Re: SCOOP 2010
Keegi ApKTuK Tallinnast pani igatahes NLO8 H kinni, 60k$. Loodetavasti keegi kuskil mujal pole seda juba öelnud.
Edit: Aga juba oli.
Keegi ApKTuK Tallinnast pani igatahes NLO8 H kinni, 60k$. Loodetavasti keegi kuskil mujal pole seda juba öelnud.
Edit: Aga juba oli.
Comment