Pühapäeval, 28. november kell 19:00 toimub TrioBetis €4.4 satikas, kus esikoht saab paketi Superweekendile. Too on parooli all ning parooli edastan mängijatele, kes meie saidil on genenud see kuu vähemalt $200 reiki selleks reedeks. Seda siis suvalisel saidil. Muud konksu siin ei ole.
RBE Superweekend Tallinn
Collapse
X
-
Re: RBE Superweekend Tallinn
kogu RBE jüngritele aga suvaline sakslane või ameeriklane seda mängima ei hakka. kui big beti freerollidel, kus parool oli avalik sai 200 täis ja tänu sellele, et parool oli avalik + sisseostu ei olnud + ei olnud miskit paketti vaid cold cash siis tollele €4 satikale tuleb rahvast vähem. Pakun, et maximum 100 inimest kui keegi hea mees parooli levitama ei hakka.
Ja isegi kui parool levib siis paketi saab omale ikkagi vend, kes läbi RBE reganud.
Comment
-
Re: RBE Superweekend Tallinn
Kas ma saan peale võitmist valida nime, kellele pakett läheb või on see rangelt seotud Triobeti konto omaniku nimega?
Comment
-
Re: RBE Superweekend Tallinn
Ma arvan, et ei saa. Pead ma ei anna, sest kõik on läbirääkimiste küsimus. Aga kui mängid "varikonto" alt siis tõenäoliselt tekivad sellega suured probleemid.Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitustKas ma saan peale võitmist valida nime, kellele pakett läheb või on see rangelt seotud Triobeti konto omaniku nimega?
Comment
-
-
Re: RBE Superweekend Tallinn
Halb vaadata neid laude. Lauas kaks venda allin, ühel 66 ja teisel QQ. Flop 789, et räigelt pinget valada. Turn T, et üks tõmbab välja ja teisel oute. River blank. 66 võidab.
Ma allin atsetooni vastu QK, tal QJcc. Flop AQ8, turn 9 ja maha ristitõmme ,et jälle maksimum pinge, river blank ja võidan.
Nüüd QK vs AJ alllin, flop QKX, turn blank, river T.
Comment
-
-
Re: RBE Superweekend Tallinn
Sinna tuppa ei lähe ma kunagi enam mängima. Tra tulin 4. ja olin viimane eestlane, enamuse stäkki kaotasin shortile 99 vs TT setupiga, siis kui 5bb oli järel kadus nett ära, viskasin pulga järgi, oli 1,5bb alles, selle sain 7 vms peale ja siis kaotasin AJga A2 vastu, urood riverdas rea lihtsalt. Lasen softi rahulikult maha nüüd.............
KK vs AA setuppe oli sitaks, viimases mis nägin sai KK neliku ja hiigelstäkk oli väljas....
Comment
TC
Comment