Eesti Meistrivõistlused pokkeris, aastal 2010!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timukasr
    Vana Tegija
    • Nov 2008
    • 1099

    #421
    Re: Eesti Meistrivõistlused pokkeris, aastal 2010!

    Mis seal siis sai?

    Comment

    • tolmuahv
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 2502

      #422
      Re: Eesti Meistrivõistlused pokkeris, aastal 2010!

      Algselt postitas timukasr
      Mis seal siis sai?
      Ei midagi. Rääkis lühidalt, et on donk, mängib üle oma limiidi ja mängu ei oska. Proovis luckida, aga ei õnnestunud. Võttis kokku, et pokker on tore mäng, aga kui üle enda BR-i mängida, siis tuleb sõltuvus. Et see on paha. Mulle ei meeldinud, et pool aega oli tüübil õlleklaas käes ja arutles, et kas see on tema elu kõige kallim õlu.

      Comment

      • Keiss
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1592

        #423
        Re: Eesti Meistrivõistlused pokkeris, aastal 2010!

        Mulle jättis ka mulje antireklaamist. Esiteks leiti talle kõige halvem koht pokkeri populariseerimiseks ehk siis suvalised blingivad automaadid tagataamal. Samuti see õlu käes + mingid rämpsukäed millega ta seal bluffida üritas. Õnne jms jutt...

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #424
          Re: Eesti Meistrivõistlused pokkeris, aastal 2010!

          krt, ja mina pidasin temast lugu. suht lahe tyyp tundub muidu. aga jah, selline FAIL reklaam siis pokkerile. ty Priit. NO

          Comment

          • akristjan
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 406

            #425
            Re: Eesti Meistrivõistlused pokkeris, aastal 2010!

            linki kellegil on?

            Comment

            • tolmuahv
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 2502

              #426
              Re: Eesti Meistrivõistlused pokkeris, aastal 2010!

              Algselt postitas pikk28
              krt, ja mina pidasin temast lugu. suht lahe tyyp tundub muidu. aga jah, selline FAIL reklaam siis pokkerile. ty Priit. NO
              Ta mõtles seda hästi, välja kukkus lihtsalt nii. Ma ei muudaks oma avamust inimesest selle pärast, lihtsalt väga halb execution oli.

              Comment

              • taavi
                Grinder
                • Oct 2008
                • 684

                #427
                Re: Eesti Meistrivõistlused pokkeris, aastal 2010!

                Algselt postitas akristjan
                linki kellegil on?
                Siit saab näha paari päeva pärast vist.
                ERR-i tasuta veebikanal, mis näitab parimaid saateid, sarju, filme, dokfilme ning võimaldab mugavalt otse kuulata kõiki ERRi raadio ja teleprogramme.

                Muidu õhtul/öösel 00.15 kordab.

                Comment

                • Keiss
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1592

                  #428
                  Re: Eesti Meistrivõistlused pokkeris, aastal 2010!

                  Mõeldi kindlasti hästi aga suht kehvasti kukkus välja. Vaatasid seda ka pokkerikauged inimesed ja pidin neile selgitama, et päris nii see pokker kasiinos ei käi.

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #429
                    Re: Eesti Meistrivõistlused pokkeris, aastal 2010!

                    Algselt postitas taavi
                    Siit saab näha paari päeva pärast vist.
                    ERR-i tasuta veebikanal, mis näitab parimaid saateid, sarju, filme, dokfilme ning võimaldab mugavalt otse kuulata kõiki ERRi raadio ja teleprogramme.

                    Muidu õhtul/öösel 00.15 kordab.
                    see on ju see sama?
                    Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.

                    Comment

                    • taavi
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 684

                      #430
                      Re: Eesti Meistrivõistlused pokkeris, aastal 2010!

                      Algselt postitas variatsioon
                      see on ju see sama?
                      Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.
                      Sama jh :)

                      Comment

                      • pafka666
                        IP Olümspi
                        • Jul 2009
                        • 429

                        #431
                        Re: Eesti Meistrivõistlused pokkeris, aastal 2010!

                        Algselt postitas Svenza
                        Mine perse , grusiin. :) Haige luckbox, tra oma tilt call K7ga nahui... Loe Delfist uudiseid, esimene komm on kohe, kesse tšuktši seal keskel on ? :D
                        Lmao luckbox.. Q 6 käes callida all in J 6 3 boardil ja riverisse kokku imeda ja väita et ma arvasin, et sul flush draw siis ma ei tea.. :) Tervitused teile sinna 2. koha joomingule.. ja Tartus freerollil näeme raisk:)

                        Comment

                        • oskar
                          Jube Noob
                          • Oct 2008
                          • 113

                          #432
                          Re: Eesti Meistrivõistlused pokkeris, aastal 2010!

                          pafka oli vaja äss kümnega callida, oli vaja ???

                          hea tulemus muidu ja svenza sul pole mõtet ka põdeda enne rahasid olid short mis short

                          Comment

                          • Keiss
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1592

                            #433
                            Re: Eesti Meistrivõistlused pokkeris, aastal 2010!

                            Kui ma ei eksi siis Burget võttis sult korraliku stäki callides 3ndana allini AJ-ga vs su AQ.

                            Comment

                            • oskar
                              Jube Noob
                              • Oct 2008
                              • 113

                              #434
                              Re: Eesti Meistrivõistlused pokkeris, aastal 2010!

                              kuradi kahju, et see poiss kohe platsis pidi olema

                              Comment

                              • forell
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2009
                                • 350

                                #435
                                Re: Eesti Meistrivõistlused pokkeris, aastal 2010!

                                Tähendab meie lauast jooksis Burget lihtsalt üle, ei ole midagi öelda, laud nr 5 vist. See automaatide kõrval, sealt oli hea vaade baariletil tantsivatele tydrukutele. Aga et jah..ta sai alguses suure stäki ja istus ilusa stäkiga kuniks oli mingi 30 nägu alles (edasi ma ei tea, kaotas ära vist). A kui keiss räägib et 3-ndana AI callida AJ-ga siis ma võin poetada veel paar donk kätt.
                                Blindid 75/150, UTG +1 supershort shippab AI mingi 700, Burget järgmisena callib, laud foldib ja BB olev Mauri Dorbek tõstab 2.1k (stäkk mingi 7k). Burget läheb AI, Mauri ägiseb ja callib AKsuidiga, shordil AKo, Burgetil 66. 2 players out.
                                Enne seda nad Madistasid veel Dorbekuga,riveriks mingi AKJJ102 board, mauri check - Burget betib mingi 2k (pot 2.5k), Mauri foldib Q face up. burget näitab kah Q. Mauri läks suht tilti ja midagi seletas seal et kui donk bet saab olla. No sellessuhtes et ok tulemus - sai poti endale kui oleks split olnud aga ikkagi.
                                Siis veel mingi veits alla average stäkk pushib AI JJ-ga, BB peal Burget mõtleb 2min ja foldib A3 face up.
                                Tal läks turniiril palju paremini kui mul..või noh paremini kui enamustel aga sellised liigutused näitavad imo et ei ole tegemist kõige kirkama mängijaga kasiinos.

                                Comment

                                Working...