WCOOP 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #46
    Re: WCOOP 2010

    Railitakse vist päris korralikult

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #47
      Re: WCOOP 2010

      Shortid aina duubeldavad.. Standard :D

      Comment

      • Dogers
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2500

        #48
        Re: WCOOP 2010

        Algselt postitas lypsja Vaata postitust
        16h mängu... sico... ma ammu magaks klaveri peal :))))
        kui sellised summad ka ei motiveeri, siis ma ei tea, imo kui selliste väljamaksetega turniiri finaallauda jõuda, siis olgu see turniir või 48 tundi käinud, pump peksab ja väsimust ei ole grammigi

        Comment

        • vilkar
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1290

          #49
          Re: WCOOP 2010

          nice good luck

          10 alles
          Last edited by vilkar; 06.09.10, 10:21.

          Comment

          • Rigged
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2535

            #50
            Re: WCOOP 2010

            Sick kuidas mõnele vennale ikka antakse, GL; sooviks endale seda et cashis käed holdiks ja oleks sitaks õnnelik

            Comment

            • antnx
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3102

              #51
              Re: WCOOP 2010



              poisi ptr. Ei biidi nl25-tegi aga vb on turnapro kes teab

              Comment

              • lypsja
                FPP Pro
                • Oct 2008
                • 270

                #52
                Re: WCOOP 2010

                Algselt postitas Dogers Vaata postitust
                kui sellised summad ka ei motiveeri, siis ma ei tea, imo kui selliste väljamaksetega turniiri finaallauda jõuda, siis olgu see turniir või 48 tundi käinud, pump peksab ja väsimust ei ole grammigi
                minusugune fish on healjuhul mõned tunnised sessid teinud ja kui peaks järsku nii palju tunde tiksuma, siis kindel laks et magaks :) sestap lasengi edasi hobi korras random fishina mikros ja eriti üle 100 inimese turnadest osa ei võta :))) eks igalühel ole omad huvid ja mõnud

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #53
                  Re: WCOOP 2010

                  poisi ptr. Ei biidi nl25-tegi aga vb on turnapro kes teab
                  niipalju kui vaadanud olen, m2ngib kyll korralikult. Hittimine siin ei m2ngi rolli.

                  Comment

                  • muhkLionu
                    Grinder
                    • Jan 2009
                    • 522

                    #54
                    Re: WCOOP 2010

                    Tutanhamon1 - turniiride ajalugu:

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #55
                      Re: WCOOP 2010

                      9 tüüpi veel alles

                      Poker Stars $200+$15 No Limit Hold'em Tournament - t100000/t200000 Blinds + t25000 - 5 players - View hand 907013
                      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                      stiCKypiFF14 (BB): t5346505 M = 12.58
                      stevie444 (UTG): t10398913 M = 24.47
                      Tutanhamon1 (CO): t19835962 M = 46.67
                      Hassos (BTN): t3826324 M = 9.00
                      ROOJAR_M (SB): t9878792 M = 23.24

                      Pre Flop: (t425000)
                      3 folds, ROOJAR_M raises to t400799, stiCKypiFF14 raises to t5321505 all in, ROOJAR_M calls t4920706

                      Flop: (t10768010) 8 4 Q (2 players - 1 is all in)

                      Turn: (t10768010) 6 (2 players - 1 is all in)

                      River: (t10768010) T (2 players - 1 is all in)

                      Final Pot: t10768010
                      stiCKypiFF14 shows 2 A (high card Ace)
                      ROOJAR_M shows K K (a pair of Kings)
                      ROOJAR_M wins t10768010

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #56
                        Re: WCOOP 2010

                        biidib turniire hästi aga cashi ei oska

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #57
                          Re: WCOOP 2010

                          nyyd võib tõesti öelda, et biidib ilusti

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #58
                            Re: WCOOP 2010

                            ft käes

                            Comment

                            • john123
                              Julm Donk
                              • Apr 2009
                              • 53

                              #59
                              Re: WCOOP 2010

                              5 alles

                              Comment

                              • Madis_89
                                Grinder
                                • Feb 2009
                                • 841

                                #60
                                Re: WCOOP 2010

                                Muidu liikus nii aeglaselt, nüüd laksust 4 venda out rsk

                                Comment

                                Working...