*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #976
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Algselt postitas K2snakas
    keegi v6iks kiirelt ja lühidalt selgitada kuda pokerstarsis hemi t66le saab:)

    srry kui kuskil olemas ei vicinud k6iki lehti l2bi lapata!


    Värvilised pildid ka olemas.

    Comment

    • K2snakas
      Pokkerihai
      • Feb 2009
      • 2388

      #977
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      Algselt postitas Rage
      alusta sellest, et starsis paned hand history salvestama.. ja seejärel märgid HEMis starsi kataloogi autoimportima.
      ty see linnuke oligi mul see puudus mix mul hem ei t66danud:)

      nüüd korras ja t2nud:P

      Comment

      • tonis
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 334

        #978
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

        keegi teab miks hem enab käsi ei impordi. Mängin starsis ja lihtsalt lambist ei impordi enam käsi, näitab et failid imporditud, aga erroritega ning käsi ei tule juurde? Ennem töötas kõik korralikult. Proovisin uue databaasi ka teha aga ikka midagi?

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #979
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

          Algselt postitas tonis
          keegi teab miks hem enab käsi ei impordi. Mängin starsis ja lihtsalt lambist ei impordi enam käsi, näitab et failid imporditud, aga erroritega ning käsi ei tule juurde? Ennem töötas kõik korralikult. Proovisin uue databaasi ka teha aga ikka midagi?
          andmebaasis on tõenäoliselt kalad näiteks sees.. expordi kõik handid, lase HEMil uus andmebaas teha (ära vana loomulikult veel ära kustuta).. pane uus adnmebaas defaultiks, impordi kõik käed ja vaata kas veel errorit annab..

          Comment

          • tonis
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 334

            #980
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

            Algselt postitas Rage
            andmebaasis on tõenäoliselt kalad näiteks sees.. expordi kõik handid, lase HEMil uus andmebaas teha (ära vana loomulikult veel ära kustuta).. pane uus adnmebaas defaultiks, impordi kõik käed ja vaata kas veel errorit annab..
            tegin uue ja vanad käed impordib ilusti ära, aga uusi käsi ei impordi. Näitab et files import 3 of 3 ntks, siis käsi imporditud 0, dublicate hands 0 ja import erros 30 ntks. auto import folderiks on pokerstarsi kaust+subfolders ning pokerstarsis ka ära märgitud, et salvestaks käsi.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #981
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

              Algselt postitas tonis
              tegin uue ja vanad käed impordib ilusti ära, aga uusi käsi ei impordi. Näitab et files import 3 of 3 ntks, siis käsi imporditud 0, dublicate hands 0 ja import erros 30 ntks. auto import folderiks on pokerstarsi kaust+subfolders ning pokerstarsis ka ära märgitud, et salvestaks käsi.
              HEM on ikka viimane versioon? 1.09 beta 33 vms.. mul mõistus otsas..

              Comment

              • tonis
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 334

                #982
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

                jajah minu viga, ei teadnud et ta automaatselt ei uuenda ära :P
                tänud nüüd töötab

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #983
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

                  Algselt postitas tonis
                  jajah minu viga, ei teadnud et ta automaatselt ei uuenda ära :P
                  tänud nüüd töötab
                  Versiooni checkimine peaks olema esmane. Umbes sama, et kui auto ei lähe tööle tuleks kontrollida ka süütevõtme ikka panite süütelukku :P

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #984
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

                    Algselt postitas ranka
                    Versiooni checkimine peaks olema esmane. Umbes sama, et kui auto ei lähe tööle tuleks kontrollida ka süütevõtme ikka panite süütelukku :P
                    või siis sulgema kõik aknad ja uksed ja proovima uuesti startida:-P

                    Comment

                    • tonis
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 334

                      #985
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

                      Algselt postitas ranka
                      Versiooni checkimine peaks olema esmane. Umbes sama, et kui auto ei lähe tööle tuleks kontrollida ka süütevõtme ikka panite süütelukku :P
                      arvasin, et hem uuendab ennast automaatselt ja ei tulnud algul pähe seda kontrollida

                      Comment

                      • EestiMats
                        Grinder
                        • Jul 2009
                        • 625

                        #986
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Kui mul oli algselt HEM trial, importis käsi ja värki, nüüd , kus mul trial läbi ja mänginud juba pikka pikka aega ilma HEMita , et siis kui nüüd HEMi ostan, siis ta impordib vahepeal mängitud käed kõik HEMi või ei impordi? Huvitav oleks vaadata vahepealset mängu.

                        Comment

                        • Provoker
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 3067

                          #987
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Kui pikaks ajaks sul pokkeriklient käsi salvestab kettale? default peaks olema 30 päeva ning need käed saad ikka kätte.

                          Comment

                          • flipmachine
                            Pokkerihai
                            • Jul 2009
                            • 1857

                            #988
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            selline küsimus , kuidas HM arvestab seda 2 arvutit ehk 2 koodi.Kui ma mängin ühe IP alt kahe erineva arvutiga,kas siis saan ma kasutada ühte koodi mõlemas nt kood nr 2-te? või HM võtab siiski arvestusse arvuti enda? Asi selles,et 1 kood on muu IP all ,kuid nyyd lisandu veel üks arvuti .

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #989
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              IP peaks ikka arvutitel ju erinev olema, isegi kui ISP on sama.

                              Comment

                              • flipmachine
                                Pokkerihai
                                • Jul 2009
                                • 1857

                                #990
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                selge..siis vist ei lähe läbi

                                Comment

                                Working...