Kuna foorumi turniir niikuinii juba iga nädal toimub, siis kuidas oleks iganädalase flipamendiga? näiteks 5-10 minutit enne turna algust, buy-in $5-$50, oleneb kuidas kõige rohkem osalejaid tuleks. mis arvate?
Flipament!?
Collapse
X
-
Re: Flipament!?
Hea mõte, mõtlen midagi pühapäevaks välja. Esialgu arvan, et võiks olla mitu tükki($5,$10,$25 näiteks), tingimus on ainult see, et osalejaid peab olema 3+(kui õigesti mäletan). Probleem on see, et seal saab suht lihtsalt üle lasta ja foldida, kui mingi rääbis kätte tuleb, seega võib erinevaid skandaale tekkida. Tuleb mõelda midagi välja.
Comment
-
Re: Flipament!?
olen käpp teeme äraAlgselt postitas lenCUnustasin vahepeal ära sorry, võtan pühapäevasesse kavva. Let's do this.
Comment
-
degens itt
Kui rulett pakub ööläbi naudingut, siis flipament on nagu mõnus kähkukas.Algselt postitas TupsikEi saa aru, et mis lõbu see flipament pakub?
Mul hakkaks küll kahju nii palju rake'i sellise asja peale maksta.
Samahästi võiks ju kraabitavat lotot osta :)
edit: ööläbi=siis kui boomswitch peal on
Comment
Comment