World Cup of Poker

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    World Cup of Poker

    [img width=251 height=137]http://www.pokerstars.com/images/wcp5_header_v2.jpg[/img]

    World Cup of Poker

    Tegu on turniiride seeriaga, kus mängitakse riikide tasemel (koostatakse viie liikmelised tiimid, iga riigi jaoks) ja selle turniiri käigus selgitatakse välja parimad pokkerimaad. PokerStars on lisanud $290,000 suuruse auhinnafondi, millest $190,000 jaotatakse ära TOP9 riigi vahel ja World Cup võitjariik saab $100,000 ekstra raha, mis teeb $20,000 tiimi liikme kohta.

    Iga riigi tiim koosneb viiest mängijast ja igal ühel on võimalus võita koht rühmas.
    • Kaks kohta tiimis selgitatakse välja läbi kahe Freerolli, mis toimuvad 28. ja 29. november. Mõlema freerolli TOP9 (finaal laud) saavad pileti 18 mehelisele finaal turniirile, mis leiab aset 30. november ja mille võitja ning teine koht saavad võimaluse esindada oma riiki viie liikmelises tiimis;
    • Kaks järgmist kohta selgitatakse välja läbi Turniiri Liidrite Tabelite, kus kaks selle aasta parimat turniiri mängijat saavad võimaluse esindada tiimi;
    • TOP9 tiimile määrab PokerStars viienda mängija;


    World Cup'i finaal peetakse 5-10-ndal jaanuaril, 2009 aastal Bahamal PCA (PokerStars Carribean Adventure) ühe osana. PokerStars katab TOP9 finaal tiimi reisi - ja majutuskulud.

    Eesti freerollid - 28. ja 29. november, 18 meheline finaal 30. november.

    Lisa info:
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #2
    Re: World Cup of Poker

    Mina pean vist Taani freerolle tegema ja üritama Taani tiimi saada :D

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: World Cup of Poker

      Elad Taanis? Ja seda ma ei tea, mis siis saab, kui elad võõras riigis aga oled teise riigi kodanik. Kellegil ideid?

      Comment

      • amagan
        Jube Noob
        • Oct 2008
        • 135

        #4
        Re: World Cup of Poker

        FAQ
        Suppose I am a citizen of country A, but live in country B. Which country's team should I play for?

        You can play for either country, but not both. We will be flexible in allowing a player to decide what country (state, or province) he or she wants to represent, as long as they can make a legitimate claim to being part of that jurisdiction, either by citizenship or residency. Any attempted duplication of tournaments or fraud involving residency or citizenship will result in the player's disqualification from the World Cup of Poker.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: World Cup of Poker

          Thanks amagan.

          Comment

          • 2ssapaar
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2008
            • 423

            #6
            Re: World Cup of Poker

            mis vanusepiirang?

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #7
              Re: World Cup of Poker

              Siis saan jah Eesti omi proovida, mõtlesin, et see lihtsalt regionali all ja siis mul pole Eesti omadesse võimalik regadagi.

              Küsisin supportilt selle 10k Balticu freerolli kohta üxkord, öeldi, et kuna elan Taanis, siis ei saa ma sellel osaleda :)

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: World Cup of Poker

                Algselt postitas 2ssapaar
                mis vanusepiirang?
                18

                Comment

                • 2ssapaar
                  Õpihimuline Mängur
                  • Nov 2008
                  • 423

                  #9
                  Re: World Cup of Poker

                  Nice!

                  Comment

                  • Andr3s
                    Julm Donk
                    • Nov 2008
                    • 65

                    #10
                    Re: World Cup of Poker

                    Kas preili Riido tahaks sellest osa võtta või läbustab niisama seda foorumit oma "Nice!"-ga? :D

                    Comment

                    • 2ssapaar
                      Õpihimuline Mängur
                      • Nov 2008
                      • 423

                      #11
                      Re: World Cup of Poker

                      aga miks mitte!

                      Comment

                      • farik666
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 834

                        #12
                        Re: World Cup of Poker

                        preagu veel lobbysse tekkind ei ole..

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: World Cup of Poker

                          Algselt postitas farik666
                          preagu veel lobbysse tekkind ei ole..
                          Veel on aega. Samuti nädal enne foorumist ilmus pea lehel meeldetuletus.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: World Cup of Poker

                            Midagi ei klapi. Starsi veebilehe andmetele (http://www.pokerstars.com/wcp/schedule/countries/) toimuvad Eesti kvalifiaktsiooni freerollid 28-ndal novembril kell 13.00 ET (ehk siis 20.00 meie aja järgi? on ET ja meie aja vahe +7 tundi?) ja 29-ndal novembril 7.00 ET ehk siis 14.00 meie aja järgi.

                            Starsi lobbys aga on esimene turniir 27-ndal novembril 14.00 ET (21.00 meie aja järgi) jateine 29-ndal novembril 8.00 (15.00 meie aja järgi).

                            Finaalturniiri aeg klapib - 30. November, 2008, kell 7.00 ET ehk siis peaks olema algusega 14.00?

                            Igastahes kuupäevadega on mingi jama või ma olen hetkel väga väsinud ning panen millegi suurega puusse. Parandage, kui eksin aga jõle nadi oleks, kui kellegil jääks turniir mängimata tänu sellele, et olid valed ajad üleval.

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #15
                              Re: World Cup of Poker

                              Kas qualifierid tourneyd on ka näha sealt samast Events - World Cup - National qualifiers ?
                              Mina näen seal ainult finaleid ning kui võtan ära show registering-upcoming only, siis näitab mulle Taani qualy rounde.

                              Pean vist supporti kirjutama, et mulle access antaks vms!?

                              Comment

                              Working...