Foorumite Lahing 2010 (BOTF)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    Foorumite Lahing 2010 (BOTF)

    Jällegi on lõppemas aasta ja nagu ikka Ongame pokkerivõrgustikku kuulub Bwin pokkerituba korraldab taas võistluse selgitamaks välja tugevaim pokkerifoorum. Seisa sinagi PokkeriProd.com foorumi kommuuni eest ja saa osake €60,000 auhinnafondist!

    Kuidas osaleda?

    Kokku jaguneb üritus kahte faasi. Esimesena toimub $5.5 sisseostuga kvalifikatsiooni turniir igale foorumile. Antud turniiril tulemuste järgi koostatakse igale koommuunile meeskond (või meeskonnad). Kui turniiril osaleb 10-99 mängijat siis viis esimest saavad tiimi. Kui 100-149 siis 10 esimest jaotatakse kahe tiimi vahel, kui 150-199 siis 15 esimest kolme tiimi vahel jne.

    Kuna meie foorum on väike siis tõenäoliselt üle 99 inimese ei osale ja seetõttu meie foorumit esindab üks tiim, mis koosneb viiest liikmest. Kuiaga peaks juhtuma, et osaleb vähem kui 10 inimest siis meie foorumi kvalifikatsiooni turniir tühistatakse ja meie oma foorumit ei esinda.


    Kui lõpuks kvalifikatsiooni turniir on ära toimunud ja tiimi liikmed välja selgitatud toimub finaal. Kokku jookseb ühe korraga viis finaalturniiri ja iga tiimi liige mängib erinevat turniiri ja kogub nii meeskonnale punkte. Mida kõrgem on koht seda rohkem punkte saab.

    Punktid jagunevad järgnevalt:

    Kood:
    Koht 		Punkte
    1 		100
    2 		85
    3 		70
    4 		55
    5 		45
    6 		35
    7 		30
    8 		25
    9 		20
    10 		20
    11 to 15 	15
    16 to 30 	10
    31 to 50 	5
    51 + 		2
    Kui turniirid on läbi siis liidetakse iga tiimi liikme punktid kokku ning tehakse tiimide edetabel, mille alusel jaotatakse auhinnad.

    Kood:
          Koht 	Võit
          1 	21,000
          2 	13,000
          3 	9,000
          4 	6,000
          5 	4,000
          6 	3,000
          7 	1,500
          8 	500
          9 	500
          10 	500
          11 	500
          12 	500

    Auhinnaraha jagatakse võrdselt tiimi liikmete vahel ära. Seega esikoha eest on võimalus teenida 4200 eurot tiimi liikme kohta.


    Eelmine aasta osales 12 tiimi ja pokkeriprod.com tiim sai 9-nda koha teenides sellega $500.
    Tiimis osalesid:
    Fortune44
    sitahark
    RaitsZ
    Helmps1
    Virve T.

    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...=battle+forums
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Foorumite Lahing 2010 (BOTF)

    Meie kvalifikatsiooni turniiri toimumise info:

    Tournament name: BOTF Pokkeriprod.com
    Password: OZEuw1Hk
    Registration: 2010-12-05 09:00:00
    Start date: 2010-12-05 21:00:00

    Comment

    • Char
      Pokkerihai
      • Sep 2009
      • 1848

      #3
      Re: Foorumite Lahing 2010 (BOTF)

      ohoo no subscriben ka, et ära ei unustaks

      kas ma pean olema läbi pokkeriprode liitunud bwiniga?
      Last edited by Char; 28.11.10, 15:34.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: Foorumite Lahing 2010 (BOTF)

        Algselt postitas Char Vaata postitust
        ohoo no subscriben ka, et ära ei unustaks

        kas ma pean olema läbi pokkeriprode liitunud bwiniga?
        Ei.

        Comment

        • armand0
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2010
          • 358

          #5
          Re: Foorumite Lahing 2010 (BOTF)

          peab võidu koju tooma !

          Comment

          • Marek K.
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1477

            #6
            Re: Foorumite Lahing 2010 (BOTF)

            täpsustan siis, et turniirid tulevad siis 5.ndal detsembril hommikul 9:00 lobbys nähtavale, mil algab ka registreerimine.

            Comment

            • Timpz
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2029

              #7
              Re: Foorumite Lahing 2010 (BOTF)

              im rdy

              Comment

              • Timpz
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2029

                #8
                Re: Foorumite Lahing 2010 (BOTF)

                bump

                Comment

                • Marek K.
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1477

                  #9
                  Re: Foorumite Lahing 2010 (BOTF)

                  regamine algas, õhtul qualifier siis kell 21:00

                  Comment

                  • Rigged
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2535

                    #10
                    Re: Foorumite Lahing 2010 (BOTF)

                    Regasin ka ära, loodetavasti ei lähe meelest, mis on üsna tavaline

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #11
                      Re: Foorumite Lahing 2010 (BOTF)

                      Kas BWINis pakub keegi RBd ka?

                      Comment

                      • Marek K.
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1477

                        #12
                        Re: Foorumite Lahing 2010 (BOTF)

                        eitea küll

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: Foorumite Lahing 2010 (BOTF)

                          Regatud. Kolme meest veel vaja. Parool: OZEuw1Hk

                          Comment

                          • masterpuppet
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2094

                            #14
                            Re: Foorumite Lahing 2010 (BOTF)

                            Regan ka kohe ära.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: Foorumite Lahing 2010 (BOTF)

                              DAVAI KIIRELT. 3 venda veel vaja.

                              Comment

                              Working...