RBE Superweekend Tallinn

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    RBE Superweekend Tallinn

    Pühapäeval, 28. november kell 19:00 toimub TrioBetis €4.4 satikas, kus esikoht saab paketi Superweekendile. Too on parooli all ning parooli edastan mängijatele, kes meie saidil on genenud see kuu vähemalt $200 reiki selleks reedeks. Seda siis suvalisel saidil. Muud konksu siin ei ole.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: RBE Superweekend Tallinn

    Superweekend paketi väärtus on €700 ja selle hulka kuulub:
    €300+€30 osavõtumaks.
    €270 reisi- ja taskuraha.
    Ööbimine 2 ööks Park hotellis (kui soovid, võid ühe sõbra tasuta kaasa võtta).

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #3
      Re: RBE Superweekend Tallinn

      kas see satikas on ainult sinu jüngritele?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: RBE Superweekend Tallinn

        kogu RBE jüngritele aga suvaline sakslane või ameeriklane seda mängima ei hakka. kui big beti freerollidel, kus parool oli avalik sai 200 täis ja tänu sellele, et parool oli avalik + sisseostu ei olnud + ei olnud miskit paketti vaid cold cash siis tollele €4 satikale tuleb rahvast vähem. Pakun, et maximum 100 inimest kui keegi hea mees parooli levitama ei hakka.

        Ja isegi kui parool levib siis paketi saab omale ikkagi vend, kes läbi RBE reganud.

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #5
          Re: RBE Superweekend Tallinn

          Kas ma saan peale võitmist valida nime, kellele pakett läheb või on see rangelt seotud Triobeti konto omaniku nimega?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: RBE Superweekend Tallinn

            Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
            Kas ma saan peale võitmist valida nime, kellele pakett läheb või on see rangelt seotud Triobeti konto omaniku nimega?
            Ma arvan, et ei saa. Pead ma ei anna, sest kõik on läbirääkimiste küsimus. Aga kui mängid "varikonto" alt siis tõenäoliselt tekivad sellega suured probleemid.

            Comment

            • heathmont
              Räme Fish
              • Dec 2008
              • 6

              #7
              Re: RBE Superweekend Tallinn

              we've made a rule across all eligible sites invited to this freeroll - must rake $200 to get password. we'll protect the pw very strongly as this is a quality prize, so we only want it available to vip players.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: RBE Superweekend Tallinn

                Kõik, kes täitsid nõuded said ka kirja emaili aadressile millega on seotud Teie PokkeriProd.com rakeback portaali konto.

                Hetkel kolm registreerunut - HCC, Tim ja Mina.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #9
                  Re: RBE Superweekend Tallinn

                  Ootan õhtut, magus overlay tuleb :D

                  Comment

                  • lambiain
                    Jube Noob
                    • Dec 2008
                    • 101

                    #10
                    Re: RBE Superweekend Tallinn

                    Päris nutikas turniir tõesti. Kahju, et ei kvalifitseeru.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: RBE Superweekend Tallinn

                      Saada mulle oma RB portaali info (emaili aadress) ja vaatan õunte pealt :) Kui ikka oled lojaalne olnud kuid siis ei näe põhjust miks ma ei võiks sulle parooli anda.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: RBE Superweekend Tallinn

                        Halb vaadata neid laude. Lauas kaks venda allin, ühel 66 ja teisel QQ. Flop 789, et räigelt pinget valada. Turn T, et üks tõmbab välja ja teisel oute. River blank. 66 võidab.

                        Ma allin atsetooni vastu QK, tal QJcc. Flop AQ8, turn 9 ja maha ristitõmme ,et jälle maksimum pinge, river blank ja võidan.

                        Nüüd QK vs AJ alllin, flop QKX, turn blank, river T.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: RBE Superweekend Tallinn

                          ROFL. SEE TUBA ON RAUDSELT RIGGED. QKs vs JJ all-in, floppi Q ja riverisse ikka J.

                          EDIT: irw ja üüd kaks venda allin, laud QQXX, ühel QT ja teisel AQ, river T :)

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #14
                            Re: RBE Superweekend Tallinn

                            kinnitan ranka sõnu, epic, lihtsalt epic

                            Comment

                            • emmimees
                              Klubi Liige
                              • Aug 2010
                              • 2719

                              #15
                              Re: RBE Superweekend Tallinn

                              Sinna tuppa ei lähe ma kunagi enam mängima. Tra tulin 4. ja olin viimane eestlane, enamuse stäkki kaotasin shortile 99 vs TT setupiga, siis kui 5bb oli järel kadus nett ära, viskasin pulga järgi, oli 1,5bb alles, selle sain 7 vms peale ja siis kaotasin AJga A2 vastu, urood riverdas rea lihtsalt. Lasen softi rahulikult maha nüüd.............
                              KK vs AA setuppe oli sitaks, viimases mis nägin sai KK neliku ja hiigelstäkk oli väljas....

                              Comment

                              Working...