Re: Eesti Meistrivõistlused pokkeris, aastal 2010!
Algselt postitas timukasr
Mis seal siis sai?
Ei midagi. Rääkis lühidalt, et on donk, mängib üle oma limiidi ja mängu ei oska. Proovis luckida, aga ei õnnestunud. Võttis kokku, et pokker on tore mäng, aga kui üle enda BR-i mängida, siis tuleb sõltuvus. Et see on paha. Mulle ei meeldinud, et pool aega oli tüübil õlleklaas käes ja arutles, et kas see on tema elu kõige kallim õlu.
Re: Eesti Meistrivõistlused pokkeris, aastal 2010!
Mulle jättis ka mulje antireklaamist. Esiteks leiti talle kõige halvem koht pokkeri populariseerimiseks ehk siis suvalised blingivad automaadid tagataamal. Samuti see õlu käes + mingid rämpsukäed millega ta seal bluffida üritas. Õnne jms jutt...
Re: Eesti Meistrivõistlused pokkeris, aastal 2010!
Mõeldi kindlasti hästi aga suht kehvasti kukkus välja. Vaatasid seda ka pokkerikauged inimesed ja pidin neile selgitama, et päris nii see pokker kasiinos ei käi.
Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.
Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.
Re: Eesti Meistrivõistlused pokkeris, aastal 2010!
Algselt postitas Svenza
Mine perse , grusiin. :) Haige luckbox, tra oma tilt call K7ga nahui... Loe Delfist uudiseid, esimene komm on kohe, kesse tukti seal keskel on ? :D
Lmao luckbox.. Q 6 käes callida all in J 6 3 boardil ja riverisse kokku imeda ja väita et ma arvasin, et sul flush draw siis ma ei tea.. :) Tervitused teile sinna 2. koha joomingule.. ja Tartus freerollil näeme raisk:)
Re: Eesti Meistrivõistlused pokkeris, aastal 2010!
Tähendab meie lauast jooksis Burget lihtsalt üle, ei ole midagi öelda, laud nr 5 vist. See automaatide kõrval, sealt oli hea vaade baariletil tantsivatele tydrukutele. Aga et jah..ta sai alguses suure stäki ja istus ilusa stäkiga kuniks oli mingi 30 nägu alles (edasi ma ei tea, kaotas ära vist). A kui keiss räägib et 3-ndana AI callida AJ-ga siis ma võin poetada veel paar donk kätt.
Blindid 75/150, UTG +1 supershort shippab AI mingi 700, Burget järgmisena callib, laud foldib ja BB olev Mauri Dorbek tõstab 2.1k (stäkk mingi 7k). Burget läheb AI, Mauri ägiseb ja callib AKsuidiga, shordil AKo, Burgetil 66. 2 players out.
Enne seda nad Madistasid veel Dorbekuga,riveriks mingi AKJJ102 board, mauri check - Burget betib mingi 2k (pot 2.5k), Mauri foldib Q face up. burget näitab kah Q. Mauri läks suht tilti ja midagi seletas seal et kui donk bet saab olla. No sellessuhtes et ok tulemus - sai poti endale kui oleks split olnud aga ikkagi.
Siis veel mingi veits alla average stäkk pushib AI JJ-ga, BB peal Burget mõtleb 2min ja foldib A3 face up.
Tal läks turniiril palju paremini kui mul..või noh paremini kui enamustel aga sellised liigutused näitavad imo et ei ole tegemist kõige kirkama mängijaga kasiinos.
Comment