SCOOP 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MrRiver
    Grinder
    • Oct 2008
    • 735

    #811
    Re: SCOOP 2010

    Keegi ApKTuK Tallinnast pani igatahes NLO8 H kinni, 60k$. Loodetavasti keegi kuskil mujal pole seda juba öelnud.

    Edit: Aga juba oli.
    Last edited by MrRiver; 15.05.10, 10:22.

    Comment

    • muhkLionu
      Grinder
      • Jan 2009
      • 522

      #812
      Re: SCOOP 2010

      pühapäeva hommikustele reilijatele:

      SCOOP-36_L HORSE

      kuttpois - 10/24
      priitk - out 27. kohal.

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #813
        Re: SCOOP 2010

        täna siis viimane päev ja ka ME, kes mida mängib?

        Comment

        • vilkar
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1290

          #814
          Re: SCOOP 2010

          Algselt postitas yolpa Vaata postitust
          täna siis viimane päev ja ka ME, kes mida mängib?
          kellegil 10k daala üle ???

          vaatasin et 25,5k HU oli ka 750k gdt aga like wtf 25,5k buy in suht ulmeline ikka...

          hetkel käib see ja 4 alles ja 1 koht saab 360k , 2 koht 200k ja 3 ja 4 120k
          Last edited by vilkar; 16.05.10, 09:51.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #815
            Re: SCOOP 2010

            Mis kell see main event hakkab ja palju on sisseost?

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #816
              Re: SCOOP 2010

              10k daala vist oli

              Comment

              • vilkar
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 1290

                #817
                Re: SCOOP 2010

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                10k daala vist oli
                algab 11 tunni ja 37 minuti pärast ja buy in 10 300 dollarit

                Comment

                • yolpa
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 2669

                  #818
                  Re: SCOOP 2010

                  Algselt postitas vilkar Vaata postitust
                  kellegil 10k daala üle ???

                  vaatasin et 25,5k HU oli ka 750k gdt aga like wtf 25,5k buy in suht ulmeline ikka...

                  hetkel käib see ja 4 alles ja 1 koht saab 360k , 2 koht 200k ja 3 ja 4 120k
                  miks just high eventi mõtlen, ilusti on ju kirjas, et ka L ja M on ME-d, ma olen scoopi jooksul ainult L evente mängind, siis arvatavasti mängin ka L ME-d

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #819
                    Re: SCOOP 2010

                    Hehe, ega ma h-stakes oma ei mõtle. Seal peaks ju neid kolm olema - low, mid ja high. Laduge nende sisseostud ette.

                    Comment

                    • yolpa
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 2669

                      #820
                      Re: SCOOP 2010

                      Event 38-L: $109 NLHE Main Event - L, $1M guaranteed (2-day event)
                      Event 38-M: $1,050 NLHE Main Event - M, $3M guaranteed (2-day event)
                      Event 38-H: $10,300 NLHE Main Event - H, $5M guaranteed, $1M guaranteed to 1st, (2-day event)

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #821
                        Re: SCOOP 2010

                        10,3k
                        1050
                        109

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #822
                          Re: SCOOP 2010

                          tonnane tundub ahvatlev aga tõenäoliselt ei jõua selleks ajaks koju

                          Comment

                          • yolpa
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 2669

                            #823
                            Re: SCOOP 2010

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            tonnane tundub ahvatlev aga tõenäoliselt ei jõua selleks ajaks koju
                            00.00 algab ju.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #824
                              Re: SCOOP 2010

                              Ohooo. Arvasin, et 23:00 algab (ei viitsi teise arvutisse minna, et starsi logida :P) ja seega on võimalus, et isegi jõuab.

                              Comment

                              • yolpa
                                Pokkerihai
                                • Jun 2009
                                • 2669

                                #825
                                Re: SCOOP 2010

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Ohooo. Arvasin, et 23:00 algab (ei viitsi teise arvutisse minna, et starsi logida :P) ja seega on võimalus, et isegi jõuab.
                                event 37 on millegipärast tund aega varem, ise ei saa kooli pärast ME-d ette võtta, kui just satikalt H või M-ile piletit ei saa, aga 37-t küll plaanis mängida.

                                Comment

                                Working...