SCOOP 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #1

    SCOOP 2010

    Operatsioon KevadTilt on tagasi ja suurem kui kunagi varem, nagu tavaliselt. 38 eventi ja $45M GTD

    Uus parandatud ajakava väljas ja saadaval näiteks siit:
    Your latest PokerStars Blog, online Tournament Poker Series, Live Events from PSPC to EPT. Including Team Pro strategy advice and interviews.
    Last edited by muruntau; 01.03.10, 09:03.
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #2
    Re: SCOOP 2010

    väga väga halval ajal. Oleks võinud aprilli jääda nagu eelmine aasta


    edit: Kohe väga väga väga halval ajal
    Last edited by rohelinekonn; 01.03.10, 09:55.

    Comment

    • mkva
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1972

      #3
      Re: SCOOP 2010

      Mingid ticketidki isegi olemas + blogiga möllamisest tulevad veel mingid.

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #4
        Re: SCOOP 2010

        kahju, et eksamite ajal, vb mõned väiksed mängib.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: SCOOP 2010

          Just hea aeg ju. 2 mai lõppevad Tartu Tudengipäevad ja saabki nädal aega taastuda alkoholist ning tildata turniiridel.

          EDIT: kui ma midagi mängin siis evente, mille sisseost $1k+ ja tõenäolislet proovin läbi satikate saada. närvidele käivad juba need32+4340+32490 pealised turniirid.

          Comment

          • nalg
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2010
            • 489

            #6
            Re: SCOOP 2010

            Mul peaks ka üks $22 pilet olema. Kas võin selle eest 2-3 $5.50 turnat ka teha, või pean $22 buy inniga turnat tegema?

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #7
              Re: SCOOP 2010

              22$ pead tegema.

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #8
                Re: SCOOP 2010

                Suur turniirimängija pole, aga kui nii peen võistlus tuleb, siis mingi paari tuhande $-i eest teen ikka turniire.

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #9
                  Re: SCOOP 2010

                  saab läbi suppordi ka väiksemaks vahetada, aga $22 puhul pole väga mõtet. Nad mingit raha tagasi ei anna isegi W$ või T$ näol, registreerivad sind turniiridele mille välja valid.

                  Comment

                  • nalg
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2010
                    • 489

                    #10
                    Re: SCOOP 2010

                    Nojah, selge pilt.

                    Comment

                    • Uniquest
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 615

                      #11
                      Re: SCOOP 2010

                      Mis, kas nende satikate eest ei saagi T$? :(
                      Ma ikka päris mitmed Sunday Millioni piletid T$ kaudu läbi mänginud, satelliidid on nii nõrga fieldiga alati, easy money.

                      Comment

                      • kivisaba
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2514

                        #12
                        Re: SCOOP 2010

                        W$ saad mis pmst sama hea
                        soovitan muidu satikaid mängida kui biidid bubble mänge ja värke väga softiks lähevad mida päev lähemale

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #13
                          Re: SCOOP 2010

                          ajakava on väga meeldiv!
                          väga palju häid turniire. Arvatavasti tuleb maist suur turniirikuu...aka suur tildikuu :/..oeh

                          Comment

                          • vilkar
                            Klubi Liige
                            • Jul 2009
                            • 1290

                            #14
                            Re: SCOOP 2010

                            Keegi main eventi ka plaanib teha :D??? buy in ainult 10k

                            ise vast vaatan 5 kuni 22 buy inniga turnasid :P

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #15
                              Re: SCOOP 2010

                              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                              ajakava on väga meeldiv!
                              väga palju häid turniire. Arvatavasti tuleb maist suur turniirikuu...aka suur tildikuu :/..oeh
                              jah õnneks peaks kevadpäevade pidustused olema lõppenud seega saab kah osaleda mõnel

                              Comment

                              Working...