TrioBet Live turniirid 2009

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #541
    Re: TrioBet Live turniirid 2009

    Algselt postitas ranka
    ei tea aga ta rääkis, et 28k pealt kaotas flipi 77 vs KJ. kukkus 12k peale ning sama vend, kellel oli KJ läks järgmine käsi all-in, Andresel TT ja callis ära. Vanal oli 77, floppi lendas 7, turni sai Burget küll ka masti-tõmme aga mis paraku ära ei tulnud.
    toomas palover

    Comment

    • runnar
      Grinder
      • Oct 2008
      • 740

      #542
      Re: TrioBet Live turniirid 2009

      Algselt postitas akristjan
      aa seda ka et.. F U Runnar!!!!!!!!!! :)

      risti risti krt!
      no see oli selline naljaga pooleks ju :)

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #543
        Re: TrioBet Live turniirid 2009

        Toomas P on paras fish.
        Terve paar esimest tundi lärmas, et kaarti üldse ei jookse. Siis hakkas mõnusalt drawima runner-runnereid jne...

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #544
          Re: TrioBet Live turniirid 2009

          vales kohas kütsin nuppe.. QQvsTT abi ei tulnud:-(

          Comment

          • olwyn
            Julm Donk
            • Dec 2008
            • 25

            #545
            Re: TrioBet Live turniirid 2009

            niipalju kui mina toomas p-ga koos olen juhtunud mängima vingub ta alati, et kaarti ei ole ning minumeelst võib talle vabalt 2009 a Vingub Nagu Naine tiitli anda.

            Comment

            • akristjan
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 406

              #546
              Re: TrioBet Live turniirid 2009

              Algselt postitas olwyn
              niipalju kui mina toomas p-ga koos olen juhtunud mängima vingub ta alati, et kaarti ei ole ning minumeelst võib talle vabalt 2009 a Vingub Nagu Naine tiitli anda.

              hehe +1

              Comment

              • runnar
                Grinder
                • Oct 2008
                • 740

                #547
                Re: TrioBet Live turniirid 2009

                akristjan plaanib järgmisel neljapäeval nii riias kui ka tallinnas mängida? :P

                Comment

                • akristjan
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 406

                  #548
                  Re: TrioBet Live turniirid 2009

                  Algselt postitas runnar
                  akristjan plaanib järgmisel neljapäeval nii riias kui ka tallinnas mängida? :P
                  Multitasking!

                  Comment

                  • vilkar
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 1290

                    #549
                    Re: TrioBet Live turniirid 2009

                    tegin ka trio satikat , lendasin 8 välja.... TT vs AQs ei pidanud, turni A....

                    Rage ja keegi veel said piletid , akristjan oli ka

                    Comment

                    • runnar
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 740

                      #550
                      Re: TrioBet Live turniirid 2009

                      Algselt postitas vsiu100
                      1 jõhvikamahl
                      kas sa järgmisel neljapäeval ka mahla tahad?

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #551
                        Re: TrioBet Live turniirid 2009

                        Algselt postitas runnar
                        kas sa järgmisel neljapäeval ka mahla tahad?
                        krt, panin alles nüüd tähele seda.
                        lasin endale juba pileti ära osta.
                        hetkel veel 65/80 . helista Pajumaale, las bronnivad ära ja ostad 15-20 min enne algust välja. et sa kaugelt kandi mees jne.

                        Comment

                        • runnar
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 740

                          #552
                          Re: TrioBet Live turniirid 2009

                          ma hetkel poolhaige siin, ilmselt jätan triobeti seekord vahele ja kogun superweekendi turniirideks jõudu

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #553
                            Re: TrioBet Live turniirid 2009

                            mai viitsi minna täna

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #554
                              Re: TrioBet Live turniirid 2009

                              oleks ma tln, siis raudselt tuleks ganiitama sinna :D

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #555
                                Re: TrioBet Live turniirid 2009

                                ma olen minemas... ma vist pole aastaid üle kasiino uksepakugi astunud.. ja mänginud kasinnis üldse pole kunagi vist..:-)

                                Comment

                                Working...