Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele
mina vaatan seda asja micro nurga alt ja siis tundub küll utoopia. NL5 lasta seal. Aga samas on see ka kõva joppamisa üritus, alustavad ju kõik 50 pealt ja korrektselt bankrolli ja distsipliini pealt mängides ei tohiks küll keegi 10000 punkti kokku tulla. Aga kui joppab ja parajasti tõus je rolli kokku saad ja noppelt limiidis ülesse siis küll.
mina vaatan seda asja micro nurga alt ja siis tundub küll utoopia. NL5 lasta seal. Aga samas on see ka kõva joppamisa üritus, alustavad ju kõik 50 pealt ja korrektselt bankrolli ja distsipliini pealt mängides ei tohiks küll keegi 10000 punkti kokku tulla. Aga kui joppab ja parajasti tõus je rolli kokku saad ja noppelt limiidis ülesse siis küll.
TC
Comment