*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pokerlane
    Räme Fish
    • Nov 2009
    • 8

    #1381
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Algselt postitas ranka
    1. mis pokkerituba
    2. mis HEM'i versioon

    Palun andke täpsemat informatsiooni kui tahate abi.
    1. Pokerstars
    2. Hold´em Manager Trial 1.10.01

    Arusaadav- ilma infota abi ei saa!

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #1382
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      Algselt postitas pokerlane
      Arusaadav- ilma infota abi ei saa!
      Mängid ikka rahalaudades?

      Comment

      • pokerlane
        Räme Fish
        • Nov 2009
        • 8

        #1383
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        Algselt postitas taipupole
        Mängid ikka rahalaudades?
        cmon, muidugi mängin :D Ma ei tea milles asi on, tekib kahtlus, et windows 7ga ta ei taha töödata korralikult. Kasutab keegi HEMi Windows 7´el?

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #1384
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          1. kas PS on eesti keelne? Kui on, siis ei töötagi, muuda inglise keelseks.

          2. kas UAC on maas?

          Comment

          • vanakuri
            Julm Donk
            • Oct 2008
            • 32

            #1385
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            Töötab ilusti Windows 7-ga. Kas sa holdemmanager.exe-t käitad ikka administraatorina?

            Comment

            • pokerlane
              Räme Fish
              • Nov 2009
              • 8

              #1386
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              Algselt postitas lenC
              1. kas PS on eesti keelne? Kui on, siis ei töötagi, muuda inglise keelseks.

              2. kas UAC on maas?
              Suured tänud! Ei tea, harjumusest on eesti keel peale jäänud. Nüüd töötab perfektselt. Õpin nüüd HEMist kasu lõikama. Vahest on lahendus nii lihtsas kohas, et ei mõista otsidagi. Tänud veelkord.

              Comment

              • kalkaan
                Jube Noob
                • Oct 2008
                • 187

                #1387
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                Algselt postitas pokerlane
                Suured tänud! Ei tea, harjumusest on eesti keel peale jäänud. Nüüd töötab perfektselt. Õpin nüüd HEMist kasu lõikama. Vahest on lahendus nii lihtsas kohas, et ei mõista otsidagi. Tänud veelkord.

                Ükskõik, mis keeles seda Pokerstarsi jooksutad. Tähtis on see, et Options - Instant hand history options - ning seal oleks salvestuskeeleks määratud inglise keel ja pole mingit probleemi.

                Comment

                • 0ttt
                  Õpihimuline Mängur
                  • May 2009
                  • 444

                  #1388
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  HUD ja teised värgid-särgid töötavad aga kuidas saab panna table average kastikest kuvama? Linnukese panin nagu settingutest sinna ette.

                  Comment

                  • bounce
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 865

                    #1389
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    võibolla on küsitud seda juba, aga küsiks uuesti. kas kahes toas saab hudi laudadesse korraga? st eile mängisin cashi ühes toas ja turnat teises, turnalaua käsi importis aga hudi lauda ei tekkinud.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #1390
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Algselt postitas bounce
                      võibolla on küsitud seda juba, aga küsiks uuesti. kas kahes toas saab hudi laudadesse korraga? st eile mängisin cashi ühes toas ja turnat teises, turnalaua käsi importis aga hudi lauda ei tekkinud.
                      saab küll.. mängin ftp's ja starsis korraga.. vahest isegi triobet kolmandaks.. igal pool oma HUDi layout ja toimib korraga.. aga näiteks.. Bodogis mul turnadele HUDi ei näidanud, kuigi käsi importis..

                      Comment

                      • elektronaut
                        Räme Fish
                        • Apr 2009
                        • 5

                        #1391
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Algselt postitas 0ttt
                        HUD ja teised värgid-särgid töötavad aga kuidas saab panna table average kastikest kuvama? Linnukese panin nagu settingutest sinna ette.
                        Tseki üle, äkki sul on äkki mitu configurationit tehtud ja timmisid valet.


                        Comment

                        • elektronaut
                          Räme Fish
                          • Apr 2009
                          • 5

                          #1392
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Algselt postitas elektronaut
                          Keegi teab öelda miks everesti sng'sid ei taha õigesti näidata? Kõik paigast ära - staked valed, roi, kohad jne. Muude saitide sng'de tulemused klapivad ja viimane HEM update tehtud.
                          Keegi tõesti everestis sng'sid ei mängi?

                          Comment

                          • udikaz
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1946

                            #1393
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Täna hakkasin hemi tööle panema ja viskab sellise errori ning ei lähe tööle.



                            Kuidas parandada saaksin?

                            Comment

                            • vanakuri
                              Julm Donk
                              • Oct 2008
                              • 32

                              #1394
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Algselt postitas elektronaut
                              Keegi tõesti everestis sng'sid ei mängi?
                              Everesti hand historys pole buy-inni kirjas. HEM-l saad panna default tourney buy-inni vms(ei saa täpsemalt vaadata ka praegu, kuna olen tööl). Lõpukohtadega on jah nii, et mõnikord annab õiged kohad, mõnikord ei saa üldse aru, et turna läbi on. Pole aru saanud, millest see sõltub. Tuleb peale turna lõppu käsitsi õiged kohad ja summad sisestada.

                              Ja abi saab alati HEM-i foorumist.

                              Comment

                              • eddi
                                Vana Tegija
                                • Oct 2009
                                • 1200

                                #1395
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                oskab keegi öelda, kas ma saan overall graafikut näha full tilt + pacificu käte põhjal?

                                Comment

                                Working...