World Cup of Poker

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #16
    Re: World Cup of Poker

    Algselt postitas RudiTurbo
    Kas qualifierid tourneyd on ka näha sealt samast Events - World Cup - National qualifiers ?
    Mina näen seal ainult finaleid ning kui võtan ära show registering-upcoming only, siis näitab mulle Taani qualy rounde.

    Pean vist supporti kirjutama, et mulle access antaks vms!?
    Mina näen kõigi maade finaale ja ainult Eesti (sinisega) kvalifikatsiooniturniire. Seega tundub, et asi on IP järgi paika pandud... Igastahes, kui on huvi osaleda Eesti eest, Eesti turniiridel siis kindlasti saada kiri PokerStars'i klienditoele (support@pokerstars.com).

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #17
      Re: World Cup of Poker

      Saatsin kirja PokerStars'i ning sain vastuse:

      Hello Rainer,

      Thanks for bringing this to our attention. Generally our policy is that players should go by whatever times are published in the lobby, but in this case we had the web pages published before the tournaments, so we've changed the tournaments to match what's on the web pages.

      The tournaments are now at 13:00 on Nov. 28 and 07:00 on Nov. 29. We appreciate the coverage in your forum.

      Regards, Mike Jones
      PokerStars Poker Room Management


      Seega nüüd ajad on nii nagu algselt planeeritud (ka juba lobbys muudetud) - 28. ja 29. november 2008 algusega 13.00ET (20:00 meie aja järgi) ja 07:00 ET (ehk 14:00 meje aja järgi).

      Comment

      • farik666
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 834

        #18
        Re: World Cup of Poker

        muidugi jälle reede ja laupäeva õhtud...

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #19
          Re: World Cup of Poker

          Algselt postitas ranka
          Mina näen kõigi maade finaale ja ainult Eesti (sinisega) kvalifikatsiooniturniire. Seega tundub, et asi on IP järgi paika pandud... Igastahes, kui on huvi osaleda Eesti eest, Eesti turniiridel siis kindlasti saada kiri PokerStars'i klienditoele (support@pokerstars.com).
          Kirjutasin supporti ja seletati kõik lahti ilusti , paremat supporti annab olla :)
          Teisi qualifiereid ei näe siis, sest optionsite alt oli mul tickitud "Hide country restricted tournaments"

          Ning öeldi, et päev enne tourneyt saadaxin kirja supporti, et mu country muudetakse süsteemis Eestiks ning siis saan osa võtta.
          Loodan, et mingeid passipilte ei hakata nõudma, siis ma ei tea, kas jõuan neile need nii ruttu korraldada.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #20
            Re: World Cup of Poker

            MEELDETULETUS:

            TÄNA ESIMENE KVALIFIKATSIOONI FREEROLL ALGUSEGA 20:00. REGISTREERIMINE AVATAKSE 18.00!

            PokerStars->Events->World Cup->Estonia - Round 1 Qualifier.

            Ise võib-olla turnale ei jõua aga teistele EDU!

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #21
              Re: World Cup of Poker

              Ma saatsin just passist ja oma Taani elukoha arvest pildid, loodan, et jõutakse mind eestlaseks enne seda muuta ;D

              Comment

              • timukasr
                Vana Tegija
                • Nov 2008
                • 1099

                #22
                Re: World Cup of Poker

                Reigstered, aga ei tea kui väga ma viitsin toda mängida.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #23
                  Re: World Cup of Poker

                  Igaks juhuks korra veel, sest tõest ei taha, et keegi selle maha magaks.

                  Pool tundi on aega turniirini :)

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #24
                    Re: World Cup of Poker

                    Security department ei jõudnud minu e-mailini, tra!
                    Nüüd on siis homme aint üx võimalus finaali jõuda, kui sisse ei maga ja kui nad enne homset jõuavad! :(

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #25
                      Re: World Cup of Poker

                      Ranka, kus kadusid juba ;D

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #26
                        Re: World Cup of Poker

                        Algselt postitas Tigrano
                        Ranka, kus kadusid juba ;D
                        flippasin oma sõbra vast, kellega stake diil :D

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #27
                          Re: World Cup of Poker

                          Algselt postitas RudiTurbo
                          Security department ei jõudnud minu e-mailini, tra!
                          Nüüd on siis homme aint üx võimalus finaali jõuda, kui sisse ei maga ja kui nad enne homset jõuavad! :(
                          Üldine Starsi support on ülikiire aga tagumised maad (security, FPPStore, jne) nende supportid on vägagi aeglased :S

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #28
                            Re: World Cup of Poker

                            Algselt postitas ranka
                            Üldine Starsi support on ülikiire aga tagumised maad (security, FPPStore, jne) nende supportid on vägagi aeglased :S
                            Bah ja imevad ka, algul öeldi, et on vaja saata oma sünnimaa ID ning teise maa residenci arve.
                            Saatsin ära, nüüd ütlevad, et enne ei saa mind eestlaseks muuta, kui ka kodumaa utility billi saadan! EH!
                            See tähendab, et enne ma eestlaseks ei saagi PS'is, kuni endale Eestis maja ostan lol!

                            Krt, selle asemel olexin võinud siis Taani omasi proovida ja Gus Hanseni ja Eastgatega sinna minna.
                            Kui järgmine e-mail väidab, et ma tõesti enne maja ostu eestlaseks ei saa, siis proovin homme Taani oma.

                            Comment

                            • Marek K.
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1477

                              #29
                              Re: World Cup of Poker

                              Piisab ka paar kuud vanast telefoniarvest või millestki taolisest. Btw.. abiks on kui kirjutad maili teemasse ette [URGENT]
                              Vastavad ja tegelevad kiiremini

                              Comment

                              • Marek K.
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 1477

                                #30
                                Re: World Cup of Poker

                                Ahjaa, sain 41 koha siis, flippasin ära naxeri vastu ja ownis mind ära raisk :P homme uuele katsele.

                                Comment

                                Working...