Re: OPEM: PÕHITURNIIR: 50+5€, No Limit Hold'em, Freezeout
tytytytytytytytyyt klamber.
keegi teab, kes EritiMadis on? Ja Mr_Mackem om ka täiesti võõras nimi mulle.
tytytytytytytytyyt klamber.
keegi teab, kes EritiMadis on? Ja Mr_Mackem om ka täiesti võõras nimi mulle.
Comment