan uses Holdem Manager Servers to gather this data instead of going through a poker client one table at a time. This increase in performance is roughly 7,250% faster than **Client-Side Scanning.

                    Remember: all Holdem Manager Products, including Table Scanner Insta-Scan, are 100% compliant with the terms of service of all major poker sites.

                    Insta-Scan packages can be purchased for:

                    * Monthly - $9.99
                    * 6 Months - $49.99
                    * 12 Months - $74.99

                    **Client-Side License is required before an Insta-Scan License can be purchased.

                    If you have any questions, don't hesitate to contact our support department at: support@holdemmanager.com We're here 7 days a week to assist.

                    Below is a copy of the Press Release.

                    Regards,
                    -Team Holdem Manager


                    Sain sellise kirja täna :)

                    Comment

                    • kilu6
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1305

                      #1540
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Algselt postitas ingu Vaata postitust
                      Holdem Manager

                      Insta-Scan packages can be purchased for:

                      * Monthly - $9.99
                      * 6 Months - $49.99
                      * 12 Months - $74.99
                      Tore lugu küll. Enne oli Insta-scan TableScanneri osa, nüüd löödi lahku ja tahetakse raha selle eest, default TableScanner aga nuditi maha.

                      Hi, I just want to register my distaste at this new "insta scan" product. I own several of your products- including table scanner - and it feels like an extreme rip off that you are adding a new product which is basically the same thing. The Table scanner product that you offered initially, and I bought, should be improved to be more functional, instead of charging for something else which is basically what you promised in the first place An Unhappy customer,
                      Last edited by kilu6; 01.04.10, 01:45.

                      Comment

                      • Strateeg
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jul 2009
                        • 303

                        #1541
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Hem millegipärast ei tunnista osasid tänaseid käsi sessi osaks, impordib ära, aga kusagi näha neid ei ole, poole sessi peal HEM crashis ja tegin arvutile restardi, nüüd ei saa kuidagi neid käsi näha, on kellegil sarnast asja juhtunud?

                        edit: never mind, sain korda
                        Last edited by Strateeg; 03.04.10, 02:37.

                        Comment

                        • SANGPOMM
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2010
                          • 479

                          #1542
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Kuidas vaadata, et palju ma olen SB ja BB foldides raha kaotanud? kui enne flopi on keegi mind raisenud?

                          Comment

                          • KristjanRawk
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 1133

                            #1543
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Keegi oskab ära seletada, mida see all in ev näitab graffil, pole siiani päris täpselt aru saanud.

                            Comment

                            • Strateeg
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jul 2009
                              • 303

                              #1544
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
                              Keegi oskab ära seletada, mida see all in ev näitab graffil, pole siiani päris täpselt aru saanud.
                              EV teooria järgi palju sa oleks võitma/kaotama pidanud kui luck poleks olnud nii/naa. Suht mõttetu joon, nagu aru olen saanud, rohkem enda tilti ajamiseks see :D

                              Comment

                              • taavi
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 684

                                #1545
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
                                Kuidas vaadata, et palju ma olen SB ja BB foldides raha kaotanud? kui enne flopi on keegi mind raisenud?
                                Nii peaks saama.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)







                                Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
                                Keegi oskab ära seletada, mida see all in ev näitab graffil, pole siiani päris täpselt aru saanud.
                                All-In EV Line in Graph (Also $ EV Adjusted stat in the Reports tab)

                                This is calculated by taking the actual amount won and either deducting or adding the amount you would have won with average luck.

                                Example: Again let's use the scenario above where we had a set of Aces and got all in on the flop versus a flush draw with 80.5% equity in a $400 pot and let's say we won. The actual won is $400 but with average luck we would have only won $322, so we're running $78 better than someone with average luck.

                                Here is what a graph with an all in EV line would look like.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Some important things to note about EV:

                                1. All-in EV is only calculated based on hands which were all in before the river since equity on the river will always be 0% or 100%. Hence, the river is irrelevant.

                                2. If you get 95% of your stack in on the turn and the final 5% in on the river, then it takes your equity on the street you got all in on. We will be introducing another stat at a later date which will try to take into consideration your equity based across all streets which should give a better representation.
                                Last edited by taavi; 03.04.10, 12:09.

                                Comment

                                Working...