*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • olavike
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1269

    #1366
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Algselt postitas ingu
    Hakkan 23.30 ise ka täna turnat mängima ja proovin siis hemi turna jaoks ka korda seada. Aga selline asi ka, et Unibet avaneb maru kaua viimasel ajal, mint-paar isegi ja see jant tulnud peale HEMi kasutuselevõtmist. Kuskil oli kellegil vist sama jama ka, aga mis võiks rohi olla?
    Abiks üle vaadata, kui suur sul GameHistory.dat fail on Microgamingu kataloogis.
    Kui see ikka üle 30MB sul on, siis kipubki aeglaseks jääma.

    Comment

    • ingu
      Bännitud
      • Jan 2010
      • 1283

      #1367
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      Algselt postitas olavike
      Abiks üle vaadata, kui suur sul GameHistory.dat fail on Microgamingu kataloogis.
      Kui see ikka üle 30MB sul on, siis kipubki aeglaseks jääma.
      See on juba peaaegu 100 MB, aga unikas mul koguaeg käsi salvestanud. HEMi olen kasutanud ainult umbes nädala vast. Ja just nüüd peale HEMi kasutusele võtmist see jama tekkinud.

      Comment

      • pokerlane
        Räme Fish
        • Nov 2009
        • 8

        #1368
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        Eile tõmbasin HEMi 15 päeva triali, seadistasin kõik nii nagu videos näidatud. Autoimpordib käsi ka või siis vist mitte. Kui panen Auto Import siis lööb Table Manageri ette, aga peale laua nime muud ta seal ei näita või vähemalt mitte midagi kasulikku, sest kas on lihtsalt kriips või 0. Üks 10 sekundit töötab table manager ja siis paneb ennast ise kinni. Mängin Pokerstarsis ja versioon peab õige olema. HUDi ta lauda ka ei kuva. Mainin veel ära, et kasutan Windows 7´t.

        Olen uus ka, niiet Tere ja ärge siis kurjustage :)

        Comment

        • ingu
          Bännitud
          • Jan 2010
          • 1283

          #1369
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          Algselt postitas pokerlane
          Eile tõmbasin HEMi 15 päeva triali, seadistasin kõik nii nagu videos näidatud. Autoimpordib käsi ka või siis vist mitte. Kui panen Auto Import siis lööb Table Manageri ette, aga peale laua nime muud ta seal ei näita või vähemalt mitte midagi kasulikku, sest kas on lihtsalt kriips või 0. Üks 10 sekundit töötab table manager ja siis paneb ennast ise kinni. Mängin Pokerstarsis ja versioon peab õige olema. HUDi ta lauda ka ei kuva. Mainin veel ära, et kasutan Windows 7´t.

          Olen uus ka, niiet Tere ja ärge siis kurjustage :)
          Kas sa ise istusid lauda või olid ainult vaatjaja?

          Comment

          • ingu
            Bännitud
            • Jan 2010
            • 1283

            #1370
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            Tegin sama vea turnat mängides mis teised, ei teinud turna lauda aktiivseks. Nüüd töötab. Tänud

            Comment

            • kalkaan
              Jube Noob
              • Oct 2008
              • 187

              #1371
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              Ära siis unusta, kui uude lauda tõstetakse uuesti Table Finderit kasutada. Kui HUD's nimesid näitad, siis saad aru, muidu aga võivad uues lauas vale mängija statid ette jääda. Ähmaselt on selline probleem meelde jäänud. Pole seal ammu mänginud.

              Comment

              • elektronaut
                Räme Fish
                • Apr 2009
                • 5

                #1372
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                Keegi teab öelda miks everesti sng'sid ei taha õigesti näidata? Kõik paigast ära - staked valed, roi, kohad jne. Muude saitide sng'de tulemused klapivad ja viimane HEM update tehtud.

                Comment

                • pokerlane
                  Räme Fish
                  • Nov 2009
                  • 8

                  #1373
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Algselt postitas ingu
                  Kas sa ise istusid lauda või olid ainult vaatjaja?
                  Ikka istusin. Selles ei ole küsimus. Käsi ta impordib kindlalt, aga vist poolikult siis.

                  Comment

                  • dabljuu
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 494

                    #1374
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Ohoo, tänast sessi ja graafikut ei ole ära salvestanud, laudades HUD funktsis, uuendasin siis viimase versiooni peale HEMi ja proovisin veel ühe kiire 10 minutilise sessi, ja ikka sama jama.

                    Windows XP ja Pokerstarsis mängin.

                    Teil töötab?

                    :(

                    EDIT : Ei teagi mis kamm oli, suppordist üks vana tuli teamvieweriga mu masinasse ja veits häkkis, nüüd okei.
                    Igatahes nuts klienditeenindus!

                    Comment

                    • pokerlane
                      Räme Fish
                      • Nov 2009
                      • 8

                      #1375
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Mis failitüüpi handhistory failid peavad olema? Mul on automaatselt nad TXT fail. See peaks ju siis õige olema. Endiselt, kõik nagu töötaks, aga see mis ei tööta on HUD ja mingit infot ta ka table manageri ei kuva. Isegi mängitutud käte arvu ega midagi. Ainult laua nime näitab. Laua nimi pole hand historiga siis seotud või? Veits tilti hakkab juba ajama. Proovin venna arvutis, kas XPga töötab.

                      Kusjuures, Auto update did not found any new files...Trying again in 5 seconds...Et siis ikkagi ei loe minu hand historyit üldse. No ma ei tea.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1376
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Algselt postitas pokerlane
                        Mis failitüüpi handhistory failid peavad olema? Mul on automaatselt nad TXT fail. See peaks ju siis õige olema. Endiselt, kõik nagu töötaks, aga see mis ei tööta on HUD ja mingit infot ta ka table manageri ei kuva. Isegi mängitutud käte arvu ega midagi. Ainult laua nime näitab. Laua nimi pole hand historiga siis seotud või? Veits tilti hakkab juba ajama. Proovin venna arvutis, kas XPga töötab.
                        1. mis pokkerituba
                        2. mis HEM'i versioon

                        Palun andke täpsemat informatsiooni kui tahate abi.

                        Comment

                        • Rahapada
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1178

                          #1377
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          eem, table manager näitab... mingit lahtrit "fish", mis see tähendab? ja või kuidas ma seda... eem... suuremaks kui 0 saan?

                          Comment

                          • kuco
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1910

                            #1378
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Algselt postitas Rahapada
                            eem, table manager näitab... mingit lahtrit "fish", mis see tähendab? ja või kuidas ma seda... eem... suuremaks kui 0 saan?
                            HUDi optionite alt saad määrata, millise VPIPiga mängijad on fishid ja siis loendab.

                            Koju jõudes ja kui meeles on siis panen täpsemalt...

                            Comment

                            • taavi
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 684

                              #1379
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Algselt postitas Rahapada
                              eem, table manager näitab... mingit lahtrit "fish", mis see tähendab? ja või kuidas ma seda... eem... suuremaks kui 0 saan?
                              Saad muuta seda Hud Options/Tabel Preferences.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Comment

                              • Rahapada
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1178

                                #1380
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                tnx

                                Comment

                                Working...