TrioBet Live turniirid 2009

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • runnar
    Grinder
    • Oct 2008
    • 740

    #571
    Re: TrioBet Live turniirid 2009

    28.12 kell 20:00

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #572
      Re: TrioBet Live turniirid 2009

      28.12 kell 20:00
      Täna trios?
      triobetis küll midagi pole...ja kust seda üldse lugesid?

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #573
        Re: TrioBet Live turniirid 2009

        nunii pakett taskus. Tänu ka veidi runnari aggro olekule bubbles(iga käsi pea raise). Kloun7 ,kes bubbleks jäi saatis chatti ikka päris kõvasti roppuseid...

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #574
          Re: TrioBet Live turniirid 2009

          Algselt postitas privador
          nunii pakett taskus. Tänu ka veidi runnari aggro olekule bubbles(iga käsi pea raise). Kloun7 ,kes bubbleks jäi saatis chatti ikka päris kõvasti roppuseid...
          Õnnitlused.

          Comment

          • akristjan
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 406

            #575
            Re: TrioBet Live turniirid 2009

            Runnar tegi oma stndrd aggro mangu, hea vaadata. Isegi andestan selle risti risti juhtumise olympicus nüüd :) :)

            Kloun7 muidugi pani klassikat peale bubbeldamist (Y)

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #576
              Re: TrioBet Live turniirid 2009

              Algselt postitas akristjan
              Runnar tegi oma stndrd aggro mangu, hea vaadata. Isegi andestan selle risti risti juhtumise olympicus nüüd :) :)

              Kloun7 muidugi pani klassikat peale bubbeldamist (Y)
              gl teile.
              ma väikese stackiga ja olympicus turniiri ajal läpakast mängides ei suutnud midagi teha.
              muidugi jooks oli ka kuldne. algul kohe QQ ja JJ, ikka K,A jne flopid ja c-betid respecti ei saanud. nice.
              kloun on donk, Estpatile ütles sb vs bb võitluses "Nice river", kui estpat AJga J,7,9 9, A boardil võitis. Vaatasin hand historyst, tal oli K8o(lol)

              Comment

              • Keiss
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1592

                #577
                Re: TrioBet Live turniirid 2009

                Lol, võtsin ühel prima tavaturnal ühe laua lahti just hiljuti jõulude ajal, vaatasin, et paar eestlast mängivad. Nii kui laud avanes tuli räme sõim ja roppused Kloun7 poolt. Üritasin teda korrale kutsuda mispeale vana õigustas, et mingi saarlane poeb välismaalaste ees ja see olevat üldse saarlaste komme jms :D OPEM-l oli sama teema, pidev ulgumine käis vanal. (Ise openlimpis utg JKo-ga ja Kxx boardil pani nuppe minu AK vastu...) Küll on K10 ja KJ ja river ja mis kõik veel tema ebaõnnes süüdi. Ma ei saagi päris täpselt aru, kas ta ainsana saab bad biite? Pargis ka lõugab venelastega, tehakse 10 minutiline paus mängu, klaaritakse jamasid. Keegi teeb talle fishplayga pähe kuidagi koperdades jne mispeale nõuab diileri vahetust... Kogu aeg on teised süüdi ja kõik on fishid peale tema:D ulmevend ikka. Ise on juba vana mees, saan aru kui tegu oleks noore algajaga :)

                Palju õnne kõikidele paketisaajatele! Peab ka järgmine aasta osalema kui ikka korraldatakse sarnast asja.

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #578
                  Re: TrioBet Live turniirid 2009

                  Peab ka järgmine aasta osalema kui ikka korraldatakse sarnast asja.
                  Kuuldavasti järgmine aasta TRIOBET Live turniire ei toimu seoses seadusest tulenevate muutustega.
                  Päris kindlat infot hetkel pole...

                  Comment

                  • olwyn
                    Julm Donk
                    • Dec 2008
                    • 25

                    #579
                    Re: TrioBet Live turniirid 2009

                    oly kavas on sellised asjad nagu triobet live turnad täitsa olemas aga eks näis mis saab:S

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #580
                      Re: TrioBet Live turniirid 2009

                      Algselt postitas olwyn
                      oly kavas on sellised asjad nagu triobet live turnad täitsa olemas aga eks näis mis saab:S
                      Burget eile mainis nagu, et ei hakka neid enam toimuma, aga eks paista..

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #581
                        Re: TrioBet Live turniirid 2009

                        loun on donk, Estpatile ütles sb vs bb võitluses "Nice river", kui estpat AJga J,7,9 9, A boardil võitis. Vaatasin hand historyst, tal oli K8o(lol)
                        Irw just siis mõtlesin selle käe peale. Ainuke range, mis klounil oleks saanud olla on KK,QQ. Aga, et ta alguses ei tõstnud, siis tundus veidi kummaline see ütlus "nice river"-midagi nagu ei klapi:)

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #582
                          Re: TrioBet Live turniirid 2009

                          no mul oli sama mõte kohe, et wtf, mis käsi sul siis oli?
                          ta on ikka naljatilk. ja obv ka standard bubbleboy. neid bubblesid on tal ikka kõvasti olnud(nyyd, PS Festival, Bahama, EPT...)

                          Comment

                          Working...