TrioBet Live turniirid 2009

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #556
    Re: TrioBet Live turniirid 2009

    Algselt postitas Rage
    ma olen minemas... ma vist pole aastaid üle kasiino uksepakugi astunud.. ja mänginud kasinnis üldse pole kunagi vist..:-)
    virgin

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #557
      Re: TrioBet Live turniirid 2009

      Algselt postitas vsiu100
      virgin
      pop your cherry:-P

      Comment

      • olavike
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1269

        #558
        Re: TrioBet Live turniirid 2009

        Reeglina on debüüt alati edukas :P

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #559
          Re: TrioBet Live turniirid 2009

          üli sick. osalejaid 91.
          kukkusin välja 10. kohal e. viimasel rahakohal kell 4.00!!!
          pole kindel, kas 8.30 tööle sõites veel mäng käis või mitte :)
          positiivne oli see, et lisaks bountydele oli see kord 50 EUR igale finaallauda jõudnule, mis võiks imo iga kord olema hakata.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #560
            Re: TrioBet Live turniirid 2009

            Algselt postitas olavike
            Reeglina on debüüt alati edukas :P
            mitte nii väga:-) tagant järgi mõeldes ei teinud kuigi head mängu.. paar kätt olid, mis omale meeldisid.. aga ka paar väga halvasti mängitud kätt.. need rumid colaga oleks võinud jätta baari siiski:-)

            meie lauas oli üks vene kutt, kes oli üliagro.. kõiki käsi tõstis.. mingi 5 meest nokkis välja.. esimese 6 leveli jooksul openfoldis vist ca 5 handi ainult..

            mingi 6 level olin ülishortstack.. 7-8BB oli alles.. blindid olid jusht tõusnud ka.. EP pealt üks callis, CO callis, ma leidsin SB pealt 55' nupud.. mõlemad callisid.. flop A92 tüübid seal betivad omavahel.. turn 7, mehed allinis.. showdown, EP mehel AJ, CO mehel 22.. ja trioriverisse 5 :D
            siis mul chipe oli.. sain natukene mängida ka.. kaarti ka vahepeal tuli.. venelase vastu tegin ühe hea liigutuse ja ühte bluffi ka näitasin.. hiljem siis JJvsQQ ja väljas ma olingi.. täpselt üks BB jäi alles.. tõsteti teise lauda kus kohe BB'na allini läksin.. 38. koht vms.. aga mulje oli hea.. ehk järgmine kord suudan juba postflopi korralikult mängida ka..

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #561
              Re: TrioBet Live turniirid 2009

              Either something is wrong or the page doesn't exist.

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #562
                Re: TrioBet Live turniirid 2009

                millal see final event on?
                ja kas 17 toimub veel online etapp?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #563
                  Re: TrioBet Live turniirid 2009

                  Vennad ja õed, ärge unustage!

                  Comment

                  • hoss23
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 2551

                    #564
                    Re: TrioBet Live turniirid 2009

                    Sul tuleb siis tõsine rebimine oma koha eest.Loodan parimat.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #565
                      Re: TrioBet Live turniirid 2009

                      Algselt postitas hoss23
                      Sul tuleb siis tõsine rebimine oma koha eest.Loodan parimat.
                      Hehe. Õnneks ma eriti ei hooli ka 8) Kui tuleb siis tuleb, kui ei tule siis ei tule

                      Comment

                      • forell
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2009
                        • 350

                        #566
                        Re: TrioBet Live turniirid 2009

                        miks ma ei leia seda turniiri olympsi turniirilehelt?
                        ei toimu tallinnas ega riias midagi sellesarnast nende graafiku järgi.
                        Mida ma valesti teen?

                        edit:
                        okei siin käib jutt online turniirist. my bad

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #567
                          Re: TrioBet Live turniirid 2009

                          Lähen 19:00 trenni (see juba mitu päeva varem kokkulepitud) ja seetõttu ei mängi. Ei viitsi "sohki" ka teha ja kedagi enda eest pulti panna.

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #568
                            Re: TrioBet Live turniirid 2009

                            Lähen 19:00 trenni (see juba mitu päeva varem kokkulepitud) ja seetõttu ei mängi. Ei viitsi "sohki" ka teha ja kedagi enda eest pulti panna.
                            hmmz, reaalne shanss ju saada freerollile ja hittida 1500eurone pakett. Ei saa aru

                            Comment

                            • k1ly
                              FPP Pro
                              • Oct 2008
                              • 205

                              #569
                              Re: TrioBet Live turniirid 2009

                              ju siis motiveerib liiga vähe ,

                              trenn +ev

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #570
                                Re: TrioBet Live turniirid 2009

                                kas keegi finaalturnast teab midagi?Ei tahaks, maha magada...

                                Comment

                                Working...