TrioBet Live turniirid 2009

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • katrinclub
    Jube Noob
    • Dec 2008
    • 146

    #451
    Re: TrioBet Live turniirid 2009

    Algselt postitas runnar
    wp vsiu! ise tiksusin finaallauda ja sain 6. koha ja €200 Burgeti välja löömise eest, suht ok aga suurtematest rahadest jäi ikka natke puudu
    Nagu ma olen aru saanud, saa lööd teda iga kord välja.

    Comment

    • runnar
      Grinder
      • Oct 2008
      • 740

      #452
      Re: TrioBet Live turniirid 2009

      Algselt postitas katrinclub
      Nagu ma olen aru saanud, saa lööd teda iga kord välja.
      see oli vist viies kord :)

      Comment

      • Keiss
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1592

        #453
        Re: TrioBet Live turniirid 2009

        Arvata oli, et Burks väga kaugele nii ei jõua :P

        Comment

        • vilkar
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1290

          #454
          Re: TrioBet Live turniirid 2009

          palju 1 koht cashi sai?

          Comment

          • olavike
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1269

            #455
            Re: TrioBet Live turniirid 2009

            Algselt postitas vilkar
            palju 1 koht cashi sai?
            Either something is wrong or the page doesn't exist.

            Comment

            • Svenza
              Svetlana aka Buldooser
              • Oct 2008
              • 3591

              #456
              Re: TrioBet Live turniirid 2009

              Hea töö vsiu.
              Ise tegin lolli liigutuse kui näpitsatega callisin Klepatši QQ ära. Avg. oli 8K, mul 12K alles, tal mingi 4,5K. Pärast ei tulnud coin flipid ära ja nii ta läks.
              SUper weekendil sain ühe venna toorelt p.utsi saata. Finaallauas AT vs A8, flop A74, turn 8 , river A. Kuues koht ja nägemist. Tra kui tilti ajas. Siis lasin veel mõnuga skillimängu kella 8ni hommikul... raske see profi elu ikka :D

              Comment

              • runnar
                Grinder
                • Oct 2008
                • 740

                #457
                Re: TrioBet Live turniirid 2009

                pumpadi pump, täna on neljas ja see tähendab õhtust netiturniiri

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #458
                  Re: TrioBet Live turniirid 2009

                  Either something is wrong or the page doesn't exist.


                  Mardisalu saab tuleristsed, peab vaatama.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #459
                    Re: TrioBet Live turniirid 2009

                    türi, tahaks ka tlnnas elada :D
                    seal donkaks hea meelega :S:D

                    Comment

                    • olavike
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1269

                      #460
                      Re: TrioBet Live turniirid 2009

                      Algselt postitas hotcocacola
                      türi, tahaks ka tlnnas elada :D
                      seal donkaks hea meelega :S:D
                      Aga kes sind takistab? :P
                      Tartu on liiga armas? :D

                      Comment

                      • hoss23
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 2551

                        #461
                        Re: TrioBet Live turniirid 2009

                        Algselt postitas olavike

                        Tartu on liiga armas? :D
                        Äkki ei taha heast töökohast loobuda?Kus saab töö ajal turkadel esikohti hittida ;D

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #462
                          Re: TrioBet Live turniirid 2009

                          Algselt postitas hotcocacola
                          türi, tahaks ka tlnnas elada :D
                          seal donkaks hea meelega :S:D
                          Pärnust Tallinnasse kolimine oli mu elu parim otsus, nüüd miski aeg tahaks mõned aastad ka Tallinnast välja kolida kuskile suurte maailmalinna - London, Barca, Pariis või isegi Moskva või mõni muu suurlinn ameerika mandril oleks väga kõva. Tartut muidugi Pärnuga ei saa võrrelda aga siiski tundub mulle väga tühi linn Tallinna kõrval.

                          See neljapäev olen ise ka surnud raha turniiril :=)

                          EDIT: ja kuna klotis teenid pokuga, siis jäta see arvutite tinutamine ja nuppude tagasi panemina maha ning oleks aeg teha kannapööre elus.

                          Comment

                          • olavike
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1269

                            #463
                            Re: TrioBet Live turniirid 2009

                            Nüüd pöörame coca elus uue lehekülje siin kambakesi :D

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #464
                              Re: TrioBet Live turniirid 2009

                              Jap, aga eks ma vaatan mis aastavahetusest alates saama hakkab :P, ega ma ise ka väga ei viici siin passida. Hommikuti pokkerit väga ei toimu (st cashilauad tühjad) ning mmm...turnad...alati ei jõua netis toksida neid :P, seega oleks vahelduseks mingid huvitavad trio lived jne. Ja kui õhtuti cashitada/turnatada, siis ilmselgelt saan 2-3 magama ning hommikul kell 9 ärgates tunneksin nagu oleksin killerzones :S :D
                              kasutaja "blazkuh" kutsus Taisse 3ks kuuks, odavat elu elama :P. Miks mitte maybe. Saaks seal ka grindida.

                              Tallinnas elada oleks muidugi fun :P, kuigi minuarvates on see liiga rääbakas :D (ainult kesklinn on timm).
                              Nüüd viimane kord kui ma trio livel ja superweekendil käisin, siis noo tekkis kyll tunne, et APPI, ma tulen kohe tagasi :D

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #465
                                Re: TrioBet Live turniirid 2009

                                Algselt postitas olavike
                                Nüüd pöörame coca elus uue lehekülje siin kambakesi :D
                                :D (Y)

                                Comment

                                Working...