PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #76
    Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

    see poti6 paneb päris toorelt :D
    ise sain 5500 peale taas, AKs vs 77, sain flopist tripsid ja asi aamen :D

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #77
      Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

      Out turbod pole minu jaoks :o

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #78
        Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

        mull mull mull... on aeg suruda

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #79
          Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

          ;D no 20-30min ja rahad peaks käes olema...

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #80
            Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

            krt.. kaotasin 20k poti QT vs Q3

            Comment

            • Ghost0
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1335

              #81
              Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

              Niii, stacki olen 10K peake suutnud stealida aga varsti saan niikuinii mõne lollusega hakkama :-\

              Comment

              • Cash87
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1402

                #82
                Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

                Kas madiso ja madiso7 ei olegi ükssama Ormissen? või kuidas ta siis ühel turnal mõlema nimega pelab :P

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #83
                  Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

                  mlle tulevad sellised imelikud kaardid 33;44;55....no neid ma ei oska praeguses olukorras üldse mängida....6k peal püsin

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #84
                    Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

                    lol, suutsin siis LFS'is 50 ringise sõidu ära sõita, alguses tõusin neljandalt teiseks ja hakkasin rahulikult kolmandaga vahet kasvatama, aga siis tuli AQ ning pidin shovema ja keskendumine läx ja tõmbasin rajalt välja :D Hiljem veel QQ, olin 3 way all inis, ei suutnud keskenduda ja tõmbasin veel välja, aga lõpux lõpetasin sõidu siiski mingi 0.3 sekki neljanda koha järel, ehk siis viiendana ning tournas oli stack kasvanud juba 8k peale vahepeal :D

                    Hetkel siis jäin just ühest potist ilma, aga 5.7k ja raha peax ära tulema vähemalt :D

                    Comment

                    • Ghost0
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1335

                      #85
                      Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

                      7K stack, SB'l tuli just AK kui mingi 10200 mängijata alles. Lükkasin sisse, õnneks suure stackiga BB ei callinud.

                      Comment

                      • metsnik
                        Õpihimuline Mängur
                        • Dec 2008
                        • 462

                        #86
                        Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

                        Kahjuks ikka ju. Parem double up kui mingi näljane rahakoht.

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #87
                          Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

                          30 000 pott kadus AA vr 88, rahad läksid sisse muidugi taga olles, kuid flop oli lihtsalt nii hea. Nüüd peab vist küll foldima hakkama, M on alla 6 :P

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #88
                            Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

                            Rakeback on nüüd siis taskus FPP'de eest, nüüd autot jahtima ;D

                            Comment

                            • taipupole
                              Lõpuboss
                              • Oct 2008
                              • 2181

                              #89
                              Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

                              Jeeee, mincash. Nojah, mis teha, kui taipu-pole.

                              Comment

                              • Cash87
                                Vana Tegija
                                • Feb 2009
                                • 1402

                                #90
                                Re: PokerStars 1 Million Turbo Takedown sai aastaseks

                                Palju õnne teile aga jah ma ootan rõõmuhõiskeid just selle Porche osas :)

                                Comment

                                Working...