nunii pakett taskus. Tänu ka veidi runnari aggro olekule bubbles(iga käsi pea raise). Kloun7 ,kes bubbleks jäi saatis chatti ikka päris kõvasti roppuseid...
nunii pakett taskus. Tänu ka veidi runnari aggro olekule bubbles(iga käsi pea raise). Kloun7 ,kes bubbleks jäi saatis chatti ikka päris kõvasti roppuseid...
Runnar tegi oma stndrd aggro mangu, hea vaadata. Isegi andestan selle risti risti juhtumise olympicus nüüd :) :)
Kloun7 muidugi pani klassikat peale bubbeldamist (Y)
gl teile.
ma väikese stackiga ja olympicus turniiri ajal läpakast mängides ei suutnud midagi teha.
muidugi jooks oli ka kuldne. algul kohe QQ ja JJ, ikka K,A jne flopid ja c-betid respecti ei saanud. nice.
kloun on donk, Estpatile ütles sb vs bb võitluses "Nice river", kui estpat AJga J,7,9 9, A boardil võitis. Vaatasin hand historyst, tal oli K8o(lol)
Lol, võtsin ühel prima tavaturnal ühe laua lahti just hiljuti jõulude ajal, vaatasin, et paar eestlast mängivad. Nii kui laud avanes tuli räme sõim ja roppused Kloun7 poolt. Üritasin teda korrale kutsuda mispeale vana õigustas, et mingi saarlane poeb välismaalaste ees ja see olevat üldse saarlaste komme jms :D OPEM-l oli sama teema, pidev ulgumine käis vanal. (Ise openlimpis utg JKo-ga ja Kxx boardil pani nuppe minu AK vastu...) Küll on K10 ja KJ ja river ja mis kõik veel tema ebaõnnes süüdi. Ma ei saagi päris täpselt aru, kas ta ainsana saab bad biite? Pargis ka lõugab venelastega, tehakse 10 minutiline paus mängu, klaaritakse jamasid. Keegi teeb talle fishplayga pähe kuidagi koperdades jne mispeale nõuab diileri vahetust... Kogu aeg on teised süüdi ja kõik on fishid peale tema:D ulmevend ikka. Ise on juba vana mees, saan aru kui tegu oleks noore algajaga :)
Palju õnne kõikidele paketisaajatele! Peab ka järgmine aasta osalema kui ikka korraldatakse sarnast asja.
loun on donk, Estpatile ütles sb vs bb võitluses "Nice river", kui estpat AJga J,7,9 9, A boardil võitis. Vaatasin hand historyst, tal oli K8o(lol)
Irw just siis mõtlesin selle käe peale. Ainuke range, mis klounil oleks saanud olla on KK,QQ. Aga, et ta alguses ei tõstnud, siis tundus veidi kummaline see ütlus "nice river"-midagi nagu ei klapi:)
no mul oli sama mõte kohe, et wtf, mis käsi sul siis oli?
ta on ikka naljatilk. ja obv ka standard bubbleboy. neid bubblesid on tal ikka kõvasti olnud(nyyd, PS Festival, Bahama, EPT...)
Comment