Osale telesaates! LOL

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1

    Osale telesaates! LOL



    Kui kõva käsi pokkeris oled sina? Kas arvad, et saaksid vastu Eesti kuulsustele ning elukutselistele pokkerimängijatele? Unibet koostöös TV3-ga korraldab täiesti uue pokkeriteemalise telesaate "Kõik mängus!", kus tuntud inimesed pistavad rinda Eesti pokkerimängijatega. Sinulgi on võimalus selles eksklusiivses saates osaleda ning üle poole miljoni kroonisest auhinnafondist osa saada!

    Iga päev järgmise nelja nädala jooksul (v.a. 24.12 ja 31.12) toimub üks taassisseostuvõimalusega freeroll ja üks €3 sissemaksuga freezeout turniir, mille parimad pääsevad edasi pühapäevasesse finaali, kus selguvad kaks õnnelikku, kes hakkavad jaanuari lõpus telesaate esikohta püüdma. Satelliitturniirid kestavad kokku neli nädalat.


    "Kõik mängus!" satelliidid:

    Freeroll
    Nimi: "Kõik mängus!" freeroll
    Aeg: iga päev kell 20.00 (19.00 CET) (v.a. 24.12 ja 31.12)
    Buy-in: 0.- (esimesel tunnil piiramatul hulgal €1 rebuysid)
    Auhind: 1 koht "Kõik mängus!" pühapäevasesse finaali

    Freezeout
    Nimi: "Kõik mängus!" €3 freezeout
    Aeg: iga päev kell 21.00 (20.00 CET) (v.a. 24.12 ja 31.12)
    Buy-in: €3+€0.3
    Auhind: 2 garanteeritud kohta "Kõik mängus!" pühapäevasesse finaali

    Finaal
    Nimi: "Kõik mängus!" pühapäevane finaal
    Aeg: iga pühapäev kell 20.00 (19.00 CET)
    Buy-in: €33+€3
    Auhind: 2 kohta "Kõik mängus!" telesaatesse


    Turniirid leiad Unibeti pokkeritarkvarast: Tournaments -> Special -> turniiri nimi


    "Kõik mängus!" telesaate salvestused toimuvad 29.01-01.02.2010.


    Kas oled mängus?

    Nõuded ja tingimused
    - Iga mängija saab võita vaid ÜHE koha “Kõik mängus!” telesaatesse.
    - Mängijatega, kes kvalifitseeruvad telesaatesse, võetakse ühendust nädala jooksul peale finaalsatelliidi lõppemist.
    - Kui võidate koha saatesse ja ei saa salvestusel osaleda, kaotab koht kehtivuse
    - Mängijatel, kes võidavad koha “Kõik mängus!” telesaatesse kampaaniate, satelliitide või sponsorluse kaudu, on keelatud kanda Unibeti konkurentide kaubamärgiga varustust/riietust.
    - Satelliitidelt koha võitnud mängijad peavad nõustuma telesaates kandma Unibeti kaubamärki
    - Saate salvestuse eel sõlmitakse leping saates osaleja ja tootja vahel.
    - Unibetil on õigus muuta kampaania nõudeid ja tingimusi ükskõik mis ajal.
    -Unibetil on õigus kampaania ükskõik mis ajal lõpetada.
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #2
    Re: Osale telesaates! LOL

    igastahes, selline pakkumine tuli mu emailile. LOL, samas....

    Comment

    • Svenza
      Svetlana aka Buldooser
      • Oct 2008
      • 3591

      #3
      Re: Osale telesaates! LOL

      ROFL
      Raibe, ette jõudsid :D
      Ise lugesin just sama asja ja tahtsin sama topicu teha. :D
      No aga mind huvitab hetkel see, et kes need elukutselised on? Mina näiteks pole kutset saanud? Keegi teine on siin foorumis? Kas hakkame Imre, või Kolgi või Henri nahka koorima. Ühe sõnaga kui ma celebrity ei ole, järelikult hall mass ja pean freerolle proovima :D :D :D
      Aga huvitav ettevõtmine sellegipoolest. Ja panen Unibeti särgi alla PokerStarsi oma. Lõpuks kui olen Heads upis Anne Veski välja löönud, rebin Unibeti särgi pooleks ja alt tuleb tõeline PokerStarsi Supernova välja :)
      Kaks õllet sees, vaim hoopis ärksam :P

      Comment

      • pwndre
        FPP Pro
        • Aug 2009
        • 214

        #4
        Re: Osale telesaates! LOL

        vanust pole tingimustes ?

        Comment

        • Timpz
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2029

          #5
          Re: Osale telesaates! LOL

          Algselt postitas pwndre
          vanust pole tingimustes ?
          ei leidnud

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #6
            Re: Osale telesaates! LOL

            ma usun, et 21 on ikka.
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • oitarvi
              Vana Tegija
              • Jan 2009
              • 1231

              #7
              Re: Osale telesaates! LOL

              Haha. Eesti püüab umbes sama teha, mis Ameerika telesaade Face the Ace, mis on totaalne läbikukkumine? :D
              Aga muidu vahva kampaania jah. :)

              Comment

              • Keiss
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1592

                #8
                Re: Osale telesaates! LOL

                Sellest tuleb lahe projekt!

                21 obvious.

                Comment

                • nomerlot
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 2233

                  #9
                  Re: Osale telesaates! LOL

                  Minu meelest väga äge, ehk saab siis common people paremini aru, et pokker eelkõige oskusmäng on.

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #10
                    Re: Osale telesaates! LOL

                    Algselt postitas nomerlot
                    Minu meelest väga äge, ehk saab siis common people paremini aru, et pokker eelkõige oskusmäng on.
                    kui just prod ei faili seal :(

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: Osale telesaates! LOL

                      Ma tulen ja multitablen kõik otseeetris surnuks ning näitan oma rakebacki väljavõtet ka. Kõik teevad suured silmad

                      :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

                      Comment

                      • JohnnyDolce
                        Õpihimuline Mängur
                        • Nov 2009
                        • 454

                        #12
                        Re: Osale telesaates! LOL

                        Algselt postitas nomerlot
                        Minu meelest väga äge, ehk saab siis common people paremini aru, et pokker eelkõige oskusmäng on.
                        Kahtlen. Pigem muutub pokker 13 aastaste poiste/tüdrukute seas veel populaarsemaks. Niigi levib arusaam, et any 2 sheets all in ja siis lucki peale minna ning kaarte oodata.
                        Just eile õhtul vaatasin PS Million Dollar Challenge'it ja paha hakkas, mis seal toimus. Tüüp tegi kõigile kolmele pro-le suck outi.


                        video on siin -




                        Esimesed 15 minutit on mingi teine tüüp, kes ei jõua esimesest lauast kaugemale, aga peale seda hakkab suck out for life.

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #13
                          Re: Osale telesaates! LOL

                          mis turniiriga tegemist on, HU mängida vastaste vastu või mingid SnG-d?

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: Osale telesaates! LOL

                            Algselt postitas ESTPatrick
                            mis turniiriga tegemist on, HU mängida vastaste vastu või mingid SnG-d?
                            Strip pokker, esimene vastane on E. Savisaar.

                            Comment

                            • Rahapada
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1178

                              #15
                              Re: Osale telesaates! LOL

                              tore, nüüd tean, et "tahan" kindlasti osaleda

                              Comment

                              Working...