TrioBet Live turniirid 2009

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • runnar
    Grinder
    • Oct 2008
    • 740

    #511
    Re: TrioBet Live turniirid 2009

    kas vsiu või wedoit või keegi saaks mulle homse triobeti turniiri pileti ära osta kui parki satub?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #512
      Re: TrioBet Live turniirid 2009

      TrioBet võiks teha online registreerimise, et oleks võimalik TrioBet Live pilet soetada läbi TrioBeti pokkeritoa lobby.

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #513
        Re: TrioBet Live turniirid 2009

        Algselt postitas runnar
        kas vsiu või wedoit või keegi saaks mulle homse triobeti turniiri pileti ära osta kui parki satub?
        1 jõhvikamahl

        Comment

        • runnar
          Grinder
          • Oct 2008
          • 740

          #514
          Re: TrioBet Live turniirid 2009

          Algselt postitas vsiu100
          1 jõhvikamahl
          diil

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #515
            Re: TrioBet Live turniirid 2009

            Algselt postitas vsiu100
            1 jõhvikamahl
            teeks siis juba 2 jõhvikamahla

            Comment

            • akristjan
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 406

              #516
              Re: TrioBet Live turniirid 2009

              Algselt postitas ranka
              TrioBet võiks teha online registreerimise, et oleks võimalik TrioBet Live pilet soetada läbi TrioBeti pokkeritoa lobby.
              Seda võiks juba kindlasti Olympic teha ise... ei ela enam ju 1990ndates :)

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #517
                Re: TrioBet Live turniirid 2009

                Algselt postitas ESTPatrick
                teeks siis juba 2 jõhvikamahla
                oot, tahad, et sulle ka võtaks?

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #518
                  Re: TrioBet Live turniirid 2009

                  Algselt postitas vsiu100
                  oot, tahad, et sulle ka võtaks?
                  jah, my friend

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #519
                    Re: TrioBet Live turniirid 2009

                    done, 2 jõhvikamahla maast leitud.

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #520
                      Re: TrioBet Live turniirid 2009

                      Algselt postitas vsiu100
                      done, 2 jõhvikamahla maast leitud.
                      ma ostan ikka korraliku, mitte ei hakka maast otsima

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #521
                        Re: TrioBet Live turniirid 2009

                        LOL

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #522
                          Re: TrioBet Live turniirid 2009

                          priidu ja runnari piletid minu käes.
                          hetkel 33 nime.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #523
                            Re: TrioBet Live turniirid 2009

                            Algselt postitas akristjan
                            Seda võiks juba kindlasti Olympic teha ise... ei ela enam ju 1990ndates :)
                            Tehku Oly, Selver või Triobet - keda kotib, peaasi, et saaks osta pileteid mugavamalt. TrioBet'i turniir ja TrioBet peaks ka rohkem selle eest hoolitsema, et kõik mängijad sinna kohad saaks. Oleks ju igati normaalne, et kui oleks kuu aega seisnud lobbys TrioBet Live Direct BI turniir TB Lobbys, regada saaks täna kella 15:00-ni ning peale seda TB esindaja saadab andmed edasi Olysse ning oledki turkale regatud ühe klikiga. Tõstaks ka suvaliste mängijate teadmist sellisest turniiri olemasolust.

                            EDIT: ja mida ma mölisen, mul pohhui, olysse nii või naa ei tule nii mitte kunagi. Tegelt praegu oleks hea, viskaks gripimaski ette ja ku-klux klanni torbikmütsi pähe ning astuks rahumeeli sisse. Või teine asi, et tuleks keevitusmaski/mootorratturi kiivriga ning ütleks, et "that's my pokerface".

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #524
                              Re: TrioBet Live turniirid 2009

                              Mõtlesin vahepeal, et tulen gaasimaskiga. Pole just mõnus, kui lauas äigavad kõik seagrippi sulle näkku

                              Comment

                              • Lutzky
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1829

                                #525
                                Re: TrioBet Live turniirid 2009

                                Algselt postitas privador
                                Mõtlesin vahepeal, et tulen gaasimaskiga. Pole just mõnus, kui lauas äigavad kõik seagrippi sulle näkku
                                that's the spirit

                                Comment

                                Working...