World Cup of Poker

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #46
    Re: World Cup of Poker

    Algselt postitas fishh
    donkasin lõpus 2. stäki ära. päeva fish

    Ja nii see rikkus majja tuleb ;D

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #47
      Re: World Cup of Poker

      Kohutav freeroll - ise langesin 49 koha

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #48
        Re: World Cup of Poker

        Kohutav freeroll -- magasin hambad laiali :)

        Comment

        • Fortune
          IP
          • Oct 2008
          • 1396

          #49
          Re: World Cup of Poker

          Kui esimene freeroll suutsin naxerile steali olukorras oma stacki dongata, siis teisel freerolliga jõudsin finaali :). Eriti hea luckboxiga oli mingi vend kes kukkus keset freerolli mingi 400 chipi peale ja lõpus jõudis ka mingi 25k chipiga finaali.

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #50
            Re: World Cup of Poker

            Algselt postitas ranka
            Kohutav freeroll -- magasin hambad laiali :)
            Sa polnud ainuke :)

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #51
              Re: World Cup of Poker

              Täiesti võõrad nimed said läbi Freerolli kohad eestlaste tiimi :S Loodame, et jõuavad vähemalt TOP9 hulka ning panevad vastased hirmust värisema.

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #52
                Re: World Cup of Poker

                Algselt postitas ranka
                Täiesti võõrad nimed said läbi Freerolli kohad eestlaste tiimi :S Loodame, et jõuavad vähemalt TOP9 hulka ning panevad vastased hirmust värisema.
                Üks oli lohhgambler.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #53
                  Re: World Cup of Poker

                  Algselt postitas lenC
                  Üks oli lohhgambler.
                  Tase

                  Lisan - täna hommikul ei suutnud starsi kontol uskuda neid numbreid, mis sealt vastu vaatasid, et nn. lohhgambler on tasunud VÕLA Starsi.

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #54
                    Re: World Cup of Poker

                    Kui mees ennast tõesti parandab ja nüüd oma eluga järjele saab, siis vaid positiivne. Kindlasti on märk küljes ja sellest lahti saada on raske, kuid üritamine ja endast parima andmine on hetkel põhiline.

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #55
                      Re: World Cup of Poker

                      Algselt postitas -andres-
                      Kui mees ennast tõesti parandab ja nüüd oma eluga järjele saab, siis vaid positiivne. Kindlasti on märk küljes ja sellest lahti saada on raske, kuid üritamine ja endast parima andmine on hetkel põhiline.
                      Väga tubli, läks aastaid aga ära maksis, see näitab, et üritab ehk ennast parandada ja see on ainult hea märk, sest paljud inimesed ju võivad nooruses igasugu lolluseid teha.

                      Lihtsalt ei tohi edaspidi võlgu anda temale, muud ei midagi ja ongi asi lahendatud. Edu talle edaspidises.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #56
                        Re: World Cup of Poker

                        Algselt postitas lenC
                        Üks oli lohhgambler.
                        Mängijad "Kordumatu (EST)" ja "Gusto_Frutta (Tallinn)" said edasi. Lohhgämbleri screen-name peaks olema "Kobistaja" või ma panen puusse?

                        Comment

                        • lebovend
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2420

                          #57
                          Re: World Cup of Poker

                          heal lapsel mitu nime, lohh on Gusto.

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #58
                            Re: World Cup of Poker

                            Algselt postitas ranka
                            Mängijad "Kordumatu (EST)" ja "Gusto_Frutta (Tallinn)" said edasi. Lohhgämbleri screen-name peaks olema "Kobistaja" või ma panen puusse?
                            Heal mängijal on mitu nime

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #59
                              Re: World Cup of Poker

                              Algselt postitas lebovend
                              heal lapsel mitu nime, lohh on Gusto.
                              Ja miks tal 2 kasutajat on??

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #60
                                Re: World Cup of Poker

                                Algselt postitas ranka
                                Ja miks tal 2 kasutajat on??
                                Ei oska öelda ei suhtle temaga ehk on sõbra oma või siis vana account kinni pandud ja uus tehtud

                                Comment

                                Working...