PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #121
    Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

    Algselt postitas metsnik
    nojah, 190 taala, kui FPP hinnaks $0,018, siis 2000 FPP eest 527% rakeback :)
    ränk :D

    Comment

    • metsnik
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2008
      • 462

      #122
      Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

      4 Eesti pässi paistab veel tules olema. Mameace tõmbas just oma ~25K-se stäki neljakordseks kahe järjestikuse käega (A5 3-oudisega ja AK, K flopis)

      Comment

      • QKulgur
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2008
        • 484

        #123
        Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

        Algselt postitas metsnik
        4 Eesti pässi paistab veel tules olema. Mameace tõmbas just oma ~25K-se stäki neljakordseks kahe järjestikuse käega (A5 3-oudisega ja AK, K flopis)
        names?

        Comment

        • metsnik
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2008
          • 462

          #124
          Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

          MadisBooyaka, kloun7 ja kohalik highroller mameace

          Comment

          • surka
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 336

            #125
            Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

            out mingi 448 koht vist
            kaotasin 88 vs AJ coinari ja nahui see pidi riverisse tulema, peale seda oli M=2 stäkk ja tahtsin piinad ära lõpetada QJo utg+1'lt läksin AI ja AJ ning AK olid vastu

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #126
              Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

              Algselt postitas surka
              out mingi 448 koht vist
              kaotasin 88 vs AJ coinari ja nahui see pidi riverisse tulema, peale seda oli M=2 stäkk ja tahtsin piinad ära lõpetada QJo utg+1'lt läksin AI ja AJ ning AK olid vastu

              mida see M=2 tähendab
              kõik te panete seda converterit ja seal on mingid M=1.5 jne :-[

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #127
                Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

                Algselt postitas hotcocacola

                mida see M=2 tähendab
                kõik te panete seda converterit ja seal on mingid M=1.5 jne :-[
                http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,847.0.html

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #128
                  Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

                  Algselt postitas hotcocacola

                  mida see M=2 tähendab
                  kõik te panete seda converterit ja seal on mingid M=1.5 jne :-[
                  lulz FISH!

                  http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,847.0.html

                  Edit: LenC oli 8 sekki kiirem

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #129
                    Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

                    ROFL. Ma postitasin ka juba lingi aga mõningad vennad ette jõudnud.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #130
                      Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

                      aaa jajaa....zone :D

                      Comment

                      • vennike
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1958

                        #131
                        Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

                        sain ka oma$45 kätte :D lisaks cashisin rämedad 22$ sunday 1/4millil, kus läksin lolliks oma keskmise stäki ja A6s lol

                        Comment

                        • QKulgur
                          Õpihimuline Mängur
                          • Dec 2008
                          • 484

                          #132
                          Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

                          madisbooyaka sai duubli ja nyyd 77/153
                          18/98 nyyd

                          Comment

                          • Davy
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1341

                            #133
                            Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

                            madisel 4bb pealt hea comeback 17/100.

                            Comment

                            • Davy
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1341

                              #134
                              Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

                              puke...omg fishid

                              Comment

                              • metsnik
                                Õpihimuline Mängur
                                • Dec 2008
                                • 462

                                #135
                                Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

                                Räige suckout, Madise KTo (top two) vs JTs ja riverisse mast. Madis pot committed ka, ei saanud lõpus leadouti callimata jätta. Suht crippled stack nüüd Madisel. Ei tea kas see turni call oli lihtsalt räme fishy play või siis teadlik mäng, millega autosid võidetakse...

                                Head uudised on muidugi need, et Baltikumist on Madis esimene ja sommidele tegi ka ära.

                                Comment

                                Working...