TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #211
    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

    Algselt postitas Vapsik
    Järgmine kuu on Unibetis OPEM ka, nii et asjad võivad kattuda Teil kui keegi plaanib ka OPEM-il aktiivselt osaleda.
    Seda juhtub ainult kahel päeval ja tõenäoliselt teiste võistkondade mängijad osalevad ka OPEM'il.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #212
      Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

      Algselt postitas Rage
      vist pigem rankale.. tal on list kõikide kasutajanimedest ja pärisnimedest.
      Rage sa tee nimekiri kokku ja siis saadan ise Burgetile nimekirja ära ning kogun puuduolevad nimed. Aga väejuhataja oled sina, kes ajab mehed õigel ajal rindele jne.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #213
        Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

        Algselt postitas ranka
        Rage sa tee nimekiri kokku ja siis saadan ise Burgetile nimekirja ära ning kogun puuduolevad nimed. Aga väejuhataja oled sina, kes ajab mehed õigel ajal rindele jne.
        ok.. sobib..

        Comment

        • Dogers
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2500

          #214
          Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

          ok, tehtud

          Comment

          • K2snakas
            Pokkerihai
            • Feb 2009
            • 2388

            #215
            Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

            Algselt postitas Rage
            1. Rage
            2. ranka
            3. Dogers
            4. lenC
            5,K2snakas?

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #216
              Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

              Edu teile uuel liigal

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #217
                Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

                kes varem on osalenud.. ja soovivad taaskord osaleda.. obv olete sisse arvatud, öelge ainult siia, et osalete.. mingit kinnitust pole vaja oodata:-D

                Comment

                • kivisaba
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2514

                  #218
                  Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

                  1. Rage
                  2. ranka
                  3. Dogers
                  4. lenC
                  5,K2snakas?
                  6. Kivisaba


                  nimi tuleb saata rankale or ragele siis ?

                  Comment

                  • K2snakas
                    Pokkerihai
                    • Feb 2009
                    • 2388

                    #219
                    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

                    ragele

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #220
                      Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

                      Algselt postitas kivisaba
                      1. Rage
                      2. ranka
                      3. Dogers
                      4. lenC
                      5,K2snakas?
                      6. Kivisaba


                      nimi tuleb saata rankale or ragele siis ?
                      Kui nimekiri täis, siis tulen küsin uue nimekirja ja mul vist ei ole vanasid nimesid ka enam alles.

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #221
                        Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

                        1. Rage
                        2. ranka
                        3. Dogers
                        4. lenC
                        5. K2snakas
                        6. Kivisaba
                        7. Keiss

                        Comment

                        • LuuK
                          Vana Tegija
                          • Dec 2008
                          • 1138

                          #222
                          Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

                          Oo kui keiss mängib kuidas ma saan siis välja jääda..

                          1. Rage
                          2. ranka
                          3. Dogers
                          4. lenC
                          5. K2snakas
                          6. Kivisaba
                          7. Keiss
                          8. LuuK

                          Comment

                          • Asta62
                            Julm Donk
                            • Oct 2008
                            • 53

                            #223
                            Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

                            Oleks ka käpp.(ilmasabata)

                            Comment

                            • vilkar
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1290

                              #224
                              Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

                              Algselt postitas LuuK
                              Oo kui keiss mängib kuidas ma saan siis välja jääda..

                              1. Rage
                              2. ranka
                              3. Dogers
                              4. lenC
                              5. K2snakas
                              6. Kivisaba
                              7. Keiss
                              8. LuuK
                              Palun mind ka lisada

                              Ette tänades,

                              Vilkar

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #225
                                Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #2

                                Lähme jälle pooliku meeskonna w?!!

                                Comment

                                Working...