OPEM: PÕHITURNIIR: 50+5€, No Limit Hold'em, Freezeout

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    OPEM: PÕHITURNIIR: 50+5€, No Limit Hold'em, Freezeout

    Post eelkõige tehtud selle jaoks, et pealehel oleks antud turniir "timed eventide" ehk siis ettemääratud sündmuste seas. Nii ei unune kellegil turnriir ära (s.h. ka minul)

    Samuti põhiturniiri kommentaarid siia. Kes mängib, kuidas läks, mis koha sai jne.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: OPEM: PÕHITURNIIR: 50+5€, No Limit Hold'em, Freezeout

    Täna siis MAIN EVENT! 55$ Freezeout, 5000 chipsi, 20 minuti levelid.

    Ja nüüd on mul on dilemma, kas mängida Main Even'ti või prima 175k guaranteed :S Mõlemat ei saa sellepärast, kuna Unibeti's on raha täpselt ME jaoks ja ei tahaks sinna juurde kanda. Samas guaranteed tahaks mängida, kuna seal on mul diil sõbraga ja saaks suht odavalt mängida ja millegipärast on Eesti Meistrivõistlused nii külmaks jätnud...

    Tõenäoliselt vaatan palju mängijaid tuleb ja vahetult enne algust viskan kulli ja kirja.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: OPEM: PÕHITURNIIR: 50+5€, No Limit Hold'em, Freezeout

      Ja unibet pani mõnusa krahhi maha.

      Satelliitturniir (sisseost 5,5 eurot) Põhiturniirile toimub pühapäeval, 19. oktoobril. Kõik turniirid algavad Eesti aja järgi kell 20.00.

      Ma 19.05 arvuti taga, klamber kisab ja turna juba käib.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #4
        Re: OPEM: PÕHITURNIIR: 50+5€, No Limit Hold'em, Freezeout

        Unibet teadis, et Sa tuled ja võidad, igav ju Seega panis Sulle mäkra.

        Comment

        • Klamber®
          Õpihimuline Mängur
          • Sep 2008
          • 335

          #5
          Re: OPEM: PÕHITURNIIR: 50+5€, No Limit Hold'em, Freezeout

          out 30

          M-6 vist, 55 käes, raise 4 BB - B (vist) mõtleb pikalt ja lükkab mu AI, callin, näitab 88, nii jäigi

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #6
            Re: OPEM: PÕHITURNIIR: 50+5€, No Limit Hold'em, Freezeout

            Algselt postitas Klamber®
            out 30

            M-6 vist, 55 käes, raise 4 BB - B (vist) mõtleb pikalt ja lükkab mu AI, callin, näitab 88, nii jäigi
            Jama, oled kursis, kes chipliidrid paneks panuseid

            Comment

            • Klamber®
              Õpihimuline Mängur
              • Sep 2008
              • 335

              #7
              Re: OPEM: PÕHITURNIIR: 50+5€, No Limit Hold'em, Freezeout

              Arcor - 30364
              ok2aa - 23371
              mameace - 18473
              EritiMadis - 18230
              Bee0001 - 17945

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #8
                Re: OPEM: PÕHITURNIIR: 50+5€, No Limit Hold'em, Freezeout

                Algselt postitas Klamber®
                Arcor - 30364
                ok2aa - 23371
                mameace - 18473
                EritiMadis - 18230
                Bee0001 - 17945
                Panused ok2aa peale ;D

                Comment

                • Maheaatom
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 958

                  #9
                  Re: OPEM: PÕHITURNIIR: 50+5€, No Limit Hold'em, Freezeout

                  Betid Imre (sinine) ja Kairiti (kassike) peale. Nende jaoks väga sobilik formaat ning siin hakkavad juba ka kogemused maksma.

                  Comment

                  • Klamber®
                    Õpihimuline Mängur
                    • Sep 2008
                    • 335

                    #10
                    Re: OPEM: PÕHITURNIIR: 50+5€, No Limit Hold'em, Freezeout

                    panen samad panused,
                    kass paneb juba päris hullu, vahepeal M4, rabeles juba 3-daks....

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: OPEM: PÕHITURNIIR: 50+5€, No Limit Hold'em, Freezeout

                      Mina panen ok2aa-le.

                      Comment

                      • Tarmo
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 316

                        #12
                        Re: OPEM: PÕHITURNIIR: 50+5€, No Limit Hold'em, Freezeout

                        ok2aa tõi lukcy river mängu flushiga tagasi AA vastu :D eks vaatab kuidas kulgeb edasi kõigest 4 tundi saab ainult pelatud :)

                        Comment

                        • Klamber®
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2008
                          • 335

                          #13
                          Re: OPEM: PÕHITURNIIR: 50+5€, No Limit Hold'em, Freezeout

                          imre ja kass esiviisikus hetkel

                          13 left

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: OPEM: PÕHITURNIIR: 50+5€, No Limit Hold'em, Freezeout

                            Algselt postitas Klamber®
                            imre ja kass esiviisikus hetkel

                            13 left
                            krt ei saa ise unibeti lahti võtta, kuna TrioBet'is 175k guaranteel. Aga mis ok2aa stack on :D

                            Comment

                            • Klamber®
                              Õpihimuline Mängur
                              • Sep 2008
                              • 335

                              #15
                              Re: OPEM: PÕHITURNIIR: 50+5€, No Limit Hold'em, Freezeout

                              Comment

                              Working...