PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Davy
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1341

    #136
    Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

    Algselt postitas metsnik
    Räige suckout, Madise KTo (top two) vs JTs ja riverisse mast. Madis pot committed ka, ei saanud lõpus leadouti callimata jätta. Suht crippled stack nüüd Madisel. Ei tea kas see turni call oli lihtsalt räme fishy play või siis teadlik mäng, millega autosid võidetakse...

    Head uudised on muidugi need, et Baltikumist on Madis esimene ja sommidele & rootslastele tegi ka ära.
    Mul madise turni play top twoga eriti ei meeldi, vastane flopil suht instacallis, mis sellisel flopil on enamasti mingi draw, bettis imo täpselt nii palju, et vastane saab riveril made handi leadida, nii et madis on pot commited ja peab callima. just my 2 cents.

    Comment

    • metsnik
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2008
      • 462

      #137
      Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

      Mnjah, 2 viimast Madise kätt pooleldi beadid, pooleldi mitte, aga eestlastest parim koht (92.). 5 ja pool tundi mängu sai auhinnatud mitte küll Porsche, kuid ca 5500 kroonise auhinnarahaga.

      Comment

      • Davy
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1341

        #138
        Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

        Algselt postitas metsnik
        Mnjah, 2 viimast Madise kätt pooleldi beadid, pooleldi mitte, aga eestlastest parim koht (92.). 5 ja pool tundi mängu sai auhinnatud mitte küll Porsche, kuid ca 5500 kroonise auhinnarahaga.
        Väga tubli esitus kahtlemata.

        Comment

        • metsnik
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2008
          • 462

          #139
          Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

          Davy, ma ei ütleks, et turni play halb oleks. Kui vastasel draw, siis miks odavat kaarti anda? No sai asja kätte nagu allin leadout ka ilmekalt väitis. Mõtlemisaeg oli pikk, aga jah, endalgi sellise käega seal raske mitte callida. Silme ees juba vastase mast, aga top two, suured rahad silme ees ning pot juba suur. Eks seal oli kas bluff või võitev käsi vastas. Riveri ruutu vähendas blufi võimalust reatõmbeks, aga noh. Bad beat ma ütlen ikkagi.

          Comment

          • metsnik
            Õpihimuline Mängur
            • Dec 2008
            • 462

            #140
            Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

            Või sa oleks allin juba turni peal läinud? Või mis oleks parem turni play olnud? Oleksid muidugi ei maksa, aga oleks Madis seal pooliku doubleupi teinud ja seda beati mitte saanud (vast riveri actionit mastiga vähem), oleks päris huvitav olnud edasi mängida suure stackiga. Too ~2M chippi annaks TOP10 koha hetkel.

            Aga jah, väga tubli esitus. Sellise fieldiga TOP100 koht on igal juhul väärt saavutus.

            Comment

            • Davy
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1341

              #141
              Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

              Algselt postitas metsnik
              Davy, ma ei ütleks, et turni play halb oleks. Kui vastasel draw, siis miks odavat kaarti anda? No sai asja kätte nagu allin leadout ka ilmekalt väitis. Mõtlemisaeg oli pikk, aga jah, endalgi sellise käega seal raske mitte callida. Silme ees juba vastase mast, aga top two, suured rahad silme ees ning pot juba suur. Eks seal oli kas bluff või võitev käsi vastas. Riveri ruutu vähendas blufi võimalust reatõmbeks, aga noh. Bad beat ma ütlen ikkagi.
              Sellisel flopil KTx 2 tone, mis käed suht instacallivad? weak made handid ja drawd. Weak made handilt niikuinii 2 tänavat valuet ei saa, nii et teha drawd võimalikult calliks.... hetkel koos riveril commited olemisega, on vastasel oddsid nibin nabin olemas callimiseks. Ja kuna tegemist on donkamendiga, siis nibin nabin = Snapcall.

              Comment

              • Ghost0
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1335

                #142
                Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

                Ärge siis täna õhtu mängu unustage!
                Ikka on 2000FPP sisseost, porschet küll pole aga jah, see ei oma ka tähtsust kui prizepooliks $1 000 000 on :D
                Edu kõigile!!!

                Comment

                • 2ssapaar
                  Õpihimuline Mängur
                  • Nov 2008
                  • 423

                  #143
                  Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

                  hmm mul 1500 FPP-d hetkel
                  peab vist mängima natuke :)

                  Comment

                  • vennike
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1958

                    #144
                    Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

                    regatud. plaanis esineda paremini kui eila. cashisin 30k ja 100k freerollidelt eila. 30k jäin mingi 49ndaks. fking sick :S

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #145
                      Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

                      Seekord siis 1M Turbol bountyd Pokerstars PRO-de eest!
                      ($20 x päevade arv mitu enne turniiri algust registreerida)

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #146
                        Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

                        Algselt postitas pastilaa
                        Seekord siis 1M Turbol bountyd Pokerstars PRO-de eest!
                        ($20 x päevade arv mitu enne turniiri algust registreerida)
                        Vaatasin kah just. Eks ta rohkem selline sümboolse väärtusega lisa ole, auhinnafondile ta midagi põhimõtteliselt juurde ei anna. Ikka oleks sama moodi uhke mõne PRO välja lükkamise üle, mingi hägune võimalus kümnete tuhandete seast just ise üks prodest välja lükata nii suur ka ei ole, et selle pärast kindlasti peaks registreerima.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #147
                          Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

                          Seda kindlasti. Lihtsalt eriti nõme oleks saada viimasel päeval registreerides kellegi naha eest $20 kui praegu plaan mängida seda. Eks nad nägid, et see late registrationi trikk liiga magus :D.

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #148
                            Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

                            Algselt postitas pastilaa
                            Seda kindlasti. Lihtsalt eriti nõme oleks saada viimasel päeval registreerides kellegi naha eest $20 kui praegu plaan mängida seda. Eks nad nägid, et see late registrationi trikk liiga magus :D.
                            20x20= 400 daala.

                            Pole iseenesest paha. Kui ei saa mängida, jõuab alati maha regada.

                            Nüüd on ainult küsimus, et kuidas need Prod ära tunda.

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #149
                              Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

                              Algselt postitas taipupole
                              20x20= 400 daala.

                              Pole iseenesest paha. Kui ei saa mängida, jõuab alati maha regada.

                              Nüüd on ainult küsimus, et kuidas need Prod ära tunda.
                              20x20xprode arv(30?)=12000 max lisandub auhinnafondi, tõenäoliselt aga jääb siiski see summa nelja-viie tuhande kanti. 5000 vs 1000 000 vs shanss sellest 5000st midagi endale saada. Kui turnale lisandub selle promo tõttu isegi ainult 200 mängijat juurde, siis jääb Stars selle promoga tõenäoliselt plussi (2000FPPx0.016$/FPPx200=6400).

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #150
                                Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

                                Taipupole - 40 neid. http://www.pokerstars.com/team-pokerstars/ Iseasi paljud mängivad. Aga et veel põnevam oleks - lisan ka bounty kõigile pokkeriprode kasutajatele. Kui mõni siit mind välja lööb siis $5 kohe kontole! :D

                                Comment

                                Working...