Osale telesaates! LOL

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ok2aa
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1903

    #16
    Re: Osale telesaates! LOL

    mis seal auhinnad on?

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #17
      Re: Osale telesaates! LOL

      Algselt postitas ok2aa
      mis seal auhinnad on?
      telekasse saad!

      Comment

      • erplander
        ekrelander
        • Oct 2008
        • 1029

        #18
        Re: Osale telesaates! LOL

        Püüdsin saate formaadi ja auhindade kohta lisainfot hankida, aga hetkel tundub kõik veel jõle salajane

        Niipalju sain teada, et kokku on 6 eelvooru (igas 6 mängijat: 2 kuulsust, 2 proffi ja 2 online kvalifikatsiooni kaudu - kuigi see jaotus on veel segane, sest onlines kaudu pidi kvalifitseeruma kokku vaid 8 mängijat) ja igast saab 2 edasi ning siis poolfinaalid ja finaal. Auhinnafond pool milli ja võitjale ligi veerand milli.

        Põhimõtteliselt on saade väga sarnane soomlaste "Pokeritähti"-le, mida filmiti Tallinnas ja mille 2008. hooaja osad on üleval: http://www.pokeritahti.fi/index.php/netti-tv/

        Jumalauta:

        [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3Bzj8HCrUME[/youtube]

        Comment

        • Helmps
          Grinder
          • Oct 2008
          • 828

          #19
          Re: Osale telesaates! LOL

          6 eelvooru. hmm...6x2 = 12 proffi. kes need olla võiks??

          -edit-

          prop betid, who will be pros? ;D

          Comment

          • Keiss
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1592

            #20
            Re: Osale telesaates! LOL

            Standartne 6x6 mängijat nagu kunagi Kalev spordi pealt jooksis. Lihtne.

            UNIBET RULES!

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #21
              Re: Osale telesaates! LOL

              nu pole raske arvata, kes on pumba juurer

              Kolk,Leibold,Käsper või -need on prod

              Comment

              • oitarvi
                Vana Tegija
                • Jan 2009
                • 1231

                #22
                Re: Osale telesaates! LOL

                Eveli Ventsli. :D

                Comment

                • Helmps
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 828

                  #23
                  Re: Osale telesaates! LOL

                  hm...mõtlesin ka, et
                  Algselt postitas privador
                  nu pole raske arvata, kes on pumba juurer

                  Kolk,Leibold,Käsper või -need on prod
                  12 ei anna kuidagi kokku.
                  appi tõttavad ilmselt naxer, putukas, myyri13 ja paksrott..

                  Comment

                  • Marek K.
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1477

                    #24
                    Re: Osale telesaates! LOL

                    diadema pidi ju domineerima

                    Comment

                    • Helmps
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 828

                      #25
                      Re: Osale telesaates! LOL

                      diadema võtab oma chipsikohvri kaasa kui mängima läheb telesse

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #26
                        Re: Osale telesaates! LOL

                        IRW, diadema ftw!
                        oletame et mardisalu on saatejuht:"Kas te olete netis ka mänginud?"
                        - "Jap, natukene Pokerstarsis, aga põhiline tulu tuli ülelaskmisest @Pokkeriprode foorumis. Siinkohal tahaksi tervitada Rankat, kes mind ära blokkis"

                        IRW

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #27
                          Re: Osale telesaates! LOL

                          Mina tahaks näha prode teami Svenzat,Prill(see kes Tartus kellelegi lõuga andis), Naxer, Ranka(kes kõigiga tüli norima hakkab) ,Lohhgambler siis veel naiste jaoks mingi ilumees ala Ajuvaba, Kindlasti madisso(pokkerigurmaan) ja ka kloun7(kes alati nõuab diilerivahetust)

                          Ma ei tea aga imre kolk ja käsper tunduvad igavad- aga eks näeb

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #28
                            Re: Osale telesaates! LOL

                            svenza :D:D:D....tra sellesmõttes oleks igav, et terve saate tekst oleks cencored !!!!!!! :D

                            Comment

                            • Naxer
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2009
                              • 345

                              #29
                              Re: Osale telesaates! LOL

                              Ma paraku olen Vegases selajal kui seda saadet tehakse, kuid huvitav ettevõtmine sellegipoolest.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #30
                                Re: Osale telesaates! LOL

                                naxer, ära jaura....rahvas vajab sind! :D

                                Comment

                                Working...