Foorumite Lahing 2010 (BOTF)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • masterpuppet
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2094

    #31
    Re: Foorumite Lahing 2010 (BOTF)

    Algselt postitas akristjan Vaata postitust
    MeesRiistaga?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #32
      Re: Foorumite Lahing 2010 (BOTF)

      nõme nimi, lahedam oleks kui oleks meesriistata :) SitaShark oleks ka funnim :)

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #33
        Re: Foorumite Lahing 2010 (BOTF)

        kes on q1plus, kes openlimbib tuimalt buttonilt? sa võiks heaga quitida, sest selline vend tiimis on nõrgim lüli ning finaalis kasutu vend. mis ronid turniirile, kui mängida ei oska.

        Comment

        • PoistePaar
          Räme Fish
          • Dec 2010
          • 5

          #34
          Re: Foorumite Lahing 2010 (BOTF)

          SITTTT, pokkerijumalad mind vihkavad ikka sajaga... Q kolmik flopist ja turnist mast vastu:S

          Comment

          • armand0
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2010
            • 358

            #35
            Re: Foorumite Lahing 2010 (BOTF)

            kurat ma ikka oskan maha magada.

            Comment

            • Timpz
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2029

              #36
              Re: Foorumite Lahing 2010 (BOTF)

              pask, pask,pask

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #37
                Re: Foorumite Lahing 2010 (BOTF)

                TRA NEED EI SAA MEIE FOORUMI KASUTAJAD OLLA.

                BUBBLE MÄNG. CHIPLEADER LIMBIB UTG, SHORTIE ALLIN JA TA FOLD. SIIS KAKS SUURT STÄKK ILÄHEVAD OMAVAHEL KAKLEMA JA RIVERIL ON NII, ET VEND BETIB $1400, TEINE SHOVEB $2800 JA VEND FOLDI. ROFL JA MÄNGIB MAHA OMA SEATI KOHA. SUHT HAIGE.

                Comment

                • Marek K.
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1477

                  #38
                  Re: Foorumite Lahing 2010 (BOTF)

                  lihtne jah, aga nu ongames äkki dongid biidivadki lol. näitab pigem foorumi liikmete keskmist taset vms :P
                  Last edited by Marek K.; 05.12.10, 21:10.

                  Comment

                  • Timpz
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2029

                    #39
                    Re: Foorumite Lahing 2010 (BOTF)

                    seal bwinis muudmoodi ei võida

                    Comment

                    • g00000se
                      Vana Tegija
                      • Apr 2010
                      • 1047

                      #40
                      Re: Foorumite Lahing 2010 (BOTF)

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      TRA NEED EI SAA MEIE FOORUMI KASUTAJAD OLLA.

                      BUBBLE MÄNG. CHIPLEADER LIMBIB UTG, SHORTIE ALLIN JA TA FOLD. SIIS KAKS SUURT STÄKK ILÄHEVAD OMAVAHEL KAKLEMA JA RIVERIL ON NII, ET VEND BETIB $1400, TEINE SHOVEB $2800 JA VEND FOLDI. ROFL JA MÄNGIB MAHA OMA SEATI KOHA. SUHT HAIGE.

                      Comment

                      • masterpuppet
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2094

                        #41
                        Re: Foorumite Lahing 2010 (BOTF)

                        Millal mängima peab?

                        Comment

                        • adam_q
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1453

                          #42
                          Re: Foorumite Lahing 2010 (BOTF)

                          sihuke bande läheb siis foorumite finaali :D kes oli kes?
                          Last edited by adam_q; 05.12.10, 21:55.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #43
                            Re: Foorumite Lahing 2010 (BOTF)

                            Kõik, kes said pileti võiksime tegelt korra teha ühissessi või vähemalt läbi arutada, kuidas mängime. ka mina ei oska turniire siis ehk on meil kõigil midagi kõrvataha panna.

                            Comment

                            • g00000se
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1047

                              #44
                              Re: Foorumite Lahing 2010 (BOTF)

                              Pnage knni piosid!!

                              Comment

                              • masterpuppet
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2094

                                #45
                                Re: Foorumite Lahing 2010 (BOTF)

                                Ning Ranka, selle AJ käe juurde tagasi pöördudes, siis see oli liiga retarded spot. Asi oligi selles, et mu stack oli väiksem kui pot ning iga minupoole bet tähendanuks seda, et ma ei saa enam foldida. Ning kuna see käsi oli niigi nii faking out of line, et ma ei suutnud sind mitte millegi peale panna. Ning kuna pole su vastu mänginud ka, siis polnud absoluutselt mingit aimu ning imo check behind on seal suht mõistlik, arvestades eriti, et tegemist oli sateliit turniiriga.

                                Valuet oleks ma seal saanud aga see oli ikka väga väga thin.
                                Last edited by masterpuppet; 05.12.10, 22:02.

                                Comment

                                Working...